بین الملل

سرمربی تیم ملی شمشیربازی اپه بعد از استعفا به چین برگشت!

فرجی: نه دریافتی داشتیم و نه برنامه‌ها اجرا می‌شد

سرمربی تیم ملی شمشیربازی اپه گفت: کار با این شرایط خیلی سخت بود، دریافتی ما از فدراسیون کفاف هزینه رفت و آمدم به تهران را هم نمی‌داد و برنامه‌ها هم اجرا نمی‌شد.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری آنا، مهدی فرجی سرمربی تیم ملی شمشیربازی اپه، بعد از استعفا، سه ماه و نیم است که با قبول پیشنهاد باشگاه سابقش به چین برگشته است.

او بعد از رفتن علی یعقوبیان، سرمربی تیم ملی شمشیربازی اپه شده بود و یکسالی هم با تیم ملی کار کرد و با نائب قهرمانی بازی‌های کشور‌های اسلامی مزد زحماتش را گرفت. فرجی اما سه ماه پیش استعفا کرده و به چین برگشت و با قرارداد با تیم باشگاهی اش چند ماهی درسرزمین اژد‌های زرد کارش را شروع کرده است.

او درباره دلایل استعفایش به خبرنگار ورزشی خبرگزاری آنا اظهار داشت: کار با این شرایط خیلی سخت است. من رفاقت ۲۵ ساله با پورسلمان سرپرست فدراسیون دارم و او فرد شایسته و توانمندی است اما فقط او نیست. مربی در ایران دریافتی ندارد و همین مساله اذیت می‌کند. دریافتی ما از فدراسیون حتی کفاف رفت و برگشت من به تهران را هم جوابگو نبود وبرنامه هایم هم اجرا نمی‌شد.

وی افزود: می‌دانم که دست فدراسیون بسته است و نمی‌تواند جوابگو باشد، اما ما هم با برنامه حداقلی جلو می‌رفتیم، با این حال سختی‌ها و حاشیه‌های دیگر کار را سخت می‌کرد. ما در همان یکسال هم خودمان را نشان دادیم که می‌توانیم با بچه‌های مستعد کار کنیم. نائب قهرمانی بازی‌های کشور‌های اسلامی کار راحتی نبود، در حالی که ازبکستانی که دوم شده بود، قونیه سوم شد و حتی ترکیه میزبان هم پایین‌تر از ما قرار گرفت. با این حال ما نشان دادیم می‌توانیم با حداقل‌ترین‌ها نتیجه بگیریم. من یکی دو ماه بعد از قونیه منتظر ماندم تا ببینم فدراسیون چه برنامه‌ای دارد اما برنامه‌ای نبود و وقتی پیشنهاد باشگاه چینی ام و پیشنهاد دیگری مطرح شد، ترجیح دادم بروم. چرا که فدراسیون هیچ برنامه‌ای نداشت و عملا چهارماه وقفه افتاد و مشخص نبود چه می‌خواهد بکند.

فرجی تاکید کرد: با آن شرایط هم وقت خودم و هم بچه‌ها هدر می‌رفت؛ بنابراین پیشنهاد باشگاه چینی را قبول کردم و حدود یکسال اینجا هستم. البته من قبلا من سه سال در این باشگاه بودم و آن‌ها از عید پارسال مدام پیگیر بودند و من به خاطر تیم ملی قبول نمی‌کردم اما بالاخره صلاح دیدم چند ماهی دور باشم. امیدوارم شرایط بهتر شود و بتوانم کمک کنم.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا