بین الملل

ترس رژیم صهیونیستی از تبادل آتش در مرز با مصر/ سه صهیونیست به هلاکت رسیدند

به نقل از روزنامه صهیونیستی «یدیعوت آحارنوت»، یک افسر پلیس مصری هم در جریان تبادل آتش در درگیری امروز در مرز این کشور با سرزمین های اشغالی به ضرب گلوله نظامیان صهیونیستی کشته شده است.

سخنگوی ارتش صهیونیستی اعلام کرد که بر اساس گزارش های اولیه، در درگیری های امروز یک فرد مسلح به سوی صهیونیست ها تیراندازی کرده و نظامیان این رژیم هم تلاش کردند که او را دستگیر کنند، اما فرد مسلح کشته شد.

منابع خبری اعلام کردند که این درگیری مسلحانه در نزدیکی گذرگاه «نیتسانا» در مرزهای مصر و سرزمین های اشغالی صورت گرفت.

در همین حال، منابع صهیونیستی در گفت وگو با الجزیره اعلام کردند که در جریان این تبادل آتش، چند نظامی صهیونیستی هم زخمی شده اند.

رادیو ارتش رژیم صهیونیستی گزارش داد که «یو آو گالانت» وزیر جنگ این رژیم به منظور ارزیابی اوضاع امنیتی در مرز سرزمین های اشغالی و مصر، یک نشست با فرماندهان امنیتی برگزار کرده است.

همچنین گفته می شود که «یائیر لاپید» رهبر اپوزیسیون رژیم صهیونیستی به یک نشست امنیتی که قرار است «بنیامین نتانیاهو» نخست وزیر این رژیم در این خصوص برگزار کند، دعوت شده است.

به گزارش منابع صهیونیستی، تمام شواهد نشان می دهد که این عملیات برنامه ریزی شده بوده و چند ساعت پیش از این حادثه امنیتی، یک عملیات قاچاق مواد مخدر انجام شده بود و به نظر می رسد که مجری این عملیات از فرصت استفاده کرده و با کشف نقاط ضعف نیروهای امنیتی رژیم صهیونیستی وارد سرزمین های اشغالی شده تا بتواند از فاصله نزدیک، نظامیان صهیونیست را هدف قرار دهد.

منابع خبری صبح امروز از وقوع یک حادثه امنیتی غیرعادی در مرز سرزمین های اشغالی و مصر خبر دادند و اعلام کردند که در این حادثه چند نظامی صهیونیست کشته و زخمی شدند.

منابع خبری این اتفاق را مبهم و غیرمعمول توصیف کردند.

310310

دکمه بازگشت به بالا