بهترین ساعت هوشمند تا 600 هزار تومان

ساعت هوشمند چیست و چرا؟

اپل واچ طرح اولترا: ساعت های هوشمند در واقع مدلی از ساعت های مچی معمولی هستند که از اماکانات بسیاری برخوردار هستند و این امکانات شامل موارد زیر است:

اپل واچ فول کپی: اما واقعا چرا باید ساعت هوشمند داشت؟ ساعت های هوشمند در کنار نمایش ساعت و تاریخ به شما امکانات بالایی را می دهند و این امکانات در آسایش و راحتی شما و گاها در سلامتی نقش بسیار بالایی دارند.

مچ بند ها هوشمند نیز برای آگاهی از وضعیت سلامتی خود می توانند نقش بسیار موثری داشته باشند و به شما پیشنهاد می کنم پست را مطالعه نمایید.

راهنمای خرید بهترین ساعت هوشمند زیر 500 هزار تومان

در این بخش نکته های مهمی را که باید قبل از خرید ساعت زیر 500 هزار تومانی بدانید را گفته ایم تا خرید شما مقرون به صرفه و هوشمندانه باشد.

بیشتر بخوانید: ما در پست به معرفی ساعت های هوشمند در رنگ قیمت زیر یک میلیون تومان پرداخته ایم.

بهترین ساعت های هوشمند زیر 500 هزار تومان ارزان ترین ها

در این بخش 50 مدل از بهترین ساعت های هوشمند و ارزان را برایتان آماده کرده ایم که می توانید آنها را با خیال راحت خریداری نمایید. البته ما در پست هم 53 مدل از ارزان ترین ساعت های مچی موجود را برای شما آماده کرده ایم که می توانید آها را هم بررسی کنید.

1 خرید ساعت هوشمند مودیو مدل MW01

ساعت هوشمند مودیو

شرکت Modio یکی از زیر مجموعه های شرکت معتبر G-tab است که یکی از شرکت های مطرح چینی می باشد. محصولات این شرکت از کیفیت بسیار بالایی برخوردار هستند و تواننسته اند که در بازار های فروش جهانی طرفداران بسیاری را برای خود به دست آورند.

باتری بادوام، بدنه مستحکم، قیمت عالی، قابلیت مکالمه، قابلیت نصب سیم کارت و کارت حافظه و… از جمله ویژگی های این ساعت هوشمند می باشد.

نکته – این محصول می تواند یکی از گزینه های مناسب برای قرار گرفتن در لیست انواع ساعت هوشمند تا 500 هزار تومان باشد، زیرا فروش بالای را تجربه کرده و خریداران از این محصول راضی بوده اند.

مشخصات این محصول

7 خرد ساعت هوشمند مدل 116 PLUS

ساعت هوشمند

مشخصات این محصول

8 خرید ساعت هوشمند مدل D20

ساعت هوشمند ارزان و با کیفیت

نکته: با توجه به قابلیت ها و میزان فروش بالای این محصول قطعا می تواند یکی از گزینه های پیشنهادی این پست “بهترین ساعت های هوشمند زیر 500 هزار تومان” است.

مشخصات این محصول

9 ساعت هوشمند مدل A1 به همراه هندزفری بی سیم I7S-TWS

ساعت هوشمند مدل A1

این ساعت هوشمند یکی از پرفروش ترین ساعت های هوشمند دیجی کالا می باشد، و قطعا گزینه مناسب برای خرید، از جمله ویژگی های این محصول می توان به قابلیت نصب سیم کارت، ساز گار به اندروید و اـی او اس، قابلیت نصب کارت حافظه، کیفیت ساخت بالا، دنه مقاوم، دوربین، و… اشاره کرد.

مشخصات این محصول

آیا کیفیت ساعت های زیر 500 هزار تومان مناسب است؟

بدونه شک “بله” مناسب است. برای مثال قیمت پرفروش ترین ساعت هوشمند دیجی کالا کمتر از 500 هزار تومان است.

این ساعت های امکانات بالایی دارند؟

ببینید هر چقدر پول بیشتری را برای خرید ساعت هوشمند خرج کنید محصول عالی تری را می خرید، اما این ساعت ها از لحاظ کیفت و امکانات در سطح بالایی قرار دارند

آیا ساعت های زیر 500 هزار تومان را پیشنهاد می دهید؟

بله قطعا. شما می توانید ساعت های پیشنهاد شده در این پست را بررسی کنید و از کیفیت و امکانات این محصولات مطمئن شوید.

منبع : اروس دیجیتال

خروج از نسخه موبایل