دولت لیستی از مدیران دوتابعیتی نداده استدادستان کل کشور در ارتباط با مدیران دوتابعیتی موجود در دستگاه‌های اجرایی گفت: دولت لیستی از مدیران دوتابعیتی به من نداده است.


به گزارش پایگاه خبری خبریان ،حجت‌الاسلام والمسلمین محمد جعفر منتظری، دادستان کل کشور لحظاتی قبل در حاشیه مراسم بزرگداشت قیام ۱۵ خرداد که با حضور پرشور مسئولان و آحاد مختلف جامعه در مصلی بزرگ حضرت صاحب الزمان عجل‌الله تعالی فرجه الشریف ورامین برگزار شد، در جمع خبرنگاران اظهار داشت: دولت لیستی از مدیران دوتابعیتی به من نداده است.

وی در بخشی از سخنانش در جمع وارثان قیام ۱۵ خرداد با تاکید بر این‌که هیچ اعتمادی به مدیران دوتابعیتی نیست، گفت: یکی از حربه‌های دشمن نفوذ در بین مدیران و تصمیم‌سازان است. دستگاه‌های اطلاعاتی و امنیتی و سایر کسانی که با این مسئله ذی‌ربط هستند باید نسبت به نفوذ دشمنان حساس و آگاه باشند‌.

حجت‌الاسلام منتظری گفت: ما خبر داریم که دشمن در دستگاه‌های مختلف نفوذ دارد. خطر دوتابعیتی‌ها را بارها گفته‌ایم و ضررهایی که از این مدیران خورده‌ایم هم کم نبوده است. هیچ اعتمادی به مدیر دوتابعیتی نیست. این وظیفه دستگاه‌های اطلاعاتی است که با روش‌های خودشان با این مدیران برخورد کنند. ما متوجه خطر نفوذ از مدیران دوتابعیتی هستیم و این را هم دیده‌ایم که پس از خرابکاری نزد اربابانشان فرار می‌کنند.

وی با تاکید بر این‌که مراکز مهم دفاعی یک کشور از قسمت‌های مختلف یک کشور است، تاکید کرد: فردی را به نام استاد دانشگاه در یک دانشگاه خوش‌نام و سرآمد منتصب می‌کنند. رئیس آن دانشگاه به من می‌گفت که هرگز احتمالش را نمی‌دادیم که این فرد با این اخلاق در چنین مسیری حرکت کرده است. این استاد در کدام مسیر حرکت کرده است؟ ، این فرد تحت عنوان حفاظت از محیط زیست مشغول به کار شده و سپس خودش را به قسمت‌های حساس کشور رسانده‌اند.

دادستان کل کشور یادآور شد: اولین جلسه بازجویی که برگزار شد، گفت اجازه بدهید امشب استراحت کنم تا آرامش داشته باشم اما همان شب در چند دقیقه خودش را کشت و انبوهی از اطلاعات را با خودش برد.

وی بیان داشت: برخی از مدیران می‌آیند و می‌خواهند ایران جریان را تطهیر کنند. وقتی دستگاه‌های امنیتی به اطلاعاتی می‌رسند، می‌بینید که برخی چگونه رفتار می‌کنند.

حجت‌الاسلام منتظری گفت: دستگاه قضایی هم تا حدی وظیفه دارد اما نمی‌تواند فرهنگسازی کند، اما فرهنگی‌ها کجا هستند؟ ،همه ما مسئول هستیم. جامعه‌ای با عنوان هنرمندان اخیرا کمپینی راه انداختند. کمپین اخیر هنرمندان حساب شده است و ما از پشت پرده خبر داریم. ما از فعالیت این هنرمند در خارج از کشور خبر داریم و تصاویرش هم در فضای مجازی موجود است‌.

وی افزود: عده‌ای راه می‌افتند و می‌خواهند برخی از بازیگران را برگردانند. هیچ شخصی نمی‌تواند مانع از بازگشت یک ایرانی به کشورش شود. اما اگر این فرد مرتکب جرمی شد، نباید توقع داشته باشد که فرش قرمز برایش پهن شود. آن‌ها بدانند و بدانند و بدانند که اگر مسئولان در برخی از مقاطع سکوت می‌کنند، آن را حواشی می‌دانند.

منبع :تهران نیوز