اقتصادیکسب و کار استانها

قیمت دستگاه تولید لیوان یکبار مصرف خانگی

لیست قیمت دستگاه تولید لیوان کاغذی در منزل

تولید ظروف یکبار مصرف از جنس کاغذی معمولاً سودآور است. این موضوع باعث می شود که افراد به دنبال خرید بهترین دستگاه تولید لیوان کاغذی باشند. حال فکر می کنید بهترین دستگاه تولید لیوان کاغذی چه ویژگی هایی دارید و چطور کار می کند؟

بهترین دستگاه تولید لیوان کاغذی

اگر قصد خرید دستگاه تولید لیوان کاغذی پرسرعت دارید پیشنهاد تیم ما را جدی بگیرید. دستگاه پر سرعتی که در سایت ما عرضه می شود می تواند 75 عدد لیوان در دقیقه تولید نماید و برای تولید لیوان سایز بزرگ بسیار عالی است و شامل سایز بین 6.5 الی 32 اونس می شود. البته که این دستگاه توانایی تولی مدل های متنوعی از لیوان های کاغذی را دارد. وزن بالای دستگاه نشان از محکم بودن آن است و از سیستم خورشیدی در دستگاه استفاده شده است که به نوبه خود بهترین و به روز ترین مارک را پوشش می دهد.

بررسی ها مشخص کرده است که این دستگاه از نظر سبک اجرایی بی نظیر است و توانسته ساختاری مشخص داشته باشد. ابعاد دستگاه نسبت به دستگاه های دیگر بزرگتر است و خبر خوب اینکه هدایت لیوان ها در این دستگاه به صورت اتوماتیک صورت می گیرد و این یعنی یک تیر و چند نشان!

خرید دستگاه تولید لیوان کاغذی

اگر به فکر خرید دستگاه تولید لیوان کاغذی هستید در ابتدا باید اطلاعات خود را در این زمینه افزایش دهید. لیوان های کاغذی بر اساس مواد اولیه مصرفی شامل دو دسته دابل و سینگل هستند. معمولاً برای مصرف نوشیدنی های داغ می بایست از نوع سینگل استفاده شود و برای هر دو مورد یعنی هم داغ و هم خنک، نیاز به لیوان های دابل است. با استفاده از دستگاه تولید لیوان کاغذی می توانید اقدام به تولید لیوان کاغذی در دسته بندی های مختلفی نمایید. البته که ظرفیت ها متفاوت هستند. مثلاً ظرفیت لیوان ها به صورت 4،5،6،7، الی 32 تقسیم بندی می شود و این موضوع بر اساس هر اونس سنجیده می شود که هر اونس شامل 28/34 خواهد بود. برای تولید لیوان کاغذی می بایست دستگاه خوبی وجود داشته باشد.

استفاده از لیوان های کاغذی در بسیاری از ادارات و سازمان ها دیده می شود. وقتی بهترین دستگاه لیوان کاغذی را خریداری کنید حداقل 50 عدد لیوان در هر دقیقه تولید می شود. شما می توانید سرت تولید را تنظیم نمایید. تهیه و خرید دستگاه تولید لیوان کاغذی بر اساس کیفیت و سرعت در نظر گرفته می شود. اولین چیزی که در خرید این محصول باید به آن دقت کنید ضمانت کالا است! بله دستگاهی که می خرید باید از نظر ضمانت در وضعیت کاملاً قابل قبولی وجود داشته باشد در غیر این صورت اگر قطعه ای خراب باشد و یا عملکرد درستی نداشته باشد، عملاً پول خود را از دست داده اید.

حال راهنمای خرید دستگاه تولید لیوان کاغذی را با هم بررسی می کنیم:

  • ابعاد دستگاه: اگر کارگاه شما کوچک است و یا قصد تولید لیوان کاغذی در منزل دارید باید به ابعاد دستگاه دقت کنید. این دستگاه ها معمولاً از نظر ابعاد با هم فرق می کنند، برخی بزرگتر هستند که از نظر موتوری نیز قوی تر اجرا می شوند و برای کارگاه های بزرگ استفاده می شود از سوی دیگر برخی ابعاد کوچک تری دارند که برای کار در منزل بسیار عالی طراحی شده اند. دقت کنید که تولید لیوان کاغذی معمولاً در این زمینه شاخص گذاری های مخصوصی دارد. یک موضوع بسیار مهم اینکه اگر ابعاد بزرگ را انتخاب کنید در یک محیط کوچک نمی توانید از آن استفاده درستی داشته باشید.
  • وزن دستگاه: نکته دیگر مربوط به وزن دستگاه است. گاه محیط کار شما به صورتی است که نیاز به جابجایی دستگاه دارید یعنی دستگاه باید در طول هفته از نقطه ای به نقطه دیگر منتقل شود در این زمینه باید به وزن دستگاه دقت کنید. دستگاه های بزرگ با ابعاد زیاد معمولاً در حمل و نقل دچار مشکل می شوند.
  • موتور دستگاه: مهمترین بخش در خرید دستگاه تولید لیوان کاغذی، موتور اجرا شده در آن است. برخی از موتورها به صورت دو بخشی کار می کنند و پره های اجرایی برای چرخش در آنها به صورت نوبتی فعال می شود و خاصیت سوئیچینگ دارد. دقت کنید که مواردی که نوع موتور، برند و ساختار اجرایی موتور روی کیفیت کار اثر می گذارد.
  • تعداد تولید در دقیقه: اگر فکر می کنید که قرار است کار خود را گسترش دهید باید به تعداد تولید در دقیقه دقت داشته باشید. در هر صورت تعداد لیوان هایی که در دقیقه تولید می شود بسیار مهم است.
  • تنظیمات دستگاه: بهتر است دستگاهی خریداری کنید که تنظیمات مخصوصی داشته باشد البته که ساختار دستگاه تولید لیوان کاغذی به صورتی است که به واسطه آن می توانید تنظیمات لازم در مورد سرعت و شرایط را داشته باشید.

فروش دستگاه تولید لیوان کاغذی

در مورد فروش دستگاه لیوان کاغذی شرایط متفاوتی مطرح است اما پیشنهاد ما به شما این است که روش اینترنتی را انتخاب کنید. در روش اینترنتی شما درگیر هزینه واسطه نیستید، یعنی محصول با کیفیت بالا و بهترین قیمت در اختیار شما قرار می گیرد و می توانید بهترین شرایط را مدنظر قرار دهید. ما در طرح فروش دستگاه تولید لیوان کاغذی یک سری شرایط جالب در نظر گرفته ایم تا بتوانید خرید بهتری داشته باشید. از یاد نبرید که با خرید اینترنتی شما می توانید اطلاعات لازم در مورد سازنده و برند و کیفیت دستگاه را بررسی کنید و سپس اقدام به خرید نمایید. لیوان کاغذی از نظر سبک و مدل بندی متفاوت است و البته که دستگاه های متنوعی نیز در این راستا دیده می شود.

در خرید اینترنتی وارد سایت می شوید و اطلاعات مربوط هر یک از دستگاه های تولید لیوان کاغذی را مشاهده می کنید، در صورتی که اطلاعات لازم برای شما کافی باشد می توانید ثبت سفارش کنید در غیر این صورت با تیم ما ارتباط می گیرید و سوالات خود را می پرسید. یکی از سوالاتی که بارها پرسیده می شود اینکه در خرید دستگاه تولید لیوان کاغذی باید حتماً برند خارجی انتخاب شود؟ برندهای مختلفی در مورد دستگاه تولید لیوان کاغذی وجود دارد اما برندهای چینی بیشترین طرفدار را دارند چون در این زمینه تمرکز بالایی در نظر می گیرند و امتحان خود را پس داده اند. دقت کنید که سازنده معمولاً تاثیری روی کیفیت ندارد بلکه ابزارها و مواد اولیه تولید شده از موضوعاتی است که باید مدنظر قرار بگیرد.

در تولید دستگاه تولید لیوان کاغذی معمولاً بسیاری از قطعات خارجی هستند چون قطعات مورد نیاز در ایران تولید نمی شود در این زمینه بهتر است دقت کنید. ما طرح فروش فصلی در مورد این دستگاه ها راه اندازی کرده ایم تا بتوانید تخفیف لازم را دریافت کنید. به هر صورت موقعیت اجرایی در مورد این دستگاه ها بسیار قابل قبول است و تضمین کیفیت برای شما مدنظر خواهد بود.

قیمت دستگاه تولید لیوان کاغذی

در مورد قیمت دستگاه تولید لیوان کاغذی دو موضوع مهم وجود دارد:

موضوع اول: اینکه شما دستگاه تولید لیوان کاغذی دست دوم می خواهید یا دستگاه های نو برای شما مناسب هستند؟ دقت کنید که قیمت دستگاه ظروف یکبار مصرف دست دوم معمولاً ارزانتر از نوع جدید و صفر است اما باید بدانید که معمولاً کیفیت این دستگاه ها چنگی به دل نمی زند. یعنی قطعاتی در دستگاه خراب است و یا در تولید مشکلاتی ایجاد می شود. البته این موضوع عمومیت ندارد یعنی نمی توان گفت که همه دستگاه هایی که در زمینه تولید لیوان کاغذی هستند و دسته دوم به خرید و فروش می رسند خراب و مشکل دارند.

موضوع دوم: نوع قطعات و جنس بدنه مهمترین عامل قیمت گذاری دستگاه های تولید لیوان کاغذی است. دقت کنید که جنس بدنه معمولاً یک موضوع پر اهمیت است. یعنی اگر نیاز به استفاده از دستگاه لیوان کاغذی در یک محیط بسته و مرطوب باشد جنسی که برای بدنه در نظر گرفته می شود باید ضد زنگ باشد این موضوع را جدی بگیرید و سعی کنید در مورد آن تحقیق لازم را داشته باشید. قیمت دستگاه تولید لیوان کاغذی معمولاً بر اساس سبک و مدلی که دارید مشخص می شود. برخی از دستگاه ها گران قیمت هستند و برخی نیز از نظر کاربرد شرایط خاص خود را دارند.

در مورد جدیدترین قیمت دستگاه تولید لیوان کاغذی می توانید با تیم فروش ما ارتباط بگیرید تا به سوالات شما مبنی بر قیمت این محصولات پاسخ داده شود. دقت کنید که مدل طراحی این دستگاه بسیار مهم است یعنی طراحی باید به صورتی باشد که کار به دستگاه خستگی زیاد به همراه نداشته باشد. میزان مصرف برق دستگاه از دیگر مواردی است که روی قیمت اثر می گذارد. میزان مصرف برق دستگاه باید با موقعیت اجرایی آن سازگار باشد. دقت کنید که مصرف بیش از حد برق سبب افزایش هزینه ها می شود.

اتصالات پایه ای دستگاه نیز روی قیمت تاثیر می گذارد یعنی باید دقیقاً از محصولی استفاده شود که از نظر کاربرد شرایط خوبی دارد. برخی از دستگاه ها هستند که اتصالات پایه ای چند بخشی دارند اما پایه های آنها متحرک هستند و این موضوع روی قیمت تاثیر می گذارد پس باید به این موضوع دقت کنید. البته که قیمت این محصولات بر اساس سبک مشخصی که دارد متفاوت است و برخی گرانتر هستند.

جدیدترین دستگاه تولید لیوان کاغذی

در جدیدترین سبک از دستگاه تولید لیوان کاغذی از روال جالبی استفاده شده است. مثلاً اینکه در داخل دستگاه آپشنی طراحی شده است که سبب می شود لیوان های خراب و یا لیوان هایی که طراحی ظاهری نامناسبی دارند شناسایی شده و جداسازی شوند. این تکنولوژی باعث می شود که دستگاه کاربرد دقیق و صحیح خود را داشته باشد و به واسطه آن هر نوع اشتباه در تولید به حداقل برسد. بررسی ها اینطور مشخص می کند که دستگاه هایی که از نظر تولید به دو بخش تقسیم می شوند معمولاً چنین مکانیزمی دارند.

موضوع دیگر اجرای سیستم اتوماتیک برای این دستگاه ها است به طوری که هدایت لیوان ها به داخل دستگاه به سادگی و به صورت خودکار صورت می گیرد و نیاز به دخالت دست نخواهد بود. سیستم های جدیدی که برای این دستگاه ها اجرا شده است سبب می شود که میزان فعالیت آن حرفه ای تر صورت بگیرد.

فیلم دستگاه تولید لیوان کاغذی

شما با مشاهده فیلم دستگاه تولید لیوان کاغذی به سادگی متوجه میشوید که مراحل تولید به چه صورت است. تمام اجزای دستگاه در فیلم مشخص شده است. جنس بدنه، کیفیت، ابعاد و تنظیمات سرعت همگی تست شده است تا خرید برای شما آسانتر شود. موضوعی که در مورد دستگاه های تولید لیوان کاغذی باید دقت شود نوع دوخت بدنه لیوان است که در فیلم همه مدل های دوخت به درستی نمایش داده شده است.

برخی از دستگاه ها از نوع حرارتی هستند و برخی نیز از تکنولوژی اولتراسونیک پیروی می کنند. بررسی ها اینطور مشخص می شود که دستگاه های تولید لیوان کاغذی از نظر کاربرد بسیار دقیق هستند، برخی از مدل ها به شکلی طراحی شده اند که می توان از آنها استفاده روتین و متوالی داشت و نیازی به خاموش کردن در پس از مدت مشخصی نیست. اگر به فکر خرید دستگاه تولید لیوان کاغذی هستید می توانید همه مدل از این دستگاه را بررسی کنید و گزینه مناسب را خریداری کنید. مثلاً دستگاه TL-150A یکی از مدل های مشهور است که ساختار اجرایی خاصی دارد. در این دستگاه از کاغذهای یک رو استفاده می شود و قیمت مناسب تری خواهد داشت.

از سوی دیگر روش دوخت برای این محصول به صورت هیتر است و وزن دستگاه نیز 1600 کیلوگرم ارزیابی شده است که برای منزل و محیط های کوچک گزینه خوبی محسوب می شود. البته که این مدل از دستگاه ها توان مصرفی خوبی دارند و از نظر سطح کیفیت نیز تضمین شده اند. سایز لیوان های تولیدی برای این محصول بین 3-12 انس ارزیابی شده است.

شما می توانید شرایط خرید اینترنتی با قیمت مناسب را برای خود فراهم سازید و در بهترین شرایط از آن استفاده کنید. دقت و عملکرد صحیح برای دستگاه بسیار مهم است که ما تضمین کننده عملکرد محصولات مان هستیم. دقت کنید که رویکرد اجرایی برای این محصولات بر اساس نوع کیفیت بررسی می شود و در صورتی که بهترین دستگاه لیوان کاغذی را بخواهید در اختیار شما قرار می گیرد. در خرید اینترنتی درگیر واسطه نیستید و هزینه ها برای شما به بهترین نحو صورت می گیرد و درگیر هزینه اضافی نخواهید بود.

معایب دستگاه لیوان کاغذی

از خوبی ها گفتیم اما شاید نیاز باشد در مورد مشکلاتی که دستگاه تولید لیوان کاغذی ایجاد می کند هم صحبت کنیم. اولین موضوعی که جای بررسی دارد اینکه این دستگاه ها نیاز به یک الی دو اپراتور دارند یعنی باید یک نفر مسئولیت برداشت لیوان های آماده و ورود کاغذها را بر عهده بگیرد در صورتی که انتظار می رفت دستگاه بتواند صفر تا صد داستان را خود در پیش بگیرد.

مورد بعدی مصرف برق دستگاه است یعنی نیاز به اجرای این دستگاه در منطقه ای است که از نظر برق در شرایط خوبی باشد در غیر این صورت احتمال عدم کاربرد مناسب برای دستگاه دیده می شود. یک موضوع مهم دیگر که باید بدانید اینکه گاه تنظیمات دستگاه بهم می خورد و نیاز به تنظیم دقیق آن است.

در مورد قیمت دستگاه تولید لیوان کاغذی نیز برخی از افراد معتقد هستند که این دستگاه گران است و شاید سودآوری کافی نداشته باشد، در مورد قیمت بالای دستگاه معمولاً باید گفت که اگر بتوانید بازار فروش را به دست بگیرید سود خوبی می کنید اما اگر در فروش محصولات خود دچار مشکل باشید معمولاً به مشکل بر می خورید. کار کردن با دستگاه بسیار آسان است و نیاز به تجربه بالایی ندارد پس شما می توانید به سادگی آن را دنبال کنید و کسب و کار خوبی داشته باشید.

بهترین مارک دستگاه تولید لیوان کاغذی

در این بخش قصد داریم در مورد برندهای مختلفی از دستگاه تولید لیوان کاغذی صحبت کنیم تا بدانید که این دستگاه ها از نظر مشخصات چقدر با هم فرق دارند.

  • دستگاه تولید لیوان کاغذی مدل TL-12/22

    این دستگاه مشخصات فنی خاص خود را دارد مثلاً برای تولید انواع لیوانی های چای و بستنی و شربت استفاده می شود و سایز آن 6-16 و یا 16-20 اونس ارزیابی شده است. به طور کلی سرعت تولید برای این لیوان ها بین 90 الی 100 عدد در دقیقه اعلام شده که رقم قابل قبولی است. برق مصرفی برای این دستگاه بین 220 الی 380 ولت سنجیده شده است و شامل 10 کیلووات توان مصرفی است. دستگاهی که خریداری می کنید می تواند از کاغذ های یک رو و دو رو ساپورت نماید. وزن دستگاه 3 هزار کیلوگرم است.

  • دستگاه تولید لیوان کاغذی TL:12/22

    این دستگاه یک انتخاب کامل و جامع خواهد بود به طوری که با دستگاه های کره ای برابری می کند. دسته بندی دستگاه به صورتی است که سبب اجرای چندین بخش شده و کمک می کند که بسته بندی لیوان به طور دقیق صورت بگیرد. در دستگاه چندین بخش چکر استفاده شده است که لیوان های خراب را شناسایی می کند و از سیستم خارج می سازد بنابراین این دستگاه بهترین گزینه ای است که می توانید خریداری کنید. می دانیم که سرعت دستگاه از فاکتورهای مهم در خرید محسوب می شود و خوشبختانه سرعت اجرایی برای این برند بسیار عالی در نظر گرفته شده است. شما می توانید با خیال راحت این محصول را خریداری کنید.

لیست قیمت دستگاه ظروف یکبارمصرف

قیمت دستگاه لیوان یکبارمصرف

،قیمت دستگاه تولید لیوان یکبار مصرف خانگی ،قیمت دستگاه تولید لیوان یکبار مصرف پلاستیکی دست دوم ،لیست قیمت دستگاه های تولید ظروف یکبار مصرف ،لیست قیمت دستگاه تولید لیوان پلاستیکی ،سرمایه لازم برای تولید ظروف یکبار مصرف ،راهنمایی برای تولید ظروف یکبار مصرف ،قیمت دستگاه تولید ظروف یکبار مصرف گیاهی ،دستگاه پرس ظروف یکبار مصرف

لیست قیمت دستگاه با سایز کارگاهی کوچک

دستگاه پرس وکیوم فرمینگ کوچک ( دستگاه تولید درب و ظروف از ورق و رول آماده PVC. PET )

– دستگاه با ظرفیت تولید 7200عدد درب لیوان درساعت عرض 35 سانت در ساعت 24۰ میلیون تومان

– دستگاه با ظرفیت تولید 8600عدد درب لیوان درساعت عرض 44 سانت در ساعت 290 میلیون تومان

–   دستگاه با سایز کوچک کارگاهی نیاز به برق ۲۵ آمپر دارد

– ابعاد این دستگاه حدود طول ۲۸۰ سانت و عرض ۷۰ سانت و ارتفاع ۱۵۰ سانت

– مساحت مکان لازم ۴۰ تا ۶۰ متر

– تعداد نیروی کار ۱ تا ۲ نفر

دستگاه تولید ظروف در مدل و سایز صنعتی و کارگاهی

دستگاه پرس ترموفرمینگ ( دستگاه تولید ظروف از ورق و رول آماده(PP . PS

تقریبا اکثر واحد های تولیدی در ایران دارای دستگاه تولید ظروف مدل ترموفرمینگ یا مدل قبلی نیمه فرمینگ هستند .

در این نوع از دستگاه ، تولید انواع ظروف یکبارمصرف که عامه مصرف و به اصطلاع ظروف بازاری و لبنیاتی قابل تولید میباشد

مانند : انواع لیوان . کاسه . سطل ماست و بشقاب و …… از مواد اولیه پلی پروپیلن PP و پلی استایرن PS ( هایم پک ، کریستال )

در این مدل دستگاه ، مواد اولیه بصورت رول و ورق PP.PS آماده وارد دستگاه شده و ظروف یکبار مصرف تولید میشود

دستگاه های تولید ظروف نوع صنعتی تولید این شرکت در چند سایز و تیراژ مختلف میباشد میباشد

لیست قیمت دستگاه مدل ترموفرمینگ در سایز متوسط صنعتی و کارگاهی

– دستگاه با ظرفیت تولید 7200 عدد لیوان در ساعت (استعلام قیمت تماس)

– دستگاه با ظرفیت تولید 9600عدد لیوان در ساعت

–   دستگاه با سایز صنعتی و کارخانه ای متوسط نیاز به برق ۵۰ آمپر دارد

– ابعاد این دستگاه حدود طول ۳.۵ متر . عرض ۱.۵ متر و ارتفاع ۲ متر

در این سری علاوه بر طول ۳.۵ متر دستگاه ۲ تا ۳ متر طول سینی جمع کن لیوان نیز به طول دستگاه اضافه خواهد شد

– مساحت مکان لازم ۱۰۰ تا ۱۲۰ متر

– تعداد نیروی کار : ۲ نفر

————————————————————-

لیست قیمت دستگاه مدل ترموفرمینگ در سایز بزرگ صنعتی و کارخانه ای

– دستگاه با ظرفیت تولید 17000 عدد لیوان در ساعت (استعلام قیمت تماس)

– دستگاه با ظرفیت تولید 24000 عدد لیوان در ساعت (استعلام قیمت تماس)

– دستگاه با ظرفیت تولید 36000 عدد لیوان در ساعت (استعلام قیمت تماس)

– برق : دستگاه با سایز بزرگ صنعتی و کارخانه ای نیاز به برق ۱۰۰ آمپر دارد

– ابعاد این دستگاه حدود طول ۴.۵ متر . عرض ۲ متر و ارتفاع ۲.۲ متر

در این سری علاوه بر طول ۴.۵ متر دستگاه ، سینی جمع کن لیوان نیز به طول ۴ متر به طول دستگاه اضافه خواهد شد

 – مساحت مکان لازم ۱۴۰ تا ۱۸۰ متر

تعداد نیروی کار: ۳ نفر

———————————————————————- –

گارانتی و خدمات بعد از فروش : کل ماشین آلات بمدت 18 ماه گارنتی و 15 سال خدمات بعد از فروش

لیست قیمت دستگاه تولید لیوان پلاستیکی

بعضی دستگاه های تولید لیوان یکبار مصرف و ظروف یکبار مصرف به صورت تمام اتوماتیک کار می کنند. در این دستگاه ها شرایط بهداشتی کاملا رعایت می شود. دستگاه تولید لیوان کاغذی در اصفهان می تواننند در حجم بالا تولید داشته باشند. ظروف یکبار مصرف پلی استایرنی که بر دو نوع می باشد، اولین ظروفی هستند که وارد زندگی مردم شده اند:

۱- ظروف پلی استایرنی هایمپک که دارای رنگ مات متمایل به سفید می باشد.

۲- ظرف های پلی استایرنی کریستال دارای رنگ شیشه ای و شفاف هستند، از این ظروف بیشتر در لیوان های یکبار مصرف مخصوص آب و شربت و مایعات خنک استفاده می شود.

مزایای سیستم ترموفرمینگ در تولید ظروف یکبار مصرف

استفاده از مواد اولیه متنوع

عدم سرطان زا بودن این ظروف

تولید مواد اولیه در داخل کشور

متعادل بودن عرضه و تقاضا مواد اولیه از نظر قیمت

تولید ظروف با کیفیت یکسان و وزن مشابه

به دلیل حجم بالای تولید ظروف یکبار مصرف، این ظروف از قیمت مناسبی بر خوردار هستند. دستگاه تولید لیوان یکبار مصرف و ظروف یکبار مصرف در فروشگاه های مجازی، همراه با قطعات یدکی به فروش می رسد. برای آگاهی بیشتر می توانید به سایت های اینترنتی معتبر مراجعه کنید.

دستگاه تولید لیوان یکبار مصرف

در حال حاضر روند رو به رشد استفاده از لیوان کاغذی در کشور چشمگیر بوده و رقابت زیادی در عرضه این محصول دیده می شود.

این روند رشد چشم گیر استفاده از لیوان کاغذی فرصت های اقتصادی و اشتغالی زیادی را ایجاد میکند تا با ورود به عرصه ی تولید ملی گام موثری را در جهت قوت بخشیدن به اقتصاد داخلی برداشت. تولید لیوان کاغذی به دلیل نیاز به فضای کارگاهی کوچک و مواد اولیه در دسترس نسبتا ساده می باشد و با مدیریت سرمایه و جذب بازار می توان به سود دهی مناسبی طبق زمان بندی رسید.

دستگاه های تولید ظروف یکبار مصرف

الف – نوع اول و تقریبا قدیمی خط تولید ظروف یکبار مصرف با سیستم نیمه فرمینگ PS

این مدل از خط تولید ظروف فقط شامل یک دستگاه اصلی بوده و مواد اولیه در این دستگاه ذوب و تبدیل به ورق و رول و سپس تبدیل به ظروف یکبار مصرف میشوند.

این مدل از دستگاه قابلیت تولید ظروف فقط از جنس و مواد اولیه پلی استایرن (PS) را دارد(ظروف شیشه ای و یا سفید ولی شکننده )

ب – نوع دوم خط تولید ظروف یکبار مصرف با سیستم ترموفرمینگ

در این مدل از خط تولید ظروف ، خط تولید شامل دو دستگاه اصلی میباشد .

که در دستگاه اول مواد اولیه تبدیل به ورق و رول میشود که این دستگاه ، دستگاه ورق ساز میباشد .

و در دستگاه دوم ورق تبدیل به ظروف یکبار مصرف میشود ( دستگاه پرس ترموفرمینگ ) .

خط تولید ترموفرمینگ قابلیت تولید ظروف با مواد اولیه پلی استایرن PS و پلی پروپیلن PP را دارد که مشخصه ظروف PP همان ظروفی هستند که بصورت شیشه ای و سفید و نرم و نشکن میباشد.

مواد PP از تمامی مواد های اولیه پلاستیکی ارزانتر میباشد ( همکنون تمامی لیوان های چای و آب شفاف از مواد PP که نرم و نشکن بوده میباشد )

قیمت ماشین آلات صنایع پلاستیک

سازنده دستگاه تولید لیوان یکبار مصرف پلاستیکی pp در کارخانه های تولیدی مختلف سعی بر این دارد که ماشین آلات تولیدی خود را با قیمتی مناسب و کیفیتی عالی تولید کند. نرخ ماشین آلات بر قیمت فروش ظروف پلاستیکی تاثیر می گذارد.

دستگاه های تولید ظروف یکبار مصرف همان طور که مستحضر هستید محصولات مختلفی را تولید می کنند و یک نمونه از این محصولات که کارایی زیادی دارد لیوان های یکبار مصرف است.

دستگاه تولید لیوان یکبار مصرف pp

دستگاه تولید لیوان یکبار مصرف pp دستگاه هایی با سه اندازه متفاوت است که لیوان ها را با سایز های مختلف وارد بازار می کند و البته لازم به ذکر است که اندازه لیوان ها به نوع دستگاه پرس در مرحله نهایی بستگی دارد و هر چه قالب موجود در دستگاه بزرگ تر باشد لیوان تولیدی بزرگ تر خواهد بود.

  1. لیوان یکبار مصرف pp کوچک
  2. لیوان یکبار مصرف pp بزرگ
  3. لیوان یکبار مصرف pp متوسط

لیوان های یکبار مصرف pp لیوان هایی از جنس پلی پروپیلن هستند و خوب است که بدانید این ماده دارای قیمت ارزانی هستند که در کارخانه های تولیدی با خط تولید ترموفرمینگ ساخته می شوند.

دستگاه تولید لیوان یکبار مصرف پلاستیکی pp لیوان هایی را که تولید می کند لیوان های چای و آب خوری نشکن هستند که معمولا در مجالس و هیئت های عزاداری ماه محرم به کار می رود.

فروش دستگاه تولید لیوان یکبار مصرف پلاستیکی pp

دستگاه های تولید لیوان یکبار مصرف پلاستیکی در کشور ما دارای بازار فروش بسیار عالی هستند بنابراین سازنده دستگاه تولید لیوان یکبار مصرف برای این که بتواند نیاز بازار ها را پاسخگو باشد در شهر های مختلف ایران نمایندگی هایی را ایجاد می کند که چند شهر را در این جا بیان می کنیم.

سازنده دستگاه تولید لیوان یکبار مصرف پلاستیکی pp

دستگاه های تولید لیوان یکبار مصرف پلاستیکی pp دستگاه هایی پرکاربرد هستند زیرا محصولات تولیدی شان پر متقاضی در بازار های مختلف است و در موقعیت های مختلف لیوان ها به کار برده می شود.

سازنده دستگاه تولید لیوان یکبار مصرف پلاستیکی pp دستگاه ها را از بهترین قطعات تولید می کند تا دستگاهی مرغوب با طول عمر بالا وارد بازار ها کند.

یکی از انواع ظروف یکبار مصرف موجود در ایران کاپ ، ظروف شفاف و بی رنگ هستند. این ظروف مناسب برای غذا ها و نوشیدنی های خنک و سرد هستند، زیرا ماده تولیدی این ظروف در هنگام تماس با غذا و نوشیدنی داغ واکنش نشان داده و باعث ایجاد سرطان می شوند.

خط تولید لیوان یکبار مصرف پلاستیکی pp و ps با قابلیت تولید ظروف گیاهی

این خط تولید شامل دو دستگاه اصلی :

 دستگاه تولید رول

و

ورق pp و ps

با ظرفیت ۲۵۰ کیلو در ساعت

و همچنین یک دستگاه پرس ترموفرمینگ تولید لیوان و ظروف pp و ps و گیاهی

خط تولید فوق علاوه بر دو دستگاه اصلی دارای ۵ دستگاه جانبی و یک عدد قالب میباشد

– دستگاه آسیاب پلاستیک دهنه ۸۰

– دستگاه استکر لیوان جمع کن

– دستگاه خشک کن و گازگیر ۳۰۰ کیلویی

– دستگاه کمپرسور باد ۵ متر مکعب

– دستگاه چیلر ۲۰ تن

دکمه بازگشت به بالا