با حضور در خبریان صورت گرفت تجلیل نوادگان ستارخان از رئیس رسانه ملی برای تولید سریال «ستارخان»


به گزارش خبرنگار رادیو و تلویزیون خبریان، بعد از ظهر امروز جلسه نقد و بررسی مجموعه تلویزیونی «ستارخان» با حضور محمدرضا ورزی (کارگردان)، مصطفی شریفی(تهیه‌کننده)، سعید نیک‌پور (گیمگر نقش ستارخان)، شکرخدا گودرزی (گیمگر نقش باقرخان)، آرزو نبوت (گیمگر نقش آیلار)، حسین باقریان(مدیر تولید سریال)، سامی و آرش سردارملی (نوادگان ستارخان) و زهرا ساعی (نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی) در خبریان برگزار شد. 

بنا بر این گزارش، در این مراسم ورزی در سخنانی گفت: روزی که قرار شد قصه‌ این سریال را بنویسیم می‌خواستیم فضای داستانی در عصر مشروطیت برای مخاطب ایجاد شود و می‌خواستیم فرازهایی از رنج‌هایی که ستارخان در دوران زندگی‌اش کشیده را به تصویر بکشیم. امیدوارم روزی برسد که بتوانیم زندگینامه ستارخان را بسازیم.ما در ساخت این سریال بیشتر می‌خواستیم نسبت به خانواده این سردار ملی عرض ادب کرده باشیم و هیچ ادعایی نداریم. از طرفی هم می‌خواستیم نام او را برای جوانان ملموس‌تر کنیم.

همچنین در بخش دیگری از این نشست آرش سردار ملی ضمن تشکر از سازندگان این اثر عنوان داشت: سالهاست که می خواهم سنگ مزار پدربزرگم را عوض کنم اما مسئولین اجازه نمی‌دهند درحالی‌که معتقدم سنگ قبر فعلی در شأن ستارخان نیست. 

در انتهای این مراسم که مشروح آن فردا در خبریان منتشر می‌شود، نوادگان ستارخان با تقدیم تابلویی نفیس به سازندگان سریال ستارخان از آنها خواستند این هدیه را از طرف آنها به خاطر اهتمام در تولید این اثر به علی عسکری رئیس رسانه ملی اهدا کنند. 

انتهای پیام/