عمومی

کشتی استکبار جهانی در دشمنی با انقلاب اسلامی به گل نشسته است

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام والمسلمین محمد جواد حاج علی اکبری ظهر چهارشنبه در آئین افتتاح این نمایشگاه‌ها که به صورت نمادین در دبیرستان فاطمه الزهرا (س) آموزش و پرورش ناحیه سه کرج برگزار شد، اظهار کرد: کشتی استکبار جهانی در دشمنی با انقلاب اسلامی به گل نشسته است.

وی اظهار کرد: استکبار جهانی در اوج خشم، عصبانیت و دشمنی نسبت به انقلاب اسلامی ایران است و برای ضربه زدن به نظام دست به هر کار می‌زند اما همواره شکست خورده است.

نماینده مقام معظم رهبری در اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان خاطرنشان کرد: آمریکا با خوی استکباری و کثیفی که دارد در آینده جهان منزوی است و جوانان آینده ساز ما باید به این فکر کنند که برای شرایط آینده جایگاه کشور عزیزمان کجاست و ایران باید در آینده تحولات جایگاه عظیمی داشته باشد.

وی با اشاره به اغتشاشات اخیر یادآور شد: اغتشاشگران با تمام توانشان برای ضربه زدن به نظام و انقلاب وارد میدان شدند اما خیلی زود زمانی که سمت ارزش‌ها رفتند و به ساحت قرآن جسارت کردند دست آنان برای مردم رو و مشخص شد که از کجا خط می‌گیرند.

حاج علی اکبری امنیت و اقتدار ایران را مرهون ایثار شهدا دانست و عنوان کرد: با هوشمندی و بصیرت و ولایت‌پذیری باید ادامه دهنده راه امام و شهدا باشیم.

وی با بیان اینکه یاد همه شهدای عزیز ایران اسلامی از جمله شهید سرافراز ایران اسلامی سردار قاسم سلیمانی و شهید فهمیده که از دانش آموزان شهید استان البرز می‌باشد را گرامی می‌داریم، بیان کرد: دانش آموزان در نمایشگاه مدرسه انقلاب با رویداد انقلاب آشنا می‌شوند و چهره استکبار را از طریق فعایت‌های هنرمندانه و معرفی کتاب برای مطالعه کردن می‌شناسند.

نماینده مقام معظم رهبری در اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان ضمن قدر دانی از دانش آموزان دبیرستان حضرت فاطمه الزهرا (س) در برپایی نمایشگاه مدرسه انقلاب، اظهارکرد: توجه به نسل جدید و توانمندی آنان از توصیه‌های رهبرمان است.

دکمه بازگشت به بالا