توصیه مهاجم فولاد به کاپیتان پرسپولیس؛ وارد دعوای بزرگترها نشو!

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، دقایقی بعد از خروج اعضای تیم فولاد خوزستان از ورزشگاه شهدای فولاد، بعضی بازیکنان پرسپولیس از رختکن خارج شده و علیه کادر فنی تیم و همینطور تیم داوری مصاحبه‌ کردند.

ساسان انصاری بازیکن با تجربه فولاد در واکنش به اتفاقات رخ داده به ویژه بعد از مسابقه می‌گوید: «برای من عجیب بود تا زمانی که در استادیوم حضور داشتیم، بازیکنان پرسپولیس در رختکن ماندند و بیرون نیامدند. من خودم جزو بازیکنانی بودم که مصاحبه کردم. با اینکه آقای گل محمدی حرف‌های تندی علیه فولاد خوزستان زد، من با احترام درباره ایشان و کادر فنی پرسپولیس حرف زدم، توقع ما این بود اگر دعوا و بحثی هست بین کادر فنی تیم‌ها باشد، نه اینکه بعضی بازیکنان میدان را خالی ببینند و علیه سرمربی ما صحبت کنند.»

کاپیتان فولاد با اشاره به نام کامیابی نیا اضافه می‌کند: «از شنیدن حرف های او واقعا تعجب کردم. تصور می‌کردم حداقل به کاپیتان خودش در تیم ملی احترام بگذارد. مگر کمال رئیس کمیته انضباطی است که برای خودش حکم می دهد؟ او یک بار دیگر حرف های خود را بشنود. من به کمال فقط یک توصیه می کنم. وارد دعوای بزرگترها نشود.»

او درباره اظهارات فرشاد فرجی هم می گوید: «تا جایی که من یادم می‌آید بعضی داوران در ورزشگاههای دیگر امنیت نداشتند و دو سه ساعت در رختکن حبس می‌شدند. مگر مردم اهواز قاتل هستند که فرجی اینطور به آنها توهین می‌کند و می‌گوید به ولله اگر داور پنالتی می گرفت، زنده از شهر ما خارج نمی شد؟ اهوازی‌ها و هوادارنمان خط قرمز ما هستند و اجازه نمی‌دهیم یک بازیکن به آنها اینطور توهین کند. از این حرف ها متاسف شدم. فوتبال برد و باخت دارد. ظاهرا توقع داشتند ما ببازیم و فوتبال بازی نکنیم. کاش بازیکنان پرسپولیس به جای این حواشی، درباره مسایل فنی هم حرف می زدند و می گفتند مقابل ما حرفی برای گفتن نداشتند.»

انصاری در پایان می‌گوید: «امیدواریم کارشناسان داوری تمام صحنه‌های بازی را ببینند و منصفانه قضاوت کنند. امیدوارم دیگر شاهد این رفتارها از بعضی بازیکنان نباشیم. در ضمن بازیکنان فولاد صحبت هایشان را در زمین انجام دادند نه در میکسد زون و فضای مجازی! در پایان فارغ از این حرف ها، یک بار دیگر این برد را به هواداران فولاد تبریک می گویم. این مسابقه و اتفاقاتش برای ما تمام شد. تمام تمرکزمان روی دیدار با تراکتور خواهد بود.»

‏بیشتر بخوانید:

۲۵۱۲۵۴

خروج از نسخه موبایل