حماس: مقاومت تا بیرون راندن اشغالگران ادامه دارد

جنبش مقاومت اسلامی حماس طی بیانیه‌ای ضمن تسلیت شهادت شماری از دلاورمردان قسام در درگیری با اشغالگران اسرائیلی در اریحا، تاکید کرد که مقاومت تا بیرون راندن تمامی اشغالگران از این سرزمین ادامه دارد.

به گزارش ایسنا، در بیانیه حماس آمده است: شهادت شماری از قهرمانان گردان‌های قسام از جمله مالک عونی لاوی، رافت وائل عویضات، ابراهیم وائل عویضات، ادهم مجدی عویضات و ثائر عویضات در درگیری مسلحانه بامداد امروز با اشغالگران اسرائیلی در اریحا را تسلیت می‌گوییم.

در بخش دیگری از این بیانیه آمده است: ما بار دیگر تاکید می‌کنیم که ملت فلسطین به راه مقاومت و آزادسازی سرزمین خود ادامه می‌دهد و هیچ ترس و هراسی از جنایات دشمن ندارد و خائنین و همپیمانان با دشمن نمی‌توانند موجب سست و ضعیف شدن این ملت شوند.

حماس تاکید کرد: مقاومت فلسطین که در پاسخ به جنایت جنین در قدس به دشمن ضربه زد، قادر به ادامه عملیات‌های قهرمانانه در هر نقطه از خاک این سرزمین اشغال شده است.

این جنبش ضمن تقدیر از مبارزات ساکنان کرانه باختری به‌ویژه فلسطینیان در اریحا و اردوگاه عقبه جبر که پشت مقاومت را گرفتند و در برابر محاصره ظالمانه دشمن ایستادند، تاکید کرد که در هر وجب از خاک این سرزمین قهرمانی دیگر سر برخواهد آورد.

انتهای پیام

خروج از نسخه موبایل