فنایی: هواداران مثل همیشه به ورزشگاه بیایند/ به تفکرات برانکو باید احترام گذاشت/ توافقات شفاهی در مورد آزاد شدن پنجره نقل و انتقالات پرسپولیس انجام شده است


داود فنایی دروازبان سابق باشگاه پرسپولیس در خصوص دیدار برگشت پرسپولیس با الجزیره با بیان اینکه فردا تیم کار سختی پیش رو دارد، گفت: الان وقت انتقاد کردن و گفتن نقاط ضعف تیم نیست، فقط از هواداران می خواهم مثل همیشه به ورزشگاه بیایند و تیم را حمایت کنند.

به گزارش پایگاه خبری خبریان، داود فنایی بازیکن سابق باشگاه پرسپولیس در گفتگو با شبکه اطلاع رسانی خبریان؛ در خصوص دیدار برگشت پرسپولیس با الجزیره اظهار داشت: با توجه به اینکه پرسپولیس بازی رفت را واگذار کرده باید در دیدار برگشت حتما بازی را ببرد و از طرفی هم مراقب باشد که گلی دریافت کند.

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس گفت: تیم کار سختی پیش رو دارد که امیدوارم با همدلی و تمرکز بتوانند این بازی را هم با موفقیت پشت سر بگذارد.

فنایی در ارتباط با ترکیب پرسپولیس و بازی ندادن محسن مسلمان گفت: راجع به شخص خاصی در این باره صحبت نمی کنم به هرحال برانکو تصمیم گرفته که برخی بازیکنان روی نیمکت باشند و باید به نظر و تفکرات او احترام گذاشت.

بازیکن سابق پرسپولیس افزود: اینکه چه کسی بازی کند یا نکند در حیطه اختیارات مربی است چون این مربی است که دائما با بازیکنان در تمرینات زندگی می کند و آنها را مستقیما زیر نظر دارد.

وی تصریح کرد: ما بیرون زمین هستیم و از تمرینات تیم خبر نداریم، قطعا هر مربی تلاشش این است که بهترین نفرات را در ترکیب قرار دهد و به نظر من هم همه باید تمکین کنند.

دروازبان سابق پرسپولیس در مورد عملکرد بیرانوند در بازی رفت هم گفت: الان وقت انتقاد کردن و گفتن نقاط ضعف تیم نیست اما بهرحال در بازی رفت، تیم مشکلاتی داشت.

فنایی گفت: در حال حاضر همه پیشکسوتان و بزرگترها باید از تیم حمایت کنند تا این بازی هم بگذرد و بعد مربیان و کادر فنی اقدامات لازم را برای برطرف کردن نقاط ضعف انجام دهند.

دروازبان سابق تیم ملی افزود: باید همه دست به دست هم دهیم تا با آماده کردن بیرانوند به لحاظ روحی و بدنی در جام جهانی هم درون دورازه مشکلی نداشته باشیم.

فنایی با بیان اینکه پرسپولیس برای ادامه راه در بازی های آسیایی کار سختی دارد، تصریح کرد: پرسپولیس صلابت و نشاط گذشته را در بازیها ندارد و اگر در بازی فردا پیروز شدیم مسئولان تیم باید حتما برای مراحل بعد نقاط ضعف تیم را برطرف کنند.

وی گفت: تیم در برخی پست ها مشکل دارد و به نظرم باید برای اینکه بتواند ادامه مسیر را با موفقیت طی کند تقویت شود.

پیشکسوت پرسپولیس در پاسخ به این سئوال که با توجه به محرومیت تیم از پنجره نقل و انتقالات چه راهکاری وجود دارد گفت: طبق شنیده ها مثل اینکه صحبت هایی صورت گرفته و به توافقات شفاهی در مورد آزاد شدن پنجره نقل و انتقالات رسیده اند که باید منتظر بود و دید چه اتفاقی در نهایت خواهد افتاد.

بازیکن سابق پرسپولیس با اشاره به اینکه بازیکنان و کادر فنی تیم از هواداران خیالشان راحت باشد تاکید کرد: مطمئنا هواداران فردا هم مثل همیشه به ورزشگاه می آیند و تیم را مورد حمایت قرار می دهند، بقیه کار دست بازیکنان و کادر فنی است که باید با یک استراتزی و تاکتیک خوب نتیجه لازم را بگیرند.

فنایی درباره پیش بینی بازی فردا گفت: من هیچ وقت بازی ها را پیش بینی نمی کنم اما امیدوارم این پرسپولیس باشد که در آخر صعود خود به مرحله بعد را جشن می گیرد.

منبع: شبکه اطلاع رسانی خبریان

انتهای پیام/