وقتی نارضایتی‌ها را می‌بینم خواب راحتی ندارم/منتظر رفع توقیف گوشی‌های موجود هستیم


آذری جهرمی در توئیتر در جواب کاربری که به نابسامانی های بازار تلفن همراه اعتراض کرده بود پاسخ داد. به گزارش پایگاه خبری خبریان ،نوسانات ارز در بازار سبب شده تا فروشندگان رغبتی به فروش اجناس خود در این بازار آشفته نداشته باشند. از طرفی مصرف کنندگان برای رفع نیازهای خود مجبورند کالای مورد نظر […]


آذری جهرمی در توئیتر در جواب کاربری که به نابسامانی های بازار تلفن همراه اعتراض کرده بود پاسخ داد.


به گزارش پایگاه خبری خبریان ،نوسانات ارز در بازار سبب شده تا فروشندگان رغبتی به فروش اجناس خود در این بازار آشفته نداشته باشند. از طرفی مصرف کنندگان برای رفع نیازهای خود مجبورند کالای مورد نظر را خریداری کنند. اما خریداران گله‌مند هستند چرا که قیمت ها روز به روز افزایش پیدا می‌کند و افراد برای کالای مورد نظر باید چند برابر بیشتر پول پرداخت کنند.

محمد جواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات که در شبکه های اجتماعی حضور فعالی دارد، این بار در توئیتر به کاربری که به نابسامانی های بازار تلفن همراه اعتراض کرده بود پاسخ داد. آذری جهرمی در توئیتر نوشت:

“مطمئن باشید خواب راحتی ندارم وقتی نارضایتی‌ها رو می‌بینم. تامین ارز برای واردات تلفن همراه هنوز با مشکلاتی مواجه است. منتظر رفع توقیف گوشیهای موجود هم هستیم. احتکار هم مزید بر علت. برای رفع مشکل از سازمانهای مسئول پیگیرم اما فعلا برای آنها اولویتهای مهمتری از تلفن همراه وجود دارد”.

کاریر معترض به گرانی تلفن همراه جوابش را از وزیر گرفت+ تصویر

منبع :شبکه اطلاع رسانی خبریان