با انصاری‌فرد مذاکره کردیم/ هنوز توافق نهایی صورت نگرفته است


به گزارش خبریان، به نقل از سایت ناتینگهام پوست، آیتور کارانکا، سرمربی ناتینگهام خبریانت تایید کرد که به دنبال جذب کریم انصاری فرد، مهاجم ایرانی المپیاکوس است. مهاجم تیم ملی ایران از اهداف آنها است و به زودی به این تیم خواهد آمد.

انصاری فرد 28 ساله بعد از آنکه جمعه گذشته از تحت قرارداد المپیاکوس بیرون آمد به عنوان گیمکن آزاد به شمار می آید. در نتیجه او به صورت مجانی در باشگاه دیگر حاضر خواهد شد.

کارانکا می گوید که هنوز با شروط گیمکنی که سابقه گیم در تیم های سایپا، پرسپولیس، تراکتورسازی، اوساسونا و پانیونیوس دارد به توافق نهایی نرسیده اند اما امیداور به این توافق هستند و می خواهند از سد هیرنفین هلند و اوترخت که مشتری کریم هستند، بگذرند.

کارانکا در این رابطه گفت: باشگاه حتی در زمان بسته شدن نقل و انتقالات نیز در حال تلاش و تکاپو است. گیمکن خوبی است که به جمع ما اضافه خواهد شد. هنوز توافق نهایی صورت نگرفته است که بگویم او حتما در جمع ما خواهد بود. او(انصاری فرد) است. تجربه خوبی دارد. او در لیگ قهرمانان اروپا گیم کرده و گیمکن خوب و شخصیت عالی ای دارد.

وی در ادامه به حضور کوتاه مدت اشکان دژاگه در فصل گذشته برای این تیم انگلیسی اشاره ای کرد و گفت: ما یک گیمکن ایرانی دیگر در فصل گذشته به نام اشکان دژاگه داشتیم که ما را تحت تاثیر قرار داد. او واقعا گیمکن خوبی بود. او را فرا خواندیم ولی دیدید که چه اتفاقی افتاد.

به گزارش خبریان، بحث انتقال کریم انصاری فرد به تیم ناتینگهام خبریانت از هفته گذشته ماجرا شده است اما با اعلام سرمربی تیم انگلیسی رسما این خبر تایید شد.

انتهای پیام/ر