با حمایت از سرمایه گذاران می توانیم هر چه بیشتر به اشتغال زایی و اقتصاد مقاومتی نزدیک شویمجلسه کمیته فنی جهت بررسی طرح های تسهیلات روستایی، عشایری، روستاییان و اشتغال فراگیر ۲۰ فروردین ماه در اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان فیروزکوه برگزار شد.


به گزارش پایگاه خبری خبریان، جلسه کمیته فنی جهت بررسی طرح های تسهیلات روستایی، عشایری، روستاییان و اشتغال فراگیر به ریاست خانم ارجمندی معاونت برنامه ریزی، مالی و اداری فرمانداری با حضور مهندس رحیمی، بخشدار مرکزی، مسئولین مربوطه و سرمایه گذاران ۲۰ فروردین ماه در اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان فیروزکوه برگزار شد.

در این جلسه ارجمندی، معاون برنامه ریزی، مالی و اداری فرمانداری، ضمن خیر مقدم به حضار در جلسه بیان داشت: این جلسات جهت تسریع و تسهیل امر سرمایه گذاری برگزار می شود.

وی افزود: طبق ظرفیت های موجود در شهرستان و تاکید موکد استاندار محترم تهران به اولویت بررسی مشکلات سرمایه گذاران سبب اهمیت ویژه این مبحث در دستور کار ادارات ذیربط است؛ هدف سرمایه گذاران از طرح باید بررسی شود و نتیجه در اسرع وقت به آنها ارجاع شود تا در صورت عدم موانع قانونی طرح به مرحله اجرا برسد.

ارجمندی در ادامه اظهار داشت: ما می توانیم با حمایت از سرمایه گذاران و تسهیل در امور این بخش، هر چه بیشتر به اشتغال زایی و اقتصاد مقاومتی نزدیک شویم.

وی تاکید کرد: ادارات ذیربط جهت حل مشکل سرمایه گذاران با توجه به اهمیت موضوع اهتمام ویژه ای داشته باشند تا بتوانیم اشتغال پایدار در شهرستان داشته باشیم.

لازم به ذکر است در این جلسه چند تن از سرمایه گذاران ارائه طرح کردند و طرح های تایید شده برای رسیدگی به دستگاه های مربوطه ارجاع شد.

انتهای خبر/