آغاز کار پایگاه سنجش برای سال تحصیلی 98-97 در شهرستان فیروزکوهپایگاه سنجش ویژه دانش آموزان بدو ورود به پایه اول ابتدایی و پیش دبستانی در فیروزکوه آغاز به کار کرد.


 

به گزارش پایگاه خبری خبریان،  مدیر و معاون آموزشی مدیریت آموزش و پرورش فیروزکوه از آغاز کار پایگاه سنجش ویژه دانش آموزان بدو ورود به پایه اول ابتدایی و پیش دبستانی در مدرسه بنت الهدی بازدید کردند.

کسائیان، معاون آموزشی مدیریت آموزش و پرورش فیروزکوه، در خصوص آغاز به کار پایگاه سنجش ویژه دانش آموزان بدو ورود به پایه اول ابتدائی و پیش دبستانی، گفت:  فعالیت پایگاه سنجش، با هدف بررسی وضعیت جسمانی و آمادگی تحصیلی دانش آموزان بدو ورود به پایه اول و پیش دبستان منطقه صورت می گیرد.

معاون آموزشی مدیریت آموزش و پرورش فیروزکوه تصریح کرد: آغاز به کار این پایگاه از  تاریخ ۱۶/۰۴/۹۷  و فعالیت آن تا پایان شهریور است؛ هم چنین کلیه دانش آموزان ثبت نام شده در تمامی مدارس دوره اول ابتدایی و پیش دبستانی می بایست با حضور در پایگاه سنجش مستقر در مدرسه بنت الهدی تحت بررسی  و سنجش قرار گیرند.

وی هم چنین تاکید کرد: حضور دانش آموزان در پایگاه سنجش و بررسی وضعیت آنان، از الزامات تکمیل پرونده تحصیلی دانش آموزان است.

لازم به ذکر است مدیر و معاون آموزشی مدیریت آموزش و پرورش فیروزکوه با حضور در مدرسه بنت الهدی از پایگاه سنجش بازدید به عمل آوردند.

انتهای پیام/