پرسپولیس در چند گیم اخیرش بد ارنج می‌شود/ترابی و قلی زاده برتری سایپا را دیکته کردند


ضیا عربشاهی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبریان، در مورد شکست ۲ بر ۱ پرسپولیس مقابل سایپا گفت: به نظر من پرسپولیس در چند گیم اخیرش از سوی برانکو بد ارنج می‌شود. شما نگاه کنید در همین گیم به‌جای اینکه در کنار شجاع خلیل‌زاده، محمد انصاری در دفاع وسط باشد، محسن ربیع‌خواه را در کنار شجاع خلیل‌زاده گذاشت. آن هم مقابل تیمی مثل سایپا که بسیار باانگیزه بود و می‌خواهد جزو ۴-۳ تیم اول جدول باشد و سهمیه آسیایی بگیرد.

وی افزود: سایپا برای برد به میدان آمده بود، قلی‌زاده و ترابی دو گیمکن تیم سایپا هستند که برتری تیم‌شان را به پرسپولیس در نیمه اول دیکته کردند.

این پیشکسوت پرسپولیس با اشاره به اشکال در هدایت پرسپولیس عنوان کرد: برانکو در چند گیم اخیر در کوچینگ پرسپولیس مرتکب اشتباهاتی شده است. با این رویه پرسپولیس در آسیا هم به مشکل خواهد خورد.

وی افزود: شما ببینید در گیم با استقلال که نتیجه‌اش برای پرسپولیس خیلی اهمیت داشت، پرسپولیس با چه ترکیبی وارد زمین شد. در گیم با سایپا هم برانکو مهاجم تیم را بیرون کشید و یک مدافع به میدان فرستاد. با این رویه هواداران نگران نتایج پرسپولیس در آسیا خواهند شد. موفقیت پرسپولیس و استقلال در آسیا به فوتبال ملی ارتباط پیدا می‌کند و جنبه ملی دارد.

عربشاهی با اشاره به ترکیب فصل گذشته پرسپولیس عنوان کرد: خط هافبک پرسپولیس فصل گذشته کامیابی‌نیا، احمدزاده، مسلمان و امیری را در اختیار داشت که آنها به هیچ تیمی باج نمی‌دادند و همه تیم‌ها را به هم ریخته بودند اما امسال تغییرات در خط هافبک پرسپولیس شرایط را دگرگون کرده است.

انتهای پیام/ا