حوادث و رویدادها

رادان: نا امیدی در جبهه دشمن مشهود است

فرمانده فراجا گفت: هر روزی که از پیروزی انقلاب اسلامی می‌گذرد ناامیدی در جبهه دشمن مشهودتر و ملموس‌تر است.

به گزارش ایسنا، سردار احمدرضا رادان در مراسم دانش‌آموختگی شماری از فازغ‌التحصیلان دانشگاه علوم انتظامی فراجا با تبریک ایام ولادت حضرت امیرالمومنین و ایام‌الله دهه فجر گفت: خداوند بر سر همه ما منت گذاشته تا مدتی لباس خدمت به تن کنیم و در مسیر شهدایی که از صدر اسلام تا به امروز جان خود را نثار اسلام و انقلاب کرده‌اند، قدم برداریم.

وی با بیان اینکه باید از نسل سلیمانی‌ها باشیم، گفت: در شعار و سرود شما، همگی عهد بستید که ضمن اینکه سرباز ولی امر هستید، از نسل سلیمانی باشید.

فرمانده انتظامی کل کشور اظهارکرد: نسل سلیمانی باید عزت‌آفرین، اقتدارآفرین، مهربان، متواضع و هوشمند باشد و این نسل باید پلیسی در تراز انقلاب اسلامی باشد و در مسیر گام دوم انقلاب و فرمایشات حضرت آقا گام بردارد.

وی با بیان اینکه دشمنی‌های دشمن از صدر پیروزی انقلاب اسلامی تا به امروز ادامه داشته است، گفت: از همان روزهای نخست پیروزی انقلاب اسلامی تمامی دشمنان، جریان استکبار و کسانی که شعار اسلامی، دینی و استقلال را برنمی‌تابیدند، شروع به توطئه و دشمنی با نظام جمهوری اسلامی کردند و هر روز به خود وعده سقوط این نظام را دادند و اتفاقا هر روز هم با اقتدار شما بسیجیان و روندگان راه شهدا از روز قبل ناامیدتر و مأیوس‌تر شدند.

رادان با بیان اینکه کار دشمن دشمنی، عداوت و ایجاد شک و تردید است، افزود: کار ما هوشیاری و آمادگی است. هر روزی که از پیروزی انقلاب اسلامی می‌گذرد ناامیدی در جبهه دشمن مشهودتر و ملموس‌تر است. چند روز گذشته سران آنها اعلام کردند قادر به انجام کاری برای این موضوع نیستیم که به معنای قبول شکست است.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا