چالش های خانم ها هنگام خرید جین

خرید شلوار جین سخت ترین نوع خرید برای خانم هاست. برای پیدا کردن یک شلوار جین مناسب حتی باید از نظر ذهنی هم آمادگی لازم را داشته باشند. زیرا این خرید ناخودآگاه ذهن شما را دچار چالشهایی می کند. مثل:…

جین

آیا می توانم شلوار جین پاره بخرم؟

گاهی اوقات پیش می آید که یک شلوار را پسندیده اید اما با مدل پارگی آن مشکل دارید. در این مواقع می توانید یک شلوار ساده خریده و خودتان با پاره کردن قسمت هایی از آن به آن مدل دلخواهتان را بدهید.

از فردا رژیم می گیرم

ممکن است شما از هیکل خودتان راضی باشید. اما وقتی به سراغ شلوارهای جین تنگ می روید قضیه ۱۸۰ درجه فرق می کند. وقتی خودتان را به زور می خواهید در شلوار جا کنید شروع می کنید به انتقاد از هیکل خودتان. همیشه قبل از رفتن به خرید کارهایی انجام می دهید که حس خوبی داشته باشید. مثلا دوش می گیرید و کمی آرایش می کنید. آیا بهتر نیست که قبل از امتحان کردن بعضی لباس ها به هیکل خودتان هم اهمیت بدهید؟

دیگه گرسنگی کشیدن تمام شد

پرو کردن شلوار نباید برای شما کابوس شود. کابوس غذای چربی که روز قبل خورده اید یا کابوس رژیمی که از فردا شروع خواهید کرد. به فکر یک تغییر اساسی در زندگی باشید. با برنامه غذایی سالم و تمرین منظم به تمام اهداف خود خواهید رسید. پوشیدن شلواری که مدتها بود به آن چشم داشتید می تواند مشوق و انگیزه خوبی برای ادامه دادن برنامه و تمرین باشد.

شلوار جین پسرانه

بعضی از دخترها جین های پسرانه می پسندند. اما به خاطر اینکه زیبایی شلوارهای دخترانه را به تن ندارد و از نظر دیگران ممکن است زیاد جالب به نظر نیاید از پوشیدن آن ها جلوگیری می کنند. ولی تا زمانی که زنده هستید باید آن طوری زندگی کنید که دوست دارید.

در تمام زندگی منتظر این لحظه بودم

در فروشگاه شلواری را پیدا می کنید که باب سلیقه تان است. اندازه، سایزو رنگ آن همانی است که می خواستید. در چنین مواقعی قیمت از اهمیت در درجه دوم قرار می گیرد.

یک شلوار راحت هم می خواهم

جین ها متنوع هستند. و پوشیدن آن ها به موقعیتی که در آن هستید بستگی دارد. مثلا در مهمانی شلوار شیک و مجلسی می خواهید. یا در سفر شلواری می خواهید که راحت باشد. و همچنین در محل کار…

سایز من نیست ولی به من می خورد

گاهی اوقات سایز حک شده روی شلوار واقعی نیست و شما با یک نگاه به آن می فهمید که به شما می خورد. مثلا به طور معمول سایز شما ۳۸ است ولی آن شلواری که پسندیده اید سایز کوچکترش به شما می خورد.

همان شلوارهایی که دارم کافی هستند

این جمله را زمانی به زبان می آورید که شلوار دلخواهتان قیمت بسیار بالایی دارد و یا شلوارهایی که پرو می کنید قابل مقایسه با شلوارهایی که دارید نیستند. در نهایت تصمیم می گیرید که همان شلوارها را شسته و دوباره استفاده کنید.

چه شلواری مده؟

آیا مد شلوار، شلوار تنگ است، یا شلوار دم پا، یا شلوار کوتاه؟ دوست داری شلواری که انتخاب می کنی هم مد باشد هم مناسب شما باشد.

منبع : bedunim.ir

2

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار