بین الملل

واکنش سرپرست پرسپولیس به بیانه باشگاه استقلال+فیلم

در بازی با پیکان هواداران باید کنار ما حضور داشته باشند

سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس گفت: سرمایه اصلی باشگاه پرسپولیس هواداران هستند و در هر کجا بازی کنیم باید هواداران کنار ما باشند.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری علم و فناوری آنا، افشین پیروانی در خصوص دیدار پرسپولیس با هوادار در مرحله نیمه نهایی جام حذفی اظهار داشت: بالاخره جام حذفی، جام شفگتی‌هاست قرعه ما با هر تیمی احتمال داشت برخورد کنیم. ما پرسپولیس و محکوم به بُرد و قهرمانی هستیم. خداراشکر تیم خوبی داریم. 

وی افزود: اگر قرار است میهمان تیمی باشیم باید از سرمایه‌های اصلی خودمان که هواداران هستند به خوبی استفاده کنیم. اگر بنا به حضور ما دستگردی است و در آنجا مقابل هوادار بازی کنیم باید اجازه بدهند ما از حضور هواداران خودمان استفاده کنیم. بازی بدون هواداران اصلا قشنگ نیست. یک مدتی به دلیل کرونا هواداران کنار ما نبودند اما در حال حاضر هر کجا که برویم باید هواداران کنار ما باشند. 

سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس در خصوص فینال رقابت‌های جام حذفی گفت: اگر در فینال استقلال و پرسپولیس به یکدیگر برخورد کنند باید ببینیم چه تصمیم برای محل بازی می‌گیرند اما اگر این 2 تیم بهم بخورند، بهتر است در آزادی بازی را برگزار کنیم. اگر قرار است ما با پیکان هم در دستگردی بازی کنیم باید هواداران ما حضور داشته باشند. شورای تأمین هم موافقت می‌کند که هواداران در ورزشگاه حضور داشته باشند. حیف است تیمی که قرار است قهرمان شود جشن‌ها و بُردهای خود را در کنار هوادارانش جشن نگیرد. 

ادامه صحبت‌های او را در زیر ببینید:

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا