جزئیاتی از خنثی سازی عملیات تروریستی در مراسم سالگرد ارتحال امام خمینی(ره)

جزئیاتی از خنثی سازی عملیات تروریستی در مراسم سالگرد ارتحال امام خمینی(ره)

سردار سرتیپ «علی فضلی» فرمانده قرارگاه مرکزی امام هادی (ع) و جانشین رییس سازمان بسیج مستضعفین، با اشاره به اقدامات خصمانه عربستان سعودی مبنی بر تطمیع برخی گروه‌های معاند انقلاب اسلامی، اظهار داشت: برخی از گروهک‌های تروریستی که در گذشته تسلیم فرزندان انقلاب شده بودند، امروز به تحریک عربستان سعودی دوباره مشغول فعالیت شده‌اند.

وی افزود: این افراد که فکر می‌کردند می‌توانند در داخل کشور غلطی بکنند و با نیروهای زبده و با تجربه‌ خود نیز به میدان آمده بودند، همچون گذشته در برابر رزمندگان اسلام زمین‌گیر شدند.

سردار فضلی با بیان اینکه حمله عربستان به یمن بخشی از سناریوی پنهان آل سعود را آشکار کرد، افزود: عربستان سعودی بعد از حوادث Accidents مکه و منا که امت اسلامی و مردم شریف ما را متاثر کردند و همچنین با مانع‌تراشی که امسال در خصوص تشرف زائران ایرانی برای انجام فریضه حج انجام دادند، کم کم چهره واقعی خود را نمایان کرده و آشکارا به میدان آمدند.

جانشین رییس سازمان بسیج مستضعفین خاطرنشان کرد: آل سعود اگر در گذشته در نهان، اقداماتی را علیه جمهوری اسلامی انجام می‌داد، امروز آشکارا به میدان آمده و گروه‌های مفلوک، ضعیف و از هم پاشیده‌ای چون گروهک دموکرات را که در یک مقطع زمانی با ما درگیری داشتند و شکست خورده و تسلیم شده بودند، را دوباره احیا کردند، تا از این طریق بستر را برای ایجاد ناامنی، رعب و وحشت و گرفتن تلفات از ما آماده کنند.

فرمانده قرارگاه مرکزی امام هادی (ع) گفت: برخی از این افراد فریب‌خورده قصد داشتند که در مراسم سالگرد ارتحال امام (ره) اقداماتی را انجام دهند و همچنین در شیراز دست به کارهای ضد امنیتی بزنند؛ اما خوشبختانه قبل از هر اقدامی به درک واصل شدند. به‌حمدالله دستگاه‌های اطلاعاتی و مجموعه نیروهای مسلح از هوشمندی لازم برخوردارند و دائما تحرکات دشمن را رصد می‌کنند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

اخبار زیر را از دست ندهید:

اقدام زشت داماد با خواهر زنش+ عکس

قاچاقچیان دوست خودشان را با اره برقی تکه تکه کردند+عکس

حضور روح یک زن در عکس یادگاری یتیم خانه+تصاویر

شب تولدم 19 سالگی ام در خانه فرزاد تمام هستی ام را از دست دادم

وقتی کسی در خانه نبود این مرد با دوست دخترش پنهانی به آنجا می رفتند +عکس

جزئیات گرفتار شدن هولناک 2 دختر دانشجو در سیلاب خرم آباد + عکس قربانیان

عروسک هایی که ندانسته می شکنند / روایت دخترانی که در سن کودکی باید به اتاق حجله بروند!+عکس و فیلم

پولدارترین چهره های زیر 30 سال دنیای سینما و موسیقی چه کسانی هستند؟ +عکس

جشن تولد 750 نفری خانم بازیگر در بهترین شب زندگی اش +عکس

با دیاکو، پاییز 95 شروعی هیجان انگیز داشته باش !

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار