بین الملل

خبرگزاری فارس – حزب‌الله: گفت‌وگو تنها راه انتخاب رئیس جمهور است

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، «علی دعموش» معاون رئیس شورای اجرایی جنبش حزب‌الله تأکید کرد که تنها راه خروج لبنانی‌ها از بحران‌های کنونی، اعتماد لبنانی‌ها به خودشان است.

وی گفت: «ما به دنبال تحمیل یک نامزد چالش‌برانگیز نیستیم اما این حق ماست که از یک نامزدی که از دیدگاه ما شایستگی لازم را دارد، حمایت کنیم و به همین دلیل ما از سلیمان فرنجیه حمایت می‌کند و فراکسیون الوفاء للمقاومة در جلسه آتی به وی رأی خواهد داد».

بنابر گزارش شبکه المنار، دعموش همچنین گفت که فرنجیه به وطن پرستی، اعتقاد به گفت‌وگو، همزیستی و اتحاد لبنانی‌ها و مخالفت با فتنه‌‌انگیزی معروف است و توان بالایی برای رسیدگی و پیگیری پرونده‌های اساسی و حساس مانند پرونده آوارگان سوریه و نفت و گاز را دارد.

وی تصریح کرد که تنها راه انتخاب رئیس جمهور، گفت‌وگو و تفاهم است و در غیر اینصورت هر گونه تحمیل و چالش تنها به طولانی شدن خلأ ریاست جمهوری و هرج و مرج در کشور می‌انجامد.

پایان پیام/
این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید

تیم خبری بین المللی

تحلیلگر اخبار خارجی با تمرکز بر رویدادهای طبیعی و محیط زیستی جهانی. با استفاده از دانش در حوزه محیط زیست و تغییرات آب و هوا، به شما اخبار جذاب و تحلیل‌هایی را ارائه می‌دهم. با تمرکز بر اثرات رویدادهای طبیعی بر جوامع، نقشه‌ای کامل از تغییرات زمین را برای شما می‌کشم.
دکمه بازگشت به بالا