وزیر جنگ رژیم اسرائیل: خودداری از خدمت سربازی، تهدیدی علیه ما است

وزیر جنگ رژیم صهیونیستی اعلام کرد که خودداری کردن از انجام خدمت سربازی، تهدیدی علیه این رژیم و ارتش در انجام ماموریت‌هایش است.

به گزارش ایسنا، یوآو گالانت، وزیر جنگ رژیم صهیونیستی امروز (سه‌شنبه) در دیدار با فرماندهان یگان‌های ارتش رژیم صهیونیستی با اشاره به بررسی چالش‌های امنیتی پیش روی رژیم اعلام کرد که «تهدید ایران بخش بزرگی از تهدیدات پیش روی ما است».

وزیر جنگ رژیم صهیونیستی افزود: «در مواجهه با این چالش‌ها، تأکید کردم که دعوت به امتناع از انجام خدمت سربازی خطرناک است، قدرت ما را تضعیف می‌کند و حتی ممکن است به توانایی ارتش اسرائیل در انجام وظایفش آسیب برساند».

روز یکشنبه، صدها افسر رژیم صهیونیستی در اولین اعتراض خود نسبت به تصویب طرح کابینه نتانیاهو برای اصلاحات قضایی، تهدید کردند در تمرینات روزهای اخیر شرکت نخواهند کرد.

به نوشته روزنامه عبری زبان هاآرتص، تعداد کل افسرانی که از حضور در فعالیت‌های ارتش خودداری خواهند کرد، ۹۲۰ تن است.

از سوی دیگر، بیش از ۲۵۰ افسر سابق با امضای نامه‌ای کابینه بنیامین نتانیاهو را متهم کردند که امنیت ملی رژیم صهیونیستی را به خطر انداخته است.

شبکه ۱۲ تلویزیون رژیم صهیونیستی اعلام کرد، چند تن از افسران ارشد نیروهای پشتیبان ارتش، شاباک و موساد از جمله امضاکنندگان این نامه هستند و همینطور عامی ایالون، رئیس سابق شاباک و دانی یاتوم، رئیس سابق موساد این نامه را امضا کردند.

انتهای پیام

خروج از نسخه موبایل