بین الملل

یوسفی: امیدوارم با عملکردم کادرفنی را مجاب کرده باشم/ میرزازاده رقیب اصلی من برای حضور در صربستان است

آرزویم رسیدن به طلای المپیک است

دارنده مدال طلای جهانی سال 2021 به این مساله اشاره کرد که برای حضور در مسابقات جهانی صربستان یک رقیب جدی به نام میرزازاده دارد.

علی اکبر یوسفی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری علم و فناوری آنا، درباره مسابقات کشتی فرنگی جام تختی اظهار داشت: خدا را شکر مسابقات خوب بود و از لحاظ برگزاری هم هیچ مشکلی در آن وجود نداشت. خوشحالم من هم توانستم از این مسابقات دست پُر برگردم.

وی درباره رقبایش در این مسابقات گفت: چیزی که من را خوشحال کرد این بود تمام رقبایم در فوق سنگین وزن عالی کار کردند، زیرا آمده بودند تا به دوبنده تیم ملی برسند و هیچ رقیبی برای شکست نیامده بود. خوشبختانه کشتی‌های خوبی برگزار شد و سطح مسابقات نیز بالا بود اما خدا را شکر توانستم با شکست دوستان و رقیبانم مدال طلا را کسب کنم.

**امیدوارم با عملکردم کادرفنی را مجاب کرده باشم

دارنده مدال طلای جهانی سال 2021 در خصوص اینکه چقدر توانسته رضایت کادر فنی با عملکردش جلب کرده باشد، گفت: امیدوارم این کشتی‌ها و عملکردم نظر کادرفنی را به سمت خودم مجاب کرده باشم. البته هر نظری کادر فنی داشته باشد ما باید از آنها تبعیت کنیم.

یوسفی در خصوص اینکه با توجه به اینکه بازی‌های آسیایی را پیش‌رو داریم و برای مسابقات گزینشی و جهانی صربستان چه برنامه‌هایی دارد، گفت: نظر کادرفنی است و ما آماده‌ایم هر جا کادر فنی بخواهد برویم تا بهترین عملکرد را ارائه دهیم.

**آرزوی خود من هم طلایی شدن در المپیک است

وی درباره اینکه با گرفتن مدال طلای مسابقات جهانی توقع وجود دارد تا به مدال طلای المپیک هم برسد، عنوان کرد: اگر برای انتخاب المپیک شوم تلاش خواهم کرد تا به این امر مهم برسم. آرزوی خود من این است تا در بزرگترین آوردگاه المپیک دست خالی بازنگردم.

**با تلاش‌های دبیر بهترین امکانات را در خاورمیانه داریم

ملی‌پوش کشتی فرنگی با اشاره به اینکه دبیر توانسته امکانات لازم را برای کشتی‌گیران فراهم کند، گفت: دبیر در این چند وقت خیلی زحمت برای کشتی‌گیران و پهلوانان کشیده است، بهترین و بزرگترین مجموعه‌ها را ساخته که در خاورمیانه و حتی در دنیا تک است. امیدوارم بتوانیم از این امکانات استفاده و برای کشورمان افتخار آفرینی کنیم.

**میرزازاده اصلی‌ترین رقیب من برای جهانی شدن است

یوسفی درباره اینکه چقدر امیدوار است بتواند با شکست میرزازاده به دوبنده تیم ملی در مسابقات جهانی صربستان برسد، پاسخ داد: در وزن خودم یک رقیب خوب به نام امین میرزازاده دارم که هم رفیق هستیم و هم رقیب و ان‌شاءالله هر کسی بیشتر تلاش کرد و لیاقتش بود به این مسابقات برود. هدف نهایی تمام ما کشتی‌گیران موفقیت در میادین بین‌المللی برای ایران عزیز و خوشحالی مردم است.

دکمه بازگشت به بالا