مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی خبر داد تحقق خواسته ١٠ ساله ٧٠٠٠ پزشک سازمان تأمین اجتماعی با تشکیل بسیج جامعه پزشکی


به گزارش خبریان، سیدتقی نوربخش در جلسه با اعضای شورای عالی بسیج جامعه پزشکی سازمان تأمین اجتماعی گفت: فعالیت بسیج در سازمان تأمین اجتماعی بیش از ٣ دهه سابقه دارد.

وی با بیان اینکه تشکیل بسیج جامعه پزشکی از افتخارات سازمان تأمین اجتماعی محسوب می شود، افزود: در سازمان تأمین اجتماعی برای فعالیت بسیج جامعه پزشکی زمینه فعالیت گسترده ای وجود دارد و در عین حال فعالیت بسیج جامعه پزشکی منجر به افزایش توان سازمان در شرایط بحرانی برای ارائه خدمات درمانی می شود.

نوربخش گفت: بسیج جامعه پزشکی شجره طیبه‌ای است که باید برای حفظ و گسترش فعالیت آن تلاش و برنامه ریزی شود. بسیج جامعه پزشکی برای خدمت به جامعه و تقویت نظام و افزایش رضایتمندی مردم از خدمات این سازمان شکل گرفته است.

وی ادامه داد: خدمات معمول و وظایف ذاتی سازمان تأمین اجتماعی دارای اهمیت بسیار بالایی است و این سازمان در سنگر اول خدمت رسانی به اقشار مختلف مردم قرار دارد. انجام وظایف سازمان تأمین اجتماعی در خدمت به اقشار مختلف جامعه و ایفای تعهدات این سازمان تنها با تلاش و مجاهدت مدیران و همکاران سازمان تأمین اجتماعی صورت می گیرد.

نوربخش با تأکید بر اینکه فعالیت همکاران بخش درمان سازمان تأمین اجتماعی در بسیج جامعه پزشکی از روی اخلاص و در راستای خدمت رسانی به اقشار محروم جامعه است، گفت: تمامی همکاران سازمان تأمین اجتماعی با روحیه بسیجی در حال انجام وظیفه و خدمت رسانی به اقشار مختلف جامعه هستند و وجود چنین روحیه ای در بین همکاران این سازمان باعث موفقیت در انجام کارها و ایفای تعهدات می شود.

در این جلسه دکتر محمدعلی همتی، عضو هیأت مدیره سازمان تأمین اجتماعی اظهار داشت: بسیج جامعه پزشکی سازمان تأمین اجتماعی قدم های خوبی را برداشته و فعالیت های آن با انسجام و در مسیر صحیح در حال انجام است.

همتی افزود: تیم های جهادی که در این مجموعه تشکیل شده و اردوهای جهادی که برگزار می شود از ثمرات تشکیل بسیج جامعه پزشکی است  و امیدواریم روز به روز شاهد گسترش خدمات آن باشیم.

محسن نبیونی رئیس شورای مرکزی بسیج جامعه پزشکی سازمان تأمین اجتماعی نیز در این جلسه گفت: تبعیت از قانون و پایبندی به برنامه ها و اقدامات مدیریت و تعامل سازنده توام با نقد سازنده از مهمترین راهبردهای بسیج جامعه پزشکی در سازمان تأمین اجتماعی است.

وی با بیان اینکه بسیج جامعه پزشکی از ١٨ مرداد سال ٩٥ فعالیت خود را در سازمان تأمین اجتماعی آغاز کرد،

افزود: حمایت و همکاری کامل مدیریت سازمان تأمین اجتماعی با بسیج جامعه پزشکی این سازمان موجب ایجاد شرایط مناسب برای خدمت رسانی به اقشار محروم جامعه شده است.

محمدتقی خسروانی مقدم، مسئول مرکز ویژه بسیج جامعه پزشکی سازمان تأمین اجتماعی نیز در این جلسه گفت: کار بسیج یک کار انقلابی است و بسیج جامعه پزشکی سازمان تأمین اجتماعی با خلوص نیت و ایثار شکل گرفته و فعالیت می کند.

وی ادامه داد: بسیج جامعه پزشکی سازمان تأمین اجتماعی با معیارهای انقلابی عمل می کند و کار این مجموعه از جنس بسیج است و با دیوانسالاری اداری تفاوت دارد.

انتهای پیام/