استان ها

قدرت نیروهای مسلح، شرایط جهان را تغییر می‌دهد

ایسنا/خراسان جنوبی نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: امروز جهان آبستن قضایای جدید بوده، اما با قدرت نیروهای پرافتخار مسلح جمهوری اسلامی ایران تحت فرماندهی رهبر معظم انقلاب این شرایط تغییر خواهد کرد.

حجت الاسلام والمسلمین سیدعلیرضا عبادی، امروز جمعه ۳۱ شهریور در مراسم رژه مقتدارانه نیروهای مسلح استان به مناسبت آغاز هفته دفاع مقدس اظهار کرد: جنگ تحمیلی به اسم صدام بود اما همه دنیای شرق و غرب آن روز از شوروی تا کشورهای اروپایی به سرکردگی امریکا با وی همکاری داشتند.

به گزارش ایسنا، وی افزود: توطئه‌ای که دشمن علیه ایران و انقلاب و اسلام چیده بودند به گونه‌ای بود که برای آنها محو انقلاب و جمهوری اسلامی مسئله‌ای مسلم بود و در همه محاسبات داخل کشور را به سران لیبرال سپرده بودند.

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی بیان کرد: پادشاهان بی کفایت قاجار و پهلوی‌های مزدور وابسته که ارتش شاهنشاهی را ساخته بودند برای کشتن مردم ما ید طولایی داشتند و جای جای این کشور به خون شهدا آغشته است، اما این پادشاهان بی‌کفایت‌ در عین حال وقتی متفقین وارد ایران شدند یک گلوله شلیک نکردند.

 امام جمعه بیرجند ادامه داد: دشمنان وقتی جنگ علیه ایران اسلامی را شروع کردند تصور می‌کردند که ظرف چند روز کار ایران تمام است اما مشاهده کردند قضیه این نیست که تصور کردند بنابراین به مانع اراده و ایمان مردم و نیروهای مسلح ایران که الهام الهی دارند برخورد کرده و موفق نشدند نقشه‌های خود را عملی کنند.

عبادی با اشاره به اینکه آن تشکیلات وابسته جهانی برای مبارزه با ثبات انقلاب اسلامی با مانع بزرگی مواجه شد، گفت: امروز آثار شکست دشمن را به صورت رسوا بعد از سال‌ها مشاهده می‌کنید و آنچه را که ملت ایران و نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران رقم زدند با قلم و بیان و اعداد و ارقام نمی‌توان ارائه کرد، بلکه معجزه الهی است که به اذن الله به دستان مقتدر ابن نیروها انجام می‌شود.

انتهای پیام 

دکمه بازگشت به بالا