لیست نفرات مازاد و مورد نیاز شفر آماده است، ولی با توجه به حساسیت بازی های پیش روی استقلال، قرار است از این لیست فعلا رونمایی نشود.

نیوزیان – در ادامه روند ناکامی‌های استقلال در لیگ قهرمانان آسیا، لیگ برتر و کنار رفتن از جام حذفی روز گذشته موضوع تغییرات در فهرست نفرات تیم استقلال به شکلی جدی از سرپرست باشگاه استقلال سؤال شد. فتحی که معتقد بود باید این اتفاق هر چه دقیق‌تر و با برنامه‌تر در تیم اجرا شود به موضوع دخالت کمیته فنی در این بحث اشاره کرده و گفت: «قطعاً این اتفاق می‌افتد. در جلسه قبلی کمیته فنی در همین باره هم بحث و قرار شد در جلسه بعدی هم در این باره از شفر لیستی دریافت شود». 

او گفت: «قرار است بازیکنانی که شفر فکر می‌کند در این فصل نتوانسته‌اند نیازش را برآورده کنند را به من و کمیته فنی معرفی کرده و در نقطه مقابل در پست‌هایی که نیاز به ترمیم دارد اسامی بازیکنان مد نظرش را به ما بدهد». 

فتحی گفت: «باشگاه هم با توجه به توان و بضاعتش نسبت به ترمیم این پست‌ها اقدام خواهد کرد». ناگفته نماند نزدیکان باشگاه در این باره به نیوزورزشی اعلام کردند همین حالا هم لیست نفرات مازاد و مورد نیاز شفر آماده است، ولی با توجه به حساسیت بازی های پیش روی استقلال، قرار است از این لیست فعلا رونمایی نشود. البته قرار است این لیست به زودی در اختیار سرپرست موقت باشگاه قرار گیرد./نیوزورزشی

Categories: اخبار

Comments are closed.

اصفهان تا ۲

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: با ادامه روند موجود، پیش […]

جهش ۲۵ درصد

رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران گفت: در هفته جاری […]

این شغل‌ها

اگر شما این شغل را دارد، احتمال دارد به زودی […]

نیمی از معل

یک استاد دانشگاه ضمن اشاره به وضعیت اقتصادی کشور که […]

حسین محب اه

حسین محب اهری بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون پس از […]

RSS not configured

Sponsors