فوق ستارۀ سابق محبوب استقلال برای سرخپوش شدن شروطی دارد.

نیوزیان – مامه تیام ستاره سابق استقلال که حسرت بزرگ آبی ها هم به حساب می آید و همچنان این بازیکن در میان استقلالی ها محبوبیت خاصی برخوردار است برای پیوستن به تیم تراکتورسازی شروط خاص خود را دارد.

مذاکرات زنوزی مالک باشگاه تراکتورسازی با مامه تیام همچنان ادامه دارد اما دو طرف فعلاً به صورت مستقیم با یکدیگر صحبتی انجام نداده‌اند. زنوزی به‌دنبال این است که با تیام در ترکیه دیداری داشته باشد اما مهاجم پیشین استقلالی‌ها شروط جدیدی را پیش پای مالک باشگاه تراکتورسازی گذاشته که باید دید زنوزی این شروط را قبول خواهد کرد یا خیر.

 

بر اساس نیوزهایی که این روزها به گوش می رسد، مسئولان باشگاه تراکتورسازی که در فصل جاری هزینه های سنگینی برای خرید بازیکن انجام داده‌اند، از همین رو نیز برای تقویت خط حمله تیمشان از طریق ارتباط با یک ایجنت ایرانی، به مامه تیام پیشنهاد دادند تا بتوانند این بازیکن را به خدمت بگیرند.

به هر حال مالک ثروتمند تراکتور مدعی شده که وی با این شروط موافقت کرده است و توافقاتی اولیه ما بین مامه تیام و تراکتورسازی حاصل شده است و این احتمال می‌رود که در آینده‌ای نزدیک مهاجم سابق استقلال را در پیراهن سرخ رنگ تبریزی‌ها ببینیم./جام نیوز

Categories: اخبار

Comments are closed.

اصفهان تا ۲

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: با ادامه روند موجود، پیش […]

جهش ۲۵ درصد

رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران گفت: در هفته جاری […]

این شغل‌ها

اگر شما این شغل را دارد، احتمال دارد به زودی […]

نیمی از معل

یک استاد دانشگاه ضمن اشاره به وضعیت اقتصادی کشور که […]

حسین محب اه

حسین محب اهری بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون پس از […]

RSS not configured

Sponsors