لیگ قهرمانان آسیا ذوب آهن ایران


به گزارش خبریان، تیم ذوب آهن اصفهان بعد از پیروزی مقابل لوکوموتیو تاشکند به رده دوم جدول گروه صعود کرد و روز سه‌شنبه شانس صدرنشینی را هم در این گروه دارد به شرطی که شاگردان قلعه‌نویی بتوانند در خانه از الوحده امارات ۳ امتیاز را بگیرند. الوحده در رده دوم لیگ امارات است ولی در آسیا خوب نتیجه نگرفته است. الوحده در گیم اولش ۵ گل از لوکوموتیو تاشکند خورد و در گیم دوم هم گیم را به الدحیل قطر واگذار کرد. این مسابقه برای تیم اماراتی حکم مرگ و زندگی دارد. 

ذوب آهن هم که در رده دوم لیگ برتر ایران است گیم دشواری مقابل این تیم اماراتی دارد هرچند الوحده در آخرین گیم خود در لیگ امارات ۶ بر ۲ مقابل العین شکست خورده است.

قطعا قلعه‌نویی تیمش را با ترکیبی هجومی به مصاف حریف می‌فرستد زیرا مساوی خیلی برای ذوب آهن نتیجه مطلوبی در خانه نیست. ذوب آهن با پیروزی در این مسابقه شانس خود را برای صعود به مرحله یک هشتم لیگ قهرمانان آسیا بیشتر خواهد کرد.

یک مربی رومانیایی هدایت این تیم را برعهده دارد ولی این تیم در آسیا هنوز امتیازی نگرفته و در ته جدول گروه قرار دارد. الوحده با ۸ گل خورده ضعیف‌ترین خط دفاع گروه را در اختیار دارد.

برنامه گیم‌های گروه B

سه ‌شنبه ۱۵ اسفند ۹۶

ذوب آهن ایران – الوحده امارات ساعت ۱۶

الدحیل قطر- لوکوموتیو تاشکند  ساعت ۱۸:۳۰

جدول گروه B

۱- الدحیل قطر ۶ امتیاز

۲- ذوب آهن ایران ۳ امتیاز

۳- لوکوموتیو تاشکند ۳ امتیاز

۴- الوحده امارات بدون امتیاز

انتهای پیام/ز