آخرین وضعیت مهدی قائدی برای حضور در لیگ قهرمانان!


درصورت ادامه یافتن روند بهبودی مهدی قائدی ، این بازیکن می تواند از پانزدهم اسفند دیدار های استقلال را از نزدیک تماشا کند. به گزارش پایگاه خبری خبریان ،درصورت ادامه یافتن روند بهبودی مهدی قائدی ، این بازیکن می تواند از پانزدهم اسفند دیدار های استقلال را از نزدیک تماشا کند. مهدی قائدی که در صحنه […]


درصورت ادامه یافتن روند بهبودی مهدی قائدی ، این بازیکن می تواند از پانزدهم اسفند دیدار های استقلال را از نزدیک تماشا کند.


به گزارش پایگاه خبری خبریان ،درصورت ادامه یافتن روند بهبودی مهدی قائدی ، این بازیکن می تواند از پانزدهم اسفند دیدار های استقلال را از نزدیک تماشا کند.
مهدی قائدی که در صحنه تصادف دچارپارگی از ناحیه کبد شد در نهایت با حضور در بیمارستان تحت عمل جراحی قرار گرفت و طبق صلاح دید پزشکان پس از مرخص شدن و رفتن به خانه انجام فیزیوتراپی را در دستور کار قرار داد.
طبق آخرین اطلاعات از وضعیت مهدی قائدی، قرار است روز سه شنبه هفته جاری بازیکن استقلال توسط پزشک خود مورد ارزیابی قرار گیرد و در صورتی که پزشک قائدی صلاح بداند و اجازه پرواز را برای این بازیکن صادر کند در نهایت مدیران آبی پوش ظرف ۲۴ ساعت اقدامات لازم برای حضور قائدی در تهران را فراهم خواهند کرد.
مهدی قائدی در صورتی که اجازه پرواز را داشته باشد می تواند در دیدار آسیایی استقلال برابر العین امارات از نزدیک تماشاگر بازی باشد.
مدیران استقلال نام مهدی قائدی را در لیست آسیایی قرار دادند اما این بازیکن به دلیل شرایط جسمانی همچنان نمی تواند آبی پوشان را همراهی کند و دیدار های لیگ قهرمانان آسیا غایب است.

منبع :تهران نیوز