عمومیکسب و کار استانها

انواع بازوبند و شناور شورتی کودک

به مجموعه لوازم بادی گفته می شود که در فضا های آبی به افراد امکان داشتن تفریحات مهیج را می دهد و می تواند تفریحات آن ها را بهتر و مناسب تر سازد. برخی از آن ها برای ایجاد ایمنی در کودکان ساخته شده اند و برخی دیگر راحتی را برای بزرگسالان رقم می زند. به هر حال هر یک از این محصولات برای کار خاصی ساخته شده است و می تواند جزو پر استفاده ترین و محبوب ترین محصولات بادی برای انواع تفریحات آبی باشد. داشتن هر یک از این موارد لحظات خوشی را برای استفاده کنندگان مهیا می کند و در نتیجه می توان با خیالی آسوده نسبت به خرید آن ها اقدام نمود.

لوازم شنا و تفریحات آبی به این صورت است که می توان در محیط هایی مانند دریا و یا استخر ایمنی را برای فرزندان خود مهیا ساخت تا در نهایت در کنار خود به آرامش در محیط های آبی برسند. همچنین می تواند دسترسی به موارد مختلف از جمله آب و نوشیدنی را برای استفاده بزرگسالان آسان کند و در نتیجه بهترین موقعیت را رقم بزند. در هر حالت علاقه مندانی که به راحتی خود اهمیت می دهند و تمایل به داشتن انواع تفریحات آبی در بهترین شرایط دارند می توانند نسبت به خرید هر یک از این لوازم شنا و تفریحات آبی اقدام کنند و در نهایت بهترین شرایط را نیز به دست آورند. برای آشنایی بیش تر با برخی از این محصولات با ما همراه باشید.

دسته بندی لوازم شنا و تفریحات آبی به دو دسته بزرگ تقسیم می شود که یک دسته بندی مربوط به لوازم شنا بوده است که ایمنی را در محیط آبی ایجاد می کند و دیگری لوازمی است که سبب تفریح و سرگرمی در این محیط ها می شود.

لوازم ایمنی شنا

به عنوان مثال در این دسته بندی می توان به جلیقه شنا اشاره کرد. برخی از افراد تمایل به داشتن تفریحات آبی در داخل دریا را دارند اما به شنا مهارت کافی ندارند. همچنین برخی از کودکان نیز دارای تعادل لازم در این گونه محیط ها نیستند. به همین خاطر است که از جلیقه شنا استفاده می شود و می توان بر روی سطح آب ها به تفریحات خود اقدام نمود. جلیقه شنا می تواند در زمان استفاده از برخی لوازم بازی بر روی سطح آب مانند جت اسکی و یا انواع شناور های بادی نیز مورد استفاده قرار گیرد. برای این کار لازم به خرید نمونه های بزرگسال می باشد که بتوان با آن به محیط های با عمق دریا نیز رفت و به تفریحات مختلف آبی رسیدگی کرد.

داشتن این محصول بادی برای کسانی که کار غریق نجات را انجام می دهند نیز لازم و ضروری است. بدنه جلیقه نجات ضد حساسیت و ضد تعریق می باشد. همچنین ضربه گیر است و می تواند درد و ضربه را منعکس کند. به همین خاطر است که افراد می توانند با خیالی آسوده نسبت به داشتن آن اقدام کنند و آن را مورد استفاده قرار دهند. همچنین به دلیل داشتن بدنه بادی و سبک می تواند افراد را بر روی سطح آب نگه دارد و از فرو رفتن آن ها به داخل آب جلوگیری کند.

دیگر محصولی که به عنوان لوازم ایمنی شنا یاد می شود بازو بند بادی بوده است که اغلب برای کودکان و نوجوانان طراحی و تولید شده است. این محصول می تواند بر روی دو بازو فرد قرار گیرد و از فرو رفتن آن به داخل آب جلوگیری سازد. همچنین می تواند برای آن دسته از افراد که به تازگی مشغول یادگیری شنا می باشند نیز مد نظر قرار گیرد و مانع از آسیب رسیدن به آن ها شود. از این رو پر استفاده و منحصر به فرد است و با فروش بالا در اختیار افراد می باشد.

لوازم بادی تفریحات آبی

دسته بندی مهم دیگری نیز وجود دارد که تنها برای سرگرمی و تفریح بیش تر علاقه مندان در محیط های آبی ساخته شده است. این محصولات شامل سرسره بادی و سبد بسکتبال و مانند این ها می شود که افراد می توانند به وسیله آن لحظات شاد و خوشی را در محیط های آبی داشته باشند. این محصولات به دو دسته بزرگسال و کودک تقسیم می شود که در نتیجه قادر به تفکیک این دو گروه سنی خواهد بود. لوازم بادی که برای تفریحات آبی مورد استفاده قرار می گیرد شامل کلمن نیز خواهد بود. شناور بادی که به صورت کلمن قادر به حمل یخ و نوشیدنی مورد استفاده افراد می باشد جزو این دسته بندی می باشد که می تواند دسترسی به این موارد را آسان تر و بهتر کند. در نتیجه افراد در موقعیت قرار گیری بر روی سطح آب نیز به نوشیدنی و خوراکی دسترسی خواهند داشت.

شناور بادی کوچک که به عنوان جا لیوانی نیز از آن استفاده می شود جزو لوازم بادی تفریحات آبی به حساب می آید که افراد می توانند به وسیله آن بهترین موقعیت را بر روی سطح آب به دست آورند.

انواع این محصولات با بدنه بادی در دسترس افراد برای داشتن خوشی و ایمنی بیش تر طراحی و تولید شده است و به این وسیله می توان به راحتی موقعیت دلخواهی را به دست آورد. این محصولات همگی از بدنه هایی با جنس پی وی سی تشکیل شده اند که با کیفیت و مقاوم می باشد. برای خرید چنین محصولاتی می توان به  مراجعه کرد و از آن انواع محصولات اورجینال را خریداری کرد. شناور بادی شورتی کودک اینتکس

شناور بادی شورتی کودک اینتکس از شناور های بسیار مناسب برای رده سنی کودکان است که با توجه به نوع طراحی شورتی که این محصولات و شناور های بادی روی آب دارند ، بیشتر برای نوزادان و کودکانی که زیر 3 سال سن دارند مناسب می باشد . برای همین شما میتوانید با استفاده از شناور های بادی ، کودکان خردسال خود را به آب برده و آن ها را تشویق به بازی و تفریحات آبی خود کنید . این شناور بادی یکی از مهم ترین ویژگی هایی که دارد ، امنیت بسیار بالایی است که برای کودکان فراهم کرده است ، برای اینکه طراحی شورتی شناور می تواند مانند یک لباس پوشیده شود و کودکان را در یک جای ایمن نشسته و بر روی آب شناور بمانند . نوع طراحی شناور بادی شورتی کودک اینتکس به گونه ای است که حتی با متلاطم شدن آب باز هم کودکان می توانند به راحتی بر روی شناور نشسته و از آن استفاده کنند .

شرکت اینتکس برای اینکه کودکان در هنگام آب تنی و بازی با شناور بادی شورتی کودک سرگرم شوند ، یک فرمان در قسمت جلویی شناور بادی قرار داده است که این فرمان قابلیت چرخش را داشته و کودک می تواند برای تفریحات خود از آن گرفته و با چرخاندن آن به اطراف بازی کند و احساس رانندگی بر روی آب را داشته باشد . از سوی دیگر توجه داشته باشید که این فرمان می تواند به عنوان یک دستگیره برای کودکان باشد تا در هنگام بازی از آن گرفته و تعادل خود را حفظ کند . به خصوص اگر آب مواج تر باشد . البته برای اینکار دو دستگیره دیگر نیز در کناره های شناور قرار داده شده است که در تصویر نیز مشخص بوده و شما می توانید به کودکان یاد بدهید که از آن ها بگیرند و تعادل خود را به خوبی حفظ کنند .

منظور از طراحی شورتی که این شناور بادی دارد ، وجود دو حفره در کف شناور بادی است که پاهای کودکان در آن ها قرار می گیرد و به گونه ای از زیر شناور آویزان خواهد ماند و داخل آب خواهد بود . از این رو کودک می تواند حتی پاهای خود را حرکت داده و اینگونه خود را به اطراف هدایت کند . قسمت های کناری شناور بادی بزرگ و برجسته است و همین موضوع باعث شده است تا شناور زیاد کج نشود و برای همین هیچگاه به خودی خود برعکس نشده و کودک با مشکل مواجه نخواهد شد . داشتن این لبه بادی بزرگ ، باعث شده است تا شناور بادی شورتی کودک اینتکس یک تکیه گاه نیز برای کودک داشته باشد تا کودکان در هنگام بازی بتوانند به قسمت پشتی شناور بادی تکیه داده و احساس راحتی بیشتر داشته باشند .

حلقه شنا بادی یا همان تیوپ شنا می‌تواند یکی از کاربردی‌ترین وسایل کمک آموزشی خوب در این مسیر باشد.
تیوپ شنا کودک دیجی کالا | تیوپ شورتی دیجی کالا | تیوپ شورتی کودک

و اما در آخر میرسیم به یک موضوع و یک ویژگی بسیار خوب دیگر از شناور بادی شورتی کودک اینتکس که وجود سایبان بزرگی است که این محصول داشته و می تواند برای کودکان بسیار مفید باشد . برای اینکه این طراحی می تواند باعث شود که کودکان در زمان استفاده از شناور بادی شورتی کودک اینتکس در فضاهای باز و استخر های روباز و یا دریاها از نور آفتاب در امان بمانند و بتوانند در یک شرایط بسیار بهتر و راحت تر بازی کنند . این سایبان جمع می شود و قابل جدا شدن است ، برای همین شما تنها در زمان هایی که نیاز باشد می توانید شناور بادی را راه اندازی کنید تا کودکان از آن استفاده کنند .

نوع طراحی سایبان شناور بادی شورتی کودک اینتکس به صورت بادی است و جنس آن از پی وی سی می باشد ، این جنس در برابر رطوبت ها و همچنین نور آفتاب مقاوم است و برای همین است که شناور بادی می تواند عمر طولانی را داشته باشد . به خصوص که پی وی سی برای پوست کودکان اصلا مشکلی را پیش نخواهد آورد و دلیل آن طبیعی بودن موادی است که برای ساخت آن استفاده شده . شرکت اینتکس و فروشگاه اینتکس این محصول را با ضمانت به فروش می رسانند و شما می توانید این محصول اصل و اورجینال را با قیمت بسیار ارزان و مناسب از فروشگاه اینترنتی اینتکس خریداری کنید . شناور بادی شورتی کودک

شناور بادی شورتی کودک یک مدل دیگر و بسیار دوست داشتنی برای استفاده کودکان است که اگر به آن توجه داشته باشید ، متوجه خواهید شد که طراحی آن شبیه به یک ماشین آتش نشانی بوده و طراحی های چاپی بر روی بدنه شناور بادی این زیبایی را چندین برابر کرده و محصول را بیشتر شبیه به یک ماشین آتش نشانی کرده است . طراحی چاپی لاستیک ها و چراغ و جلو پنجره ماشین آتش نشانی در کنار نردبان هایی که در بدنه شناور بادی شورتی کودک طراحی شده است ، به زیبایی این شناور افزوده و آن را در نظر کودکان بسیار جذاب و دوست داشتنی کرده است . این محصول برای کودکان خرد سال طراحی شده است و می تواند برای آنها به خوبی مورد استفاده قرار بگیرد . برای اینکه طراحی محصول به صورت شورتی است و اگر به مرکز شناور و درست جایی که کودک در آن محل می نشیند ، نگاهی بیاندازید متوجه خواهید شد که این شناور دارای دو حفره است که کودکان می توانند هر دو پای خود را وارد آن کنند .

رده سنی که برای استفاده از شناور بادی شورتی کودک می توان در نظر داشت ، کودکان زیر سن 4 سال می باشد و اگر کودک شما سنی بالاتر از سن در نظر گرفته شده دارد ، بهتر است که از سایر شناور های بادی مخصوص کودکان استفاده کند که برای سنین بالاتر طراحی شده و می توانند وزن های بیشتری را نیز تحمل کنند . ابعاد محصولات و شناور های بادی نیز در رده های سنی محصولات دخیل هستند ، بنابراین هر چه شناور بادی بزرگ تر باشد ، وزنی که می تواند تحمل کند بیشتر است . ابعادی که شناور بادی شورتی کودک دارد به طول 81 سانتی متر و عرض 72 سانتی متری می باشد . توجه داشته باشید که اگر آب به داخل شناور بادی راه پیدا کند ، باز هم مشکلی را بر عملکرد شناور بادی نخواهد داشت و مشکلی را برای آن ایجاد نخواهد کرد .

طراحی پهن و همچنین ارتفاع خوب بدنه کناری شناور باعث شده است تا تعادل محصول بسیار عالی شود . این نکته و داشتن یک تعادل بسیار خوب در شناور های بادی یک مسئله مهمی است که شرکت های تولید کننده شناور های بادی باید به آن توجه داشته باشند و شرکت اینتکس به عنوان بزرگترین شرکت تولید کننده شناور بادی در دنیا ، کاملا به این موضوع آگاه است و همواره سعی دارد که شناور های بادی خود را با کیفیت های فوق العاده خوبی طراحی کند . کودک نیز درهنگام استفاده از شناور بادی احساس راحتی را خواهد داشت و می تواند مدت زیادی را بر روی آب شناور بماند . با این وجود باز هم توصیه می شود که در هنگام بازی کردن از محصول ، والدین نیز مراقب کودکان باشند تا مشکلی برای آن ها به وجود نیاید .

برای ساختن بدنه شناور بادی شورتی کودک شرکت اینتکس از پی وی سی استفاده کرده است ، جنسی که شاید بهترین ماده برای ساخت محصولات بادی باشد و بسیاری از شرکت ها نیز به مانند اینتکس برای ساخت محصولات بادی خود از این مواد استفاده کرده اند . این جنس برای کودکان و پوست آن ها نیز مشکلی را نخواهد داشت . حتی در صورت آسیب دیدن بدنه شناور بادی شورتی کودک شما می توانید آن را تعمیر کنید . برای اینکه در کنار محصول برچسب تعمیراتی قرار داده شده است که دقیقا به جهت تعمیر کردن این محصولات پس از آسیب دیدن خواهد بود .

برای اینکه محصول را نیز راه اندازی کنید می توانید از پمپ باد استفاده کنید تا با سرعت بیشتری اینکار را انجام دهید . بهترین پمپ باد برای اینکه شناور بادی شورتی کودک را راه اندازی کنید ، استفاده از پمپ باد دستی می باشد . نباید بدنه شناور بادی شورتی کودک را بیش از اندازه باد بزنید ، برای اینکه اینکار باعث صدمه دیدن محصول خواهد شد . از سوی دیگر باد کم نیز شناوری آن را مختل خواهد کرد . از سوی دیگر بهتر است که از برخورد جسم های برنده و نوک تیز به بدنه شناور بادی اجتناب شود و حدالامکان ناخن کودکان کوتاه شود و آموزش های لازم به جهت استفاده از شناور بادی شورتی کودک به کودکان داده شود .

 

 

 

دکمه بازگشت به بالا