بین الملل

دانشجویان دانشگاه آزاد اراک با چه آثاری در جشنواره ملی سلامت برتر شدند؟

بین ۲ هزار و ۴۰۰ اثر ارسالی؛

دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد اراک در آیین اختتامیه جشنواره ملی سلامت دانشگاه‌های کشور عنوان‌های برتر را از آن خود کردند.

به گزارش خبرنگار گروه استان‌های خبرگزاری آنا از اراک، آیین اختتامیه جشنواره ملی سلامت دانشگاه‌های کشور با حضور محمدعلی زلفی‌گل وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، ابراهیم نعیمی مدیر دفتر مشاوره و سلامت وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، سیدمحمد مقیمی رئیس دانشگاه تهران و سایر مسئولان وزارت عتف در دانشگاه تهران برگزار و دو دانشجوی مقطع دکتری دانشگاه آزاد اسلامی واحد اراک موفق به کسب دو مقام برتر در این جشنواره شدند.

علی گودرزی‌زاده دانشجوی دکتری فلسفه تعلیم و تربیت دانشگاه آزاد اسلامی واحد اراک با تهیه مستندی با عنوان «شبیه‌سازی اتاق درمان برای آشنایی مخاطبان با علائم و آلارم‌های یک مراجع دارای افکار خودکش و نحوه تعامل با ایشان» در بخش (ایده‌ها و تجارب نوآورانه) و زینب صفدری دانشجوی دکتری روانشناسی تربیتی دانشگاه آزاد اسلامی واحد اراک با ارائه اثری با عنوان «اعتیاد در خانواده» در بخش (تولیدات رسانه‌ای) موفق به کسب رتبه برتر در بین ۲ هزار و ۴۰۰ اثر ارسالی بین دانشگاه‌های کشور شدند.

این جشنواره در پنج بخش با موضوعات آموزش پژوهش و فناوری، ایده‌ها و تجارب نوآورانه، تولیدات رسانه ای، فضای مجازی و هنر‌های تجسمی در دانشگاه تهران برگزار شد.

دانشجویان واحد اراک مقام برتر جشنواره ملی سلامت دانشگاه‌های کشور را کسب کردند

نخستین جشنواره ملی سلامت دانشجویان از فروردین‌ ۱۴۰۱ با تأکید بر اهمیت موضوع سلامت، دانشجویان دانشگاه‌های سراسر کشور را به مشارکت فراخواند، فراخوانی که از دانشجویان دعوت کرد تا با اندیشه‌های خلّاقانه و مهارت‌های خود در حیطه‌های مختلف علمی و فرهنگی به خلق آثاری بپردازند که در زمره اشاعه فرهنگ سواد سلامت روان و جسم، خودمراقبتی، همدلی، نشاط اجتماعی، مسئولیت‌پذیری و تاب‌آوری باشد.

این جشنواره در اداره‌کل مشاوره و سلامت وزارت علوم و با مشارکت وزارت بهداشت و مجموعه دانشگاه آزاد اسلامی برگزار شد که مخاطبین این جشنواره دانشجویان کشور اعم از دانشجویان دانشگاه‌های وزارت علوم، وزارت بهداشت و مجموعه دانشگاه آزاد اسلامی بودند.

در نهایت اختتامیه جشنواره ملی سلامت دانشگاه‌های کشور با حضور مسئولان در دانشگاه تهران برگزار و به کار خود پایان داد.

در این جشنواره دو دانشجوی مقطع دکتری دانشگاه آزاد اسلامی موفق به کسب دو مقام برتر شدند.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا