بین الملل

هنیه: به رغم جنایت امروز در عقبه جبر، مقاومت ادامه خواهد داشت

جنایت جدید صهیونیست‌ها در اردگاه «عقبه جبر» رئیس دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی حماس، همچنین ریاست تشکیلات خودگردان فلسطین و جنبش جهاد اسلامی واکنش نشان دادند. هنیه در واکنش به ترور شماری از مبارزان مقاومت فلسطین در اردوگاه «عقبه جبر» در اریحا تاکید کرد که به رغم این جنایت فجیع، مقاومت در این منطقه ادامه دارد و گروه‌های مقاومت به عملیات‌ خود تا بیرون راندن اشغالگران از این سرزمین ادامه خواهند داد.

به گزارش ایسنا، به نقل از مرکز اطلاع رسانی فلسطین، اسماعیل هنیه خاطر نشان کرد که دلاورمردان مقاومت در اروگاه عقبه جبر تا لحظه شهادت برای دفاع از سرزمین و مقدساتشان مبارزه کردند و نبردی جانانه از خود به نمایش گذاشتند.

هنیه تصریح کرد که ادامه جنایات دشمن صهیونیستی علیه ملت فلسطین سرانجام دامن این رژیم را خواهد گرفت و مداخله طرف‌های بین‌المللی و منطقه‌ای هرگز نمی‌تواند جلوی ادامه خیزش و مقاومت ملت فلسطین را بگیرد و دشمن لحظه‌ای آرامش نخواهد داشت و روزهای سختی را در پیش خواهد داشت.

جهاد اسلامی: خون شهدای اریحا هدر نخواهد رفت

جنبش جهاد اسلامی تاکید کرد که جنایت تازه دشمن صهیونیستی علیه ساکنان اریحا به ویژه اهالی اردوگاه عقبه جبر هرگز موجب ایجاد ترس و وحشت در دل ملت و مقاومت فلسطین نخواهد شد.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی فلسطین، طارق عزالدین سخنگوی جهاد اسلامی در واکنش به جنایت امروز صهیونیست‌ها در اردوگاه عقبه جبر تاکید کرد: رژیم اشغالگر که در سرزمین فلسطین بر پایه قتل و کشتار و جنایت پایه گذاری شده، جز زبان زور و قدرت چیزی نمی‌فهمد و ملت فلسطین آگاه و بیدار هستند و هرگز از مقاومت تا بیرون راندن اشغالگران از این سرزمین دست نمی‌کشند.

عزالدین خاطر نشان کرد که خون پاک شهدای عقبه جبر همچون مشعلی روشنگر راه مبارزان فلسطینی خواهد بود و دامن اشغالگران را خواهد گرفت.

زخمی شدن یک افسر اسرائیلی در درگیری‌های اردوگاه عقبه جبر

رسانه‌های عبری زبان اعلام کردند که در درگیری‌های مسلحانه امروز دوشنبه در اردوگاه عقبه جبر در اریحا، یک افسر ارتش رژیم صهیونیستی زخمی شده است.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی فلسطین، ارتش رژیم صهیونیستی بامداد امروز دوشنبه حمله گسترده ای را علیه اردوگاه عقبه جبر صورت داد که طی آن هفت مبارز مقاومت فلسطین به شهادت رسیدند.
وزارت بهداشت فلسطین همچنین اعلام کرده که حال سه نفر دیگر از مجروحان نیز وخیم است.
ارتش رژیم صهیونیستی اعلام کرده که دو نفر از شهدا، از مجریان عملیات تیراندازی به سمت رستورانی اسرائیلی در اریحا هستند. این عملیات دو هفته پیش انجام شد و از آن زمان تاکنون رژیم صهیونیستی نتوانسته بود به مجریان این عملیات برسد.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا