ورزشی

واکنش حسینی به ناراحتی بعد از گل تساوی استقلال و توهین هواداران

به گزارش خبرنگار مهر، سیدحسین حسینی کاپیتان تیم فوتبال استقلال یکی از بازیکنان این تیم بود که بعد از باخت آبی‌ها در فینال جام حذفی مقابل پرسپولیس تحت فشار قرار گرفت. عده‌ای از هواداران استقلال حتی توهین‌هایی را به کاپیتان تیم خود در فضای مجازی انجام دادند تا حسینی فشار بی سابقه‌ای را در دوران حضورش در استقلال تحمل کند.

دروازه بان شماره یک استقلال امروز چهارشنبه سرانجام سکوت خود را شکست و با انتشار پیامی، به اتفاقات دربی، بحث ناراحتی اش از گل تساوی استقلال مقابل پرسپولیس و توهین هواداران واکنش نشان داد

در بخشی از پیام حسینی آمده است:

«در این یک هفته خیلی با خودم کلنجار رفتم که چطور جواب شما عزیزان را بدهم اما فقط خدا می‌داند چه روزهایی را پشت سر گذاشتم. همیشه یاد گرفتم به دردِ روزهای سخت دردی دیگر اضافه نکنم و شاید اگر کلامی از زبانم بعد از بازی خارج می‌شد ناراحتی شما را بیشتر می‌کرد.

به همین دلیل در این چند روز صبر کردم، حرف شنیدم و سختی کشیدم تا اینکه امروز تصمیم گرفتم حرفم را به شما عزیزان بزنم و بابت باخت در دربی عذرخواهی کنم. می‌دانم چقدر ناراحت هستید و چه ساعت‌های تلخی را پشت سر گذاشتید، به خاطر همین از شرمندگی شما سکوت کردم و پیش شما خجالت زده هستم. منِ کاپیتان استقلال شرمنده‌ام که امسال آنطور که می‌خواستید نشد ولی از شما خواهش می‌کنم اجازه ندهید یک عده ناجوانمرد من را طوری قضاوت کنند که حقم نیست.

هواداران عزیز در این ۱۰ سالی که در استقلال بودم نه از مربی برای بازی کردن خواهش کردم و نه برای ماندن با مدیر عاملی لابی کردم. اگر اینجا در استقلال تیم محبوبم بودم فقط لطف خدا و حمایت‌هایی که از سمت شما داشتم. امسال فشارهای بسیار زیادی از خودی و غیر خودی تحمل کردم اما همه را به جان خریدم و سکوت کردم. آن روزها حرفی نزدم و سکوت کردم، امروز خودم و خانواده‌ام ناسزا می‌شنویم و قضاوت‌هایی در موردم انجام شد که حقم نبود.

در این سال‌ها هر وقت قضاوت شدم همه چیز را به خدا واگذار کردم، الان هم اعتقاد دارم کسانی که این جو ناجوانمردانه را برای من ساختند جواب کارشان را می‌گیرند. آنهایی که گفتند حسینی بعد از گل تساوی استقلال در دربی ناراحت شده مطمئن باشند که خدا جوابشان را خواهد داد هر چند در مقابل شما هواداران واقعی و دلسوز استقلال سرم پایین است و همه حرف‌های شما را به دیده منت، می‌گذارم و بابت همه اتفاقات امسال که حتی مقصرش بودم و نبودم از شما عزیزان عذر می‌خواهم.»

دکمه بازگشت به بالا