استان ها

وقوع سانحه رانندگی برای استاندار مرکزی/حال استاندار مساعد است

ایسنا/مرکزی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مرکزی گفت: حال عمومی استاندار مرکزی که دچار سانحه رانندگی شد، مساعد است.

بهنام نظری درخصوص سانحه رانندگی برای استاندار مرکزی اظهار کرد: متاسفانه در ساعت ۱۵:۴۵ روز یازدهم فروردین ماه ۱۴۰۲ در جریان سرکشی‌ها و سفرهای نوروزی، خودرو استاندار مرکزی در مسیر شهرستان زرندیه دچار سانحه شد.

نظری تاکید کرد: بلافاصله دکتر امانی رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان و تیم پزشکی به محل اعزام شدند و خوشبختانه حال عمومی استاندار مرکزی مطلوب گزارش شده است و تنها از ناحیه دست دچار شکستگی سطحی شده و راننده خودروی استاندار نیز برای پیگیری روند درمان به بیمارستان رباط کریم منتقل شده است.

دکتر علیرضا امانی رییس دانشگاه علوم پزشکی اراک نیز با اشاره به حضور در بیمارستان شهید مدرس ساوه به جهت رسیدگی به وضعیت استاندار مرکزی، اظهار کرد: اقدامات اولیه به صورت کامل برای استاندار مرکزی انجام شده و تنها یک شکستگی مختصر در مفصل شانه سمت چپ دیده شده است که خوشبختانه نیازی به جراحی ندارد.

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی استانداری مرکزی، وی گفت: هوشیاری استاندار مرکزی در سطح کامل قرار دارد و مورد خاص دیگری وجود ندارد، حال عمومی وی کاملا مساعد بوده و پس از بررسی های نهایی در خصوص ادامه درمان تصمیم گیری می‌شود.

انتهای پیام 

دکمه بازگشت به بالا