استان ها

پریچهره: میراسماعیلی علی رغم تعلیق جودو ایران را زنده نگه داشت/ امیدوارم این دوستی‌ها ادامه داشته باشد

سرپرست فدراسیون جودو گفت: از میراسماعیلی تشکر می‌کنم، چون با برنامه ریزی‌های بسیار خوبی که بر اساس سال‌ها تجربه در دوران قهرمانی و مدیریت کسب کرده، موفق شد جودو ایران را با توجه به تعلیقی که طی چهار سال بوده زنده نگه دارد.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری آنا و به نقل از روابط عمومی فدراسیون جودو، مرحله اول اردوی مشترک تیم ملی جودو ایران و عراق از روز یکشنبه ۲۱ خردادماه در سالن جودو استادیوم آزادی آغاز شده است.

نصرالله پریچهره سرپرست فدراسیون جودو، امروز از اردوی تمرینی تیم ملی جودو بازدید به عمل آورد. مصطفی کریمی و هادی کردی رییس و دبیر سازمان تیم های، میثم تمیمی بازرس فدراسیون و سامان مدیری خزانه دار فدراسیون نیز در این بازدید حضور داشتند.

سرپرست فدراسیون جودو پس از حضور در اردوی تیم ملی، اظهار داشت: خیلی خوشحالم که امروز در کنار شما هستم. باید از زحمات آرش میراسماعیلی تشکر کنم، چون با برنامه ریزی‌های بسیار خوبی که بر اساس سال‌ها تجربه در دوران قهرمانی و مدیریت کسب کرده، موفق شده جودو ایرانی را با توجه به تعلیقی که طی چهار سال بوده زنده نگه دارد.

وی در ادامه افزود: دومین خوشحالی من این است که در ابتدای کار خودم میزبان جودوکاران خوب دوست و برادران عراقی هستیم، شنیده‌ها حاکی از آن است که ارتباط خوبی بین جودو این ۲ کشور وجود دارد. به قهرمانان، مربیان و دوستانی که به کشور ما آمده اند خیر مقدم می‌گویم، همچنین به جودوکاران کشور عزیزمان خسته نباشید می‌گویم و امیدوارم این دوستی‌های نزدیک ادامه داشته باشد و در آینده‌ای نزدیک باز هم میزبان این عزیزان باشیم.

سرپرست فدراسیون جودو در ادامه افزود: بنده وظیفه داشتم در فرودگاه به استقبال شما بیاییم، اما، چون اولین روز کاری ام بود و برای همین از دوستان و مهمانان عزیز تشکر می‌کنم. از دوستان که دست به دست هم داده اند و این فضای اردو را مهیا کرده اند تشکر می‌کنم، امیدوارم که با این دوستی‌ها پرچم کشورهایمان را در دنیا به نمایش در بیاوریم.

وی در پایان تصریح کرد: امیدوارم که روز‌های خوبی در تهران داشته باشید، در هر صورت تمام مشکلات اردو به پای من است و موفقیت‌ها به پای دوستان است، امیدوارم که این اردوی مشترک به خوبی و پر بار برگزار شود.

دکمه بازگشت به بالا