با وجود عملکرد خوب در گیم با سایپا نوراللهی و مسلمان در ترکیب ثابت پرسپولیس مقابل نسف قارشی گیم نمی‌کنند؟


به گزارش خبرنگار ورزشی خبریان، اولین تمرین تیم فوتبال پرسپولیس در کشور ازبکستان امروز برگزار شد و برانکو تا حدود زیادی ترکیب تیمش را برای گیم مقابل نسف قارشی ازبکستان مشخص کرد.

سرمربی پرسپولیس که تیمش برای صعود به دور بعدی این رقابت‌ها به‌عنوان تیم اول از این گیم و از گیم با السد قطر ۶ امتیاز را می‌خواهد، قصد ندارد روز دوشنبه احمد نوراللهی و محسن مسلمان را در ترکیب اصلی خود قرار دهد و ترکیب تیمش را به‌گونه‌ای انتخاب کرده که به احتمال فراوان محسن ربیع‌خواه و فرشاد احمدزاده به ترکیب اصلی بازخواهند گشت.

این تصمیم برانکو در حالی اتخاد شده که محسن مسلمان و احمد نوراللهی در گیم مقابل سایپا عملکرد درخشانی داشتند و مشخص نیست برانکو درصورتی‌که بخواهد این دو گیمکن را نیمکت‌نشین کند، با چه استدلالی این کار را خواهد کرد.

نوراللهی و مسلمان که بعد از مدت‌ها به ترکیب اصلی پرسپولیس رسیده بودند، در گیم با سایپا عملکرد قابل قبولی داشته و حتی نوراللهی در آخرین لحظات حضورش در زمین می‌توانست گل مساوی به سایپا را که حکم قطعی قهرمانی را برای پرسپولیس امضا می‌کرد، به ثمر برساند اما تیر دروازه مانع از این اتفاق شد. مسلمان هم که تا اینجای کار آقای پاس‌گل لیگ برتر ماست، هرگاه به زمین رفت برای تیمش مؤثر بود و باید دید سرمربی پرسپولیس با چه استدلالی قصد نیمکت‌نشین کردن دو گیمکن مؤثر تیمش را دارد.

بااین‌همه باید تا روز دوشنبه منتظر ماند و دید که برانکو تیمش را با چه ترکیب و سیستمی به زمین گیم خواهد فرستاد.

انتهای پیام/س