ورزشی

حذف زندی و حاجی‌موسایی و پیروزی ناهید کیانی مقابل آمریکا

نمایندگان اوزان ۵۸- کیلوگرم تکواندوی ایران با شکست مقابل رقبایشان از رقابت های گرندپری چین کنار رفتند.

به گزارش ایسنا، در جریان رقابت‌های روز نخست تکواندوی گرندپری چین، ابوالفضل زندی نماینده وزن ۵۸- کیلوگرم ایران، در دور نخست مقابل جوزف تسکیرا از کرواسی در دو راند و با نتایج ۱۳ بر یک و ۱۹ بر ۷ به برتری رسید اما در دومین مبارزه مقابل محمدخلیل جندوبی از تونس شکست خورد و از دور رقابت‌ها کنار رفت.

مهدی حاجی‌موسایی دیگر نماینده ایران در وزن ۵۸- کیلوگرم نیز در دور نخست ۲ بر صفر و با نتایج مشابه ۱۳ بر ۳ برابر شریف سلیم از مجارستان پیروز شد اما در دور دوم با نتیجه ۲ بر یک مقابل تائه جون پارک از کره جنوبی تن به شکست داد و از دور رقابت‌ها کنار رفت.

در وزن ۵۷- کیلوگرم بانوان نیز ناهید کیانی پس از استراحت در دور نخست، مقابل فیث دیلون از آمریکا ۲ بر یک به برتری رسید. کیانی در راندهای اول و سوم با نتایج ۶ بر ۲ و ۹ بر ۳ به برتری رسید و در راند دوم ۸ بر ۲ شکست خورد و به مرحله یک چهارم نهایی صعود کرد.

انتهای پیام

بخش ورزشی

با استفاده از تحلیل‌های دقیق و ارائه‌ی آمار و ارقام، من به عنوان نویسنده‌ی ورزشی به ارائه‌ی داده‌ها و آمارهای جالب و کاربردی درباره‌ی عملکرد تیم‌ها، بازیکنان و رویدادهای ورزشی می‌پردازم. هدفمندی خود را در افزایش دانش و اطلاعات ورزشی خوانندگان قرار می‌دهم. همراه با من را بپذیرید و به دنیای داده‌های جذاب و آماری ورزشی همراه شوید.
دکمه بازگشت به بالا