ورزشی

گمشده تیم نکونام پیدا شد

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ همان‌طور که پیش‌بینی می‌شد بازی استقلال مقابل ملوان از جمله بازی‌های سخت و دشوار شاگردان نکونام بود.

به گزارش ایران ورزشی: تارتار سرمربی ملوان که همیشه انگیزه زیادی مقابل استقلال دارد قبل از این بازی برای تیم نکونام کری خواند و مدعی شد که قرار نیست به این تیم امتیاز بدهد. ملوانی‌ها روز سختی را برای استقلال رقم زدند. تیم میزبان در ابتدا با یک گل جلو افتاد و همین باعث نگرانی هواداران استقلال شد، اما تنها دو دقیقه از گل ملوان نگذشته بود که خرید جدید استقلال در حرکتی کاملاً حرفه‌ای و با خونسردی دروازه حریف را باز کرد تا نشان دهد اصرار نکونام برای خرید این بازیکن و کمک گرفتن از دوستش برای جذب ماشاریپوف بدون دلیل نبوده است. بعد از این بازی همه از نوع بازی کردن ماشاریپوف صحبت به میان آوردند. با توجه به اینکه این بازیکن ازبک به ترکیب استقلال اضافه شد، آرمان رمضانی از ترکیب بیرون رفت. به نظر می‌رسد رمضانی که در اکثر بازی‌ها فیکس بود با آمدن ماشاریپوف باید نیمکت نشینی را تجربه کند و برای اینکه جایگاهش را پس بگیرد قطعاً کار سختی خواهد داشت. استقلال باید فردا در تهران به مصاف تیم سپاهان برود و در این بازی سخت روی گل زدن ماشاریپوف باز هم حساب باز می‌کند.

258 258

بخش ورزشی

با استفاده از تحلیل‌های دقیق و ارائه‌ی آمار و ارقام، من به عنوان نویسنده‌ی ورزشی به ارائه‌ی داده‌ها و آمارهای جالب و کاربردی درباره‌ی عملکرد تیم‌ها، بازیکنان و رویدادهای ورزشی می‌پردازم. هدفمندی خود را در افزایش دانش و اطلاعات ورزشی خوانندگان قرار می‌دهم. همراه با من را بپذیرید و به دنیای داده‌های جذاب و آماری ورزشی همراه شوید.
دکمه بازگشت به بالا