بین الملل

علی نصیریان؛بازیگری که در ۸۶سالگی همراه و همپای کارگردان فیلم اولی شد

کارگردان فیلم «هفت بهار نارنج» در پاسخ به آنا مطرح کرد؛

کارگردان «هفت بهار نارنج»در پاسخ به خبرنگار خبرگزاری آنا مبنی بر این که حضور بازیگر بزرگی همچون علی نصیریان به عنوان نقش اول این اثر، چه نگرانی ها و دلگرمی هایی برای او داشت عنوان کرد:زمانی که این اثر تولید می شد استاد نصیریان ۸۶ساله بودند و طبیعی بود که کار کردن با ایشان در این سن و سال شرایط خاص خود را داشته باشد.

به گزارش خبرنگار سینمایی خبرگزاری آنا نشست خبری فیلم سینمایی «هفت بهارنارنج» از فیلم های حاضر در چهل و یکمین جشنواره فیلم فجر پس از نمایش این فیلم در پردیس سینمایی ملت برگزار شد.

در این نشست فرشاد گل سفیدی کارگردان این اثر در پاسخ به پرسش خبرنگار خبرگزاری آن مبنی بر این که حضور بازیگر بزرگی همچون علی نصیریان به عنوان نقش اول این اثر، چه نگرانی ها و دلگرمی هایی برای او داشت عنوان کرد:زمانی که این اثر تولید می شد استاد نصیریان ۸۶ساله بودند و طبیعی بود که کار کردن با ایشان در این سن و سال شرایط خاص خود را داشته باشد.

وی اظهار کرد: البته این مراقبت ها از سوی ما و برای راحتی بیشتر ایشان بود اما از این بابت که مثلاً به خاطر نام بزرگ و پیشینه درخشان آقای نصیریان دچار‌مشکل شویم، باید بگویم خیر .ایشان از همان ابتدای آغاز فیلمبرداری همراه و همپای کار بودند و حضورشان مایه دلگرمی بود. من به عنوان کارگردان فیلم اولی کاملا با ایشان راحت بودن شاید در یکی دو مورد پیشنهادات یا خواسته هایی از ایشان درباره بازی و شخصیت«شمس» داشتم که مورد پذیرش قرار نگرفت و طبیعی هم بود اما در مجموع بسیار حرفه ای عمل کردند.

لازم به یادآوری است که چهل و یکمین جشنواره فیلم فجر به دبیری مجتبی امینی تا بیست و دوم بهمن ماه در حال برگزاری است.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا