سایت رسمی باشگاه پرسپولیس در گزارش دیدار برانکو و نویر دروازه بان تیم فوتبال آلمان غیر مستقیم به حسادت کی روش به کروات‌ها اشاره کرد.

نیوزیان – سایت رسمی باشگاه پرسپولیس در گزارش دیدار برانکو و نویر دروازه بان تیم ملی فوتبال آلمان غیر مستقیم به حسادت کی روش به کروات‌ها اشاره کرد.

متن این نیوز به شرح زیر است:

در ادامه دیدار روز گذشته برانکو ایوانکوویچ با نیکو کواچ سرمربی بایرن مونیخ، امروز پنج شنبه، مانوئل نویر، کاپیتان تیم ملی آلمان و تیم بایرن مونیخ، همراه مربی دروازه بان‌ها در محل تمرین پرسپولیس حضور پیدا کرد و ضمن تماشای لحظاتی از تمرین قهرمان ایران و نایب قهرمان آسیا با ایگور پانادیچ گفت و گو کرد.

از نویر به عنوان یکی از بهترین و کاملترین دروازه‌بانان تاریخ فوتبال جهان یاد می‌شود که بین سال‌های ۲۰۱۳ تا ۲۰۱۶، به‌طور متوالی جایزهٔ بهترین دروازه‌بان جهان را دریافت کرده است.

این حضور در ادامه دیدار دیروز سرمربی پرسپولیس و سرمربی بایرن مونیخ جالب توجه بود. کواچ زمانی که برانکو مربی تیم ملی کرواسی بود سال‌های ابتدایی حضور در تیم ملی کشورش را پشت سر می‌گذاشت این روز‌ها برانکو ایوانکوویچ دوستان و شاگردان زیادی را در قطر می بینند که حالا هر کدام از آن ها بازیکن تیم‌های مطرح هستند یا مربی این تیم ها.

به نظر می‌رسد حرف‌های برانکو درباره ترقی روزافزون مربیان کروات و گسترش فعالیت آن‌ها در سطح بین المللی کاملا نمایان باشد. البته طبیعی است این موضوع، امر خوشایندی برای مربیانی که مربیان کروات را رقبای سرسخت خود می‌بینند، نیست./باشگاه نیوزنگاران

Categories: اخبار

Comments are closed.

اصفهان تا ۲

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: با ادامه روند موجود، پیش […]

جهش ۲۵ درصد

رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران گفت: در هفته جاری […]

این شغل‌ها

اگر شما این شغل را دارد، احتمال دارد به زودی […]

نیمی از معل

یک استاد دانشگاه ضمن اشاره به وضعیت اقتصادی کشور که […]

حسین محب اه

حسین محب اهری بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون پس از […]

RSS not configured

Sponsors