ورزشی

افزایش شمار جان‌باختگان مسافران نوروزی در تصادفات

وی تاکید کرد: از رانندگان درخواست داریم سرعت مناسب را حفظ کنند. از کمربند ایمنی استفاده کنند چرا که عمده مشکل ما بی‌توجهی به جلو و خستگی و خواب‌آلودگی و عدم کنترل وسیله نقلیه است. همچنین بیش از ۸۷ درصد سفرها مربوط به خودروهای شخصی و سبک برای خانواده‌ها است و عمده تصادفات برای سفرهای طولانی است لذا از رانندگان خواهش می‌کنیم بعد از ۲ ساعت رانندگی استراحت کنند.

رییس پلیس راهور فراجا در خصوص وضعیت ترافیکی نیز گفت: مسیرهای شمالی در برخی نقاط سنگین و نیمه سنگین است. همچنین در مسیر گیلان که در دهانه ورودی به رودبار و منجیل دچار مشکل هستیم و در این هشت کیلومتر که هنوز آزاد راه نشده مشکل دیرینه‌ای داریم.

وی ادامه داد: مسیر چالوس را از صبح امروز یک طرفه اعلام کردیم از جنوب به شمال در حال حرکت است و با عادی شدن شرایط بزرگراه، ۲ طرفه خواهد شد اما تنها مسیری که اعمال محدودیت داشتیم مسیر چالوس است.

به گفته سردار هادیانفر، مسیر هراز نیز به صورت سنگین و نیمه سنگین است اما در مسیرهای جنوبی، خودروها، نیمه سنگین و روان در حال حرکت هستند. همچنین در شرق و مسیر مشهد مشکل جدی نداریم.

وی تاکید کرد: تاکنون بیش از ۲۶ میلیون تردد بین استانی داشتیم که ۱۲ درصد رشد را نشان می‌دهد یعنی در این پنج روز بالغ بر ۱۳۰ میلیون تردد را در سطح کشور داشتیم.

دکمه بازگشت به بالا