بین الملل

لاپید: دولت نتانیاهو قادر به اداره اسرائیل در زمان جنگ نیست

رهبر اپوزیسیون رژیم صهیونیستی تأکید کرد دولت بنیامین نتانیاهو قادر به اداره این رژیم در زمان جنگ نیست.

به گزارش ایسنا، یائیر لاپید، رهبر اپوزیسیون رژیم صهیونیستی، بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر این رژیم را در اداره اسرائیل در زمان جنگ ناتوان دانست و تاکید کرد: اسرائیل اکنون به تغییر نیاز دارد.

به نقل از وبگاه النشره، لاپید در حساب کاربری خود در پلتفرم «X» نوشت:«کابینه نتانیاهو پول مالیات‌دهندگان را می‌دزدد و سعی می‌کند دزدی خود را در بندهای بودجه پنهان کند تا هیچ‌ کس نفهمد.»

اپوزیسیون رژیم صهیونیستی و برخی مقامات سابق و رسانه‌های عبری نتانیاهو را مسؤول شکست در عملیات طوفان الاقصی مقاومت فلسطین در هفتم اکتبر می‌دانند. مقاومت فلسطین این حمله را با هدف قرار دادن شهرک‌های غلاف غزه آغاز کرد که منجر به کشته شدن ۱۲۰۰ صهیونیست شد. به دنبال این عملیات رژیم صهیونیستی جنگ غزه را شروع کرد اما هنوز نتوانسته اهداف جنگ را محقق کند و به گزارش رسانه‌های عبری در باتلاق غزه گیر افتاده‌است.

انتهای پیام

تیم خبری بین المللی

تحلیلگر اخبار خارجی با تمرکز بر رویدادهای طبیعی و محیط زیستی جهانی. با استفاده از دانش در حوزه محیط زیست و تغییرات آب و هوا، به شما اخبار جذاب و تحلیل‌هایی را ارائه می‌دهم. با تمرکز بر اثرات رویدادهای طبیعی بر جوامع، نقشه‌ای کامل از تغییرات زمین را برای شما می‌کشم.
دکمه بازگشت به بالا