تیم ملی اسلالوم بانوان و اسلالوم آقایان رده سنی جوانان به آب می زنند

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت فدراسیون قایقرانی، اردوی تیم ملی کانو با حضور 8 قایقران سوم دی ماه در بوشهر آغاز شده است. این اردو پیش از این قرار بود که 22 دی ماه به پایان رسد اما با صلاحدید کادر فنی و اعلام رضایت از شرایط برپایی اردو، تا 12 بهمن ماه تمدید شد.

الیاس اقلیمی سرمربی تیم ملی کانوکانادایی و هادی کللی به عنوان کمک مربی هدایت قایقرانان را بر عهده دارد و مهدی زارعی رئیس هیات قایقرانی استان بوشهر به عنوان سرپرست در کنار کادر فنی حضور دارد.

شاهو ناصری از کردستان، عادل مجللی از گلستان، علی اجاقی از کرمانشاه، سهیل نوروزنژاد از گیلان و دامون صادقی، معراج محمدزاده، کیا اسکندانی و هومن کریمی از تهران نفرات حاضر در این مرحله از اردو هستند.

*تیم ملی اسلالوم بانوان و اسلالوم آقایان رده سنی جوانان به آب می‎زنند

تیم ملی اسلالوم در بخش بانوان و آقایان خود را برای حضور موفق در مسابقات قهرمانی آسیا و جهان 2017 آماده می‎کند. به همین منظور در آغاز ششمین مرحله اردوی آمادگی تیم ملی اسلالوم بانوان رده سنی جوانان و بزرگسالان و تیم ملی اسلالوم آقایان رده سنی جوانان از 25 دی ماه در دریاچه آزادی و رودخانه کرج به آب می زنند. اردوی تیم ملی بانوان تا 5 بهمن ماه و اردوی تیم ملی آقایان جوانان تا 6 بهمن ماه ادامه پیدا خواهد کرد.

کتایون اشرف سرمربی تیم ملی اسلالوم بانوان، بردیا مهرجو و هیوا نسیمی مربیان اسلالوم آقایان رده سنی جوانان هدایت قایقرانان را در این مرحله از اردو به عهده دارند.

در بخش بانوان رکسانا رازقیان و فائزه روناسی از اصفهان، حسنا اله قلی از مازندران و دنیا محمدی از کرمانشاه و در بخش آقایان امیر رضانژاد از تهران، رضا خلیلی، دانیال خسروی و ماهان ادریسی از مازندران و محمدمهدی کنارنگ از چهارمحال و بختیاری نفرات دعوت شده به این مرحله از اردو هستند.

انتهای پیام/

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار