ضرورت آگاهی از تهدیدات دشمن برای حضور در خط مقدم جنگ شناختی

امیر واحدی مطرح کرد؛

فرمانده نیروی هوایی ارتش گفت: با آگاهی، بصیرت و شناخت تاکتیک‌ها و تهدیدات نوین دشمن می‌توانید خط مقدم مقابله با جنگ شناختی دشمن باشید.

به گزارش گروه سیاست خبرگزاری آنا، امیر خلبان حمید واحدی فرمانده نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران صبح امروز (سه‌شنبه) در دیدار با سربازان و کارکنان وظیفه، گفت: تکریم کارکنان وظیفه همواره مورد تأکید مقام معظم رهبری، سلسله مراتب نیروهای مسلح و ارتش و جز اولویت‌های ما در نیروی هوایی است.

وی تصریح کرد: امروز در این دیدار پیام فرمانده معظم کل قوا به سربازان جوان ابلاغ شد تا بدانند که برای ما عزیز هستند و باید مواظب خود باشند چون وظیفه خیلی مهمی که همان پاسداری از امنیت کشور است بر عهده دارند.

فرمانده نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی درباره اولین اقدام در سال جدید عنوان کرد: شما سربازان نیروی هوایی ارتش مانند فرزندان ما هستید و وظیفه خود دانستیم که اولین اقدام در سال جدید را بازدید و روحیه دادن به سربازان پاسدار قرار دهیم.

امیر واحدی خطاب به سربازان بیان کرد: توصیه من به شما جوانان این است که مراقب فریب دشمن در فضای مجازی باشید، شما یکی از مهمترین اهداف جنگ شناختی دشمن هستید.

وی تاکید کرد: با آگاهی، بصیرت و شناخت تاکتیک‌ها و تهدیدات نوین دشمن می‌توانید خط مقدم مقابله با جنگ شناختی دشمن باشید.

فرمانده نیروی هوایی ارتش با اشاره به اهداف کاری سال جدید این نیرو خاطرنشان کرد: سال کاری ما از ۱۹ بهمن ماه و دیدار با رهبر انقلاب شروع می‌شود، ما و همکاران‌مان در نیروی هوایی هم قسم شده‌ایم که تلاش‌مان را صدچندان کنیم تا بتوانیم نیروی هوایی را به جایی برسانیم که مدنظر فرمانده معظم کل قوا که همان نیروی هوایی تراز نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است.

انتهای پیام/

خروج از نسخه موبایل