عمومیکسب و کار استانها

آتشدان و میز آتشدان

آتشدان

آتشدان گرمابخش محافل خانوادگی در سرمای زمستان.

آتشدانهای سایت ما با کیفیت بالا و دارای امکانات فراوان عرضه شده اند. در سایت ما امکان سفارشی سازی و تغییرات برای محصول وجود دارد.میز آتشدان یک حالت کلی دارد و ان هم این است که یک حفره برای روشن کردن دارد. این حفره به آتشکده معروف است.در اقسام مختلف امکانات زیادی به میز آتشدان اضافه میشود. از جمله این امکانات میتوان به گریل،میز اطراف،علمک قوری و …اشاره کرد.

در کل میزآتشدان یکی از ضروریات فصل زمستان برای لذت بردن از فضای باز به شمار میرود. برای گرم کردن فضای باز در زمستان میتوان از بخاری فضای باز نیز استفاده کرد. اما آتشدان امکانات بیشتری داشته و حرارت مستقیم این محصول خاصیت درمانی دارد. لوازم گرمایشی زیادی برای گرم کردن فضای باز وجود دارد. اما لذت بخشترین انها آتشدان میباشد.

در فصول سرد سال جمع شدن دور آتش یکی از لذت بخش‌ترین کارها می‌باشد. معمولاً در فضاهای باز مانند باغ و ویلا  افراد از آتشدان‌های مختلف برای روشن کردن آتش و دور همی استفاده می‌کنند. امروزه استفاده از آتشدان در مکان‌های مختلف باعث مدرن و لاکچری به نظر آمدن فضا می‌شود. ایرانی‌ها از جمله مردمانی هستند که سابقه‌ی طولانی مدت در استفاده از آتشدان دارند. آتشدان‌ها در ایران تاریخچه‌ی زیبا و شنیدنی دارند.

استفاده از آتشدان در فضای خانه‌ها، لذت دورهمی‌های خانوادگی را دو چندان می‌کند.  برای خرید یک اتشدان باید به نکات زیادی توجه کنید تا یک محصول جذاب و به درد بخور داشته باشید. زیرا شما برای این محصول باید اندازه محیط مورد استفاده،شرایط جوی و … در نظر بگیرید تا خریدی لذت بخش داشته باشید. ما به شما کمک میکنیم تا بهترین محصول ممکن را برای خود خرید کنید و از داشتن آن لذت ببرید.

آتشدان در خانه

استفاده از آتشدان فقط به باغ و ویلا محدود نشده، بلکه از آن در خانه‌های حیاط دار و آپارتمان‌های دارای بالکن و یا هر جای دیگری که مناسب می‌باشد، می‌توان استفاده کرد. آتشدان‌ها  انواع مختلفی دارند.  شما می‌توانید بنا بر محل استفاده‌ی خود هر کدام را که برایتان مناسب است، انتخاب و خریداری کنید. در ادامه به بررسی کلی آتشدان می‌پردازیم.

آتشدان چیست؟

آتشدان در لغت به معنای ظرف حمل آتش می‌باشد. آتشدان‌ها از گذشته و ما قبل تاریخ وجود داشتند. و افراد همواره در مکان‌های مختلف از آنها استفاده می‌کردند. در حالت کلی امروزه آتشدان به ظرفی گفته می‌شود که می‌توان در آن آتش روشن کرد. آتشدان‌ها در گذشته نسبت به امروز کاربردهای فراوانی داشته‌اند اما امروزه نیز اغلب برای منبع گرما و تزیین کارایی دارند.

بهترین نوع آتشدان

در این قسمت به جای این که یک یا چند نوع آتشدان ، به عنوان بهترین آتشدان به شما معرفی کنیم . که البته امکان دارد معرفی کامل و دقیق نباشد ، به دلیل اینکه آتشدان ها در شرایط و کاربردهای مختلف تفاوت های زیادی دارند . به همین دلیل امکان دارد یک آتشدان متوسط از نظر ما ، با توجه به نیازهای شما یک آتشدان فوق العاده باشد .

به همین جهت در نظر داریم به جای معرفی چند نوع آتشدان ، شما را با ویژگی‌های یک آتشدان خوب آشنا کنیم . شما می توانید با توجه به این ویژگی ها یک محصول مناسب خریداری کنید ، به همین دلیل شکل ظاهری و ابعاد و همچنین قیمت آتشدان تا حدود زیادی به سلیقه شما بستگی خواهد داشت .

آتشدان با کیفیت و خوبه ابتدا باید مقاومت و همچنین استحکام بالایی داشته باشد . آتشدان به طور دائم در معرض آتش و حرارت بالا می باشد ، یک محصول بی کیفیت به سادگی بعد از مدتی کارایی خود را از دست میدهد . به همین دلیل به هنگام خرید و ساخت آتشدان به کیفیت و استحکام آن توجه زیادی داشته باشید .

ویژگی دیگری که یک آتشدان خوب باید داشته باشد ، میزان گرمادهی بالا می باشد که اصلی ترین وظیفه آتشدان است . درمورد آتشدان های هیزمی میزان گرما تا حدود زیادی به میزان هیزوم وابسته می‌باشد . اما در مورد آتشدان های گازی قدرت گرمادهی کاملاً قابل کنترل می باشد .

یک آتشدان مناسب باید کیفیت و کارایی متناسبی با میزان قیمت خود داشته باشد . یعنی به میزان هزینه ای که پرداخت می کنید از مقاومت و کارایی مناسبی بهره ببرید . پس همیشه یک محصول گرانقیمت یا یک محصول ارزان قیمت به تنهایی ملاک انتخاب بهترین محصول نمی باشد ، باید بین قیمت و کیفیت محصول تعادل و توازن وجود داشته باشد .

تاریخچه‌ میز آتشدان

در گذشته‌های دور آتشدان‌ها برای توسعه و ادامه دادن تمدن قبیله‌ها مهم و حیاتی بودند. هنگامی که انسان یاد گرفت که چگونه آتش را کنترل و مهار کند، توانست یک ابزار ارزشمند نیز برای پخت پز مواد غذایی داشته باشد. در ابتدا انسان‌ها نیاز به آتش سوزی‌های طبیعی مانند اعتصاب صاعقه و یا دیگر موارد طبیعی نیاز داشتند تا بتوانند برای روشن کردن آتش، شعله‌ای فراهم کنند.

از آنجایی که آتش سوزی‌های طبیعی همواره وجود نداشته و رواج نبودند، انسان‌ها به تدریج آموختند که چگونه با استفاده از اصابت دو سنگ به یکدیگر شعله‌ی آتش ایجاد کنند. از آنجایی که ایجاد پی درپی آتش وقت گیر بوده و در بسیاری از موارد امکان پذیر نبود.

انواع کاربردهای آتشدان

در بین تمام مبلمان فضای باز و تجهیزات ویلایی ، تعداد بسیار محدودی محصول وجود دارند که می‌توانند چند کاربرد داشته باشند . یکی از این محصولات آتشدان می باشد ، می تواند چند کاربرد به صورت همزمان داشته باشد . اکثر آتشدان هایی که توسط تولیدی طراحی و تولید می شوند ، قابلیت استفاده به عنوان چند محصول مختلف را دارند . علاوه بر اینکه تمام آتشدان ها به صورت دوگانه سوز می باشند ، به این صورت که می‌توانید از هیزم و زغال برای سوخت استفاده کنید ، یا اینکه می توانید از گاز شهری یا سیلندر گاز استفاده کنید .

شاید در نگاه اول قیمت آتشدان کمی بالا باشد ، اما اگر تمام ویژگی و کاربردهای آن را در نظر بگیریم . متوجه خواهیم شد که خرید یک آتشدان می تواند یک خرید کاملا اقتصادی باشد و شما می توانید هزینه های زیادی را صرف جویی کنید .

بیشترین کاربرد آتشدان برای تولید گرما ، و گرم کردن هوای محیط در فضای باز می باشد . این عمده ترین و اصلی ترین کاربرد آتشدان می باشد . اما یک آتشدان می‌تواند کاربردهای زیاد دیگری داشته باشد ، شما از آتش را می توانید به عنوان یک باربیکیو استفاده کنید و انواع غذاها و کباب ها را بر روی آن آماده کنید .

برخی از آتشدان ها به صورت یک میز می باشند ، که شما می توانید از این شکل ظاهری آنها نهایت استفاده را ببرید . از یک آتشدان می توانید به عنوان یک میز نهار خوری در تمام فصول سال استفاده کنید .همچنین وجود شعله‌های آتش باعث می‌شود ، تا روشنایی قابل توجهی در در طول شب به وجود آید . یک روشنایی ملایم که می تواند بسیار دلنشین و دلچسب باشد .

آتشدان سفالی

انسان‌ها شروع به استفاده از ظروف سفالی و یا گلدان‌های آتش کردند که با استفاده از آن‌ها می‌توانستند با مقدار کمی سوخت، به طور نامحدود آتش را روشن نگه‌دارند.  سپس به مرور زمان از آتشدان‌ها برای ایجاد آتش‌های بزرگتر، برای اردوگاه‌های خود استفاده کردند. هنگامی که افراد عشایر سعی بر استفاده از آتشدان‌های اولیه داشتند، مردم نیمه عشایر به مرور زمان آتشدان‌های پیشرفته‌ای را ساختند که با آن می‌توانستند زندگی خود را بگذرانند.

آتشدان‌های قدیمی

همانطور که گفتیم آتشدان‌ها جزو وسیله‌هایی هستند که تاریخچه‌ی بسیار قدیمی داشته و انسان‌های اولیه با استفاده از آن توانستند به زندگی روزمره خود ادامه دهند. اما امروزه آتشدان‌ها دیگر کاربردهای قدیمی را نداشته و بیشتر جنبه تزیینی دارند. کاربردهای مهم آتشدان‌ها در گذشته عبارتند از:

میز آتشدان در جنگ

در دوره‌های کلاسیک و قرون وسطا از گلدان‌های سفالی کوچک پر از آتش، به عنوان سلاح‌های حرارتی اولیه در جنگ‌ها استفاده می‌شد. آتشدان‌ها ابتدا از خشت و سپس از چدن که به لاشه نیز معروف بود، ساخته می‌شدند. از طرفی آتشدان‌ها می‌توانستند خسارت‌های زیادی به شهرهای محاصره شده با ساخت و سازهای چوبی وارد کنند. دو مورد از جنگ‌هایی که از در آن‌ها از آتشدان‌ها استفاده شده‌است عبارتند از:

در محاصره پترا از ۵۵۰ تا ۵۵۱ ساسانی‌ها از گلدان‌های آتش که حاوی گوگرد نیز بودند، استفاده می‌کردند. این آتشدان‌ها به عنوان سلاح شیمیایی اولیه کاربرد داشتند.در اواسط قرن هفدهم آتشدان‌ها عمدتاً توسط پوسته‌های پر از مواد منفجره جایگزین شده بودند. که این‌ها را نیز می‌توان به عنوان نوعی آتشدان در نظر گرفت.

آتشدان چینی

در گذشته آتشدان‌ها به گلدان‌های آتش معروف بودند. گلدان داغ یا هوگو یک غذای سنتی چینی می‌باشد که در آن هو به معنای آتش و گو به معنای گلدان می‌باشد. گلدان چینی از یک گلدان فلزی مانند قابلمه، در مرکز میز ناهارخوری تشکیل شده است. در حالی که این گلدان در وسط میز ناهارخوری قرار دارد، مواد غذایی داخل آن ریخته شده و پخته می‌شوند. به این نوع غذاها قایق بخار نیز گفته شده و در کشورهای غربی نیز از این روش پخت غذا استفاده می‌شد.

آشپزی با آتشدان

گلدان آتش و یا همان آتشدان، احتمالاً بعد از مدت‌ها که مردم ارزش پخت و پز در آتش را کشف کردند اختراع و ساخته شد. زمانی که ظروف ضد حریق مانند گلدان‌های آهنی در دست مردم قرار گرفت، طرح‌های جدیدی از آتش دان‌ها ساخته شدند که به عنوان اجاق پخت و پز مورد استفاده قرار گرفتند. با گذشت زمان این اجاق‌ها نیز تغییر پیدا کرده و تبدیل به وسیله‌ای شدند که هم برای پخت و پز، و هم برای گرم کردن محیط مورد استفاده قرار گرفتند.

مراسم‌های مذهبی

به عقیده‌ی افراد قدیمی یک عنصر رمز و راز در آتش وجود دارد که در بعضی مواقع، منجر به پرستش آتش میشود. گلدان‌های آتش در طول هزاران سال در مراسم مذهبی مورد استفاده قرار می‌گرفتند.

کاربردهای آتشدان در عصر جدید

همانطور که گفتیم امروزه آتشدان‌ها دیگر کاربردهای مهم و حیاتی گذشته را نداشته و بیشتر جنبه‌ی تزئینی دارند. افراد با توجه به سلیقه و فضای اطراف خود، از انواع مختلف آتشدان‌ها و در مصارف مختلف استفاده می کنند. چند مورد از مهم‌ترین کاربردهای آتشدان‌های امروزی عبارت است از:

آتشدان منبع گرما

استفاده از آتشدان‌ها اغلب در فصل‌های پاییز و زمستان که هوا سرد است رایج می‌باشد. افراد در فضاهای مختلف، برای دورهمی‌های خود و یا گرم کردن فضا از آتشدان استفاده می‌کنند. یکی از ویژگی‌های مهم آن‌ها، این است که با سوخت کم می‌توانند مدت زمان طولانی روشن مانده و گرما تولید کنند به همین دلیل اغلب در فضاهای باز به عنوان منبع گرما مورد استفاده قرار می‌گیرند.

پخت و پز با  میز آتشدان

برخی افراد از آتشدان‌های خاصی که مناسب پخت و پز می‌باشند، برای آشپزی استفاده می‌کنند. باربیکو نوعی آتشدان می‌باشد که اغلب در فضاهای باز و به ویژه در باغ‌ها، برای آشپزی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

آتشدان دکوری

در ایران برخی از رستوران‌ها و یا مکان‌های تاریخی وجود دارند که در آن‌ها برای به یادآوردن گذشته از آتشدان استفاده می‌شود. در این نوع مکان‌ها، آتشدان جنبه‌ی تزیینی و دکوری داشته و هیچ گونه کاربرد دیگری ندارد.

 آتشدان  فضای باز

یکی از کاربردهای مهم و رایج آتشدان‌ها، استفاده از آن‌ها در باغ و فضای باز می‌باشد. یکی از کارهایی که می‌توان با استفاده از آن در فصول سرد سال لذت برد، جمع شدن دور آتشدان می‌باشد. فرض کنید در یکی از روزهای سرد پاییزی به همراه خانواده خود در کنار آتشدان جمع شده‌اید و با دستان خود گرمای آتش را حس می‌کنید. به جرات می‌توان گفت این کار یکی از لذت بخش‌ترین کارها در دنیا می‌باشد.

استفاده از آتشدان در فضای داخلی

آتشدان‌ها در انواع و ابعاد مختلفی طراحی و تولید می‌شوند. افراد بنا به مکان و شرایط استفاده از آن‌ها، می‌توانند آتشدان‌های مختلفی را انتخاب کنند. به عنوان مثال آتشدانی که برای فضای باز انتخاب می‌شود با آتشدان انتخاب شده برای فضای داخلی و بسته متفاوت می‌باشد.

در فضاهای باز شما می‌توانید بنا به سلیقه‌ی خود از آتشدان‌های بزرگ و یا کوچیک استفاده کنید.در فضاهای کوچک و بسته استفاده از آتشدان‌های بزرگ مناسب نمی‌باشد. آتشدان‌هایی در ابعاد کوچک، برای استفاده در فضای داخلی و یا محیط‌های کوچک طراحی شده‌اند.

ساخت آتشدان

اینگونه نیست که همیشه برای در اختیار داشتن یک محصول ، آن را به صورت آماده خریداری نمایید . شما می‌توانید با کمی مهارت و نوآوری شخصاً اقدام به ساخت محصولاتی ، برای استفاده خود و عزیزانتان کنید . یکی از وسایلی که می‌توانید شخصاً آن را طراحی و اجرا کنید ، انواع مختلف آتشدان می باشد . آتشدان می‌تواند به صورت فلزی باشد ، یا اینکه که می‌توانید از مصالح مختلفی مانند سنگ و سیمان و حتی آجر ، برای ساخته انواع مختلف آتشدان استفاده کنید .

ساخت یک آتشدان فلزی کمی دشوارتر می باشد ، و شما نیاز به تخصص و مهارت بیشتری دارید . همچنین به ابزار زیادی برای ساخت آتشدان فلزی نیاز دارید ، ابزار مختلف برای برشکاری و جوشکاری فلز .

اما می‌توانید با استفاده از مصالح ساده مانند آجر و سیمان ، شخصاً اقدام به ساخت یک آتش نشان کنید . برای این کار ابتدا باید طرح اولیه برای خود داشته باشید ، سپس ابعاد آن را مشخص کرده و بر روی زمین علامت بزنید . بعد از این مرحله می توانید از مصالح مختلفی برای ساخت استفاده کنید . آسان ترین روش برای ساخت یک آتشدان ، استفاده از آجر و سیمان می باشد . با میزان کمی آشنایی به بنایی می توانید ، به راحتی آتشدان خود را بسازید .

برای ساخت یک آتشدان سنگی نیاز به ابزار برش مخصوصی دارید . همچنین بر حسب نیاز باید از سیمان یا چسب سنگ استفاده کنید . همچنین شما می توانید یک آتشدان آجری بسازید ، سپس نمای بیرونی آن را با استفاده از سنگ های مختلف تزیین کنید . اما اگر می خواهید یک آتشدان سیمانی داشته باشید ، برای این کار باید از یک اسکلت فلزی استفاده کنید .

استفاده از میز آتشدان در باغ و ویلا

آتشدان‌ها می‌توانند فضای باغ و ویلای شما را سرگرم کننده و جذاب جلوه داده و تبدیل به مکانی دلنشین در پاییز و زمستان شوند. اگر بتوانید با طراحی خلاقانه‌ی چیدمان، موقعیت قرار گیری مناسبی را برای آتشدان انتخاب کنید، می‌توانید باغ خود را تبدیل به مکانی جذاب و زیبا تبدیل نمایید.

شما می‌توانید اطراف آتشدان‌های خود را با مبلمان ویلایی پر کرده و از صندلی‌های چوبی، فلزی، عثمانی و … که انعطاف پذیر بوده و قابلیت حمل راحتی دارند، استفاده کنید. سعی کنید که از مبل‌ها و صندلی‌های انعطاف پذیر در کنار آتشدان استفاده کنید چرا که این نوع صندلی‌ها قابلیت خم شدن داشته و شما می‌توانید در ماه‌های سرد سال به آتش نزدیک‌تر شده و احساس گرما کنید.

بهترین آتشدان

بهترین اتشدان باید دارای ویژگی های خاصی باشد تا هم عمر بسیار طولانی داشته باشد و هم گرمای زیادی .آتشدانها معمولا باید با ورقهای اهنی ضخیم تولید شوند تا در مقابل حرارت در دراز مدت دوام بیاورند.ما با انواع اتشدانهای با کیفیت و درجه یک انتخاب شما را آسان کرده ایم.

انواع آتشدان

آتشدانها بنا به سوخت و شکل و جنس به انواع مختلفی تقسیم بندی میشوند که در زیر به تعدادی از آنها اشاره میکنیم.

آتشدان هیزمی

آتشدان هیزمی همالنطور که از اسمش پیداست با هیزم مورد استفاده قرار میگیرد این اتشدان در جاهایی که امکان استفاده از گاز نمیباشد بسیار مناسب میباشد.از طرفی ما ایرانی ها عاشق اتش بوده  و استفاده از هیزم بسیار لذت بخش و مفرح خواهد بود.

آتشدان های هیزمی معمولا در شهرهای جنگلی و جاهایی که به هیزم دسترسی دارند بسیار پر کاربرد بوده و مقرون به سرفه میباشد.آتشدانهای هیزمی به دلیل نداشتن سیستم گاز رسانی قیمت پایینتری هم دارند . اما شما اگر قصد داشته باشید آتشدان هیزمی خود را به آتشدان گازی تبدیل کنید این هم ممکن است و کارشناسان ما این کار را برای شما انجا میدهند.

آتشدان گازی

آتشدان گازی با استفاده از گاز مایع میسوزد.در زیر اتشدان یک سری تجهیزات گازی نسب میشود که سوختن اتشدان به بهترین شکل ممکن اتفاق بیفتد.

اشکال مختلف میز آتشدان

مخازن اتش بنا به سلیقه مشتری میتوانند اشکال مختلفی داشته باشند.آتشدان مربع،دایره،و….. وجود دارند ولی محدودیتی در شکل اتشدان وجود ندارد و با هر طرح و شکلی که مورد پسند مشتری باشد اقدام به تولید اتشدان میکند.

آتشدان سنگی یا سیمانی

مخازن اتش سنگی یا سیمانی معمولا در ویلاها ساخته میشود . این اتشدانها بسیار با صرفه و ارزان قیمت تمام میشوند ولی بزرگترین معایب این اتشدانها میتوان به عدم حمل و نقل ان اشاره کرد.این اتشدان ها در محل مورد نظر ساخته و امکان انتقال به جای دیگری را ندارند.

آتشدان فلزی

آتشدانهای فلزی که بهترین نوع اتشدان هستند از اهن یا چدن ساخته میشوند و به دلیل وزن پایینتر نسبت به سنگی و سیمانی امکان حمل نقل به هر جایی را دارند.

قیمت آتشدان

قیمت اتشدان معمولا نسبت به وزن و طرح آن تایین میشود .آتشدان ارزان به معنی بیکیفیت بودن اتشدان نیست ولی هر ارزانی هم بی دلیل نیست.معمولا یک سری اتشدانها به خاطر ظاهری ساده که دارند قیمت کمتری نسبت به بقیه دارا میباشند.که پیشنهاد ما در خرید آتشدان این است که قبل از قیمت به جنس و ضخامت ورق اتشدان توجه شود.

بهترین آتشدان به لحاظ قیمت

اگر به دنبال خرید یک آتشدان با قیمتی مناسب می باشید ، و در نظر داریم تا یک خرید اقتصادی انجام دهیم . پیشنهاد می کنیم که آتشدان های سطلی را مورد بررسی قرار دهید ، این محصولات دارای طراحی بسیار ساده می باشند اما در عین حال بسیار کاربردی هستند .

آتشدان های سطلی ساختار بسیار ساده ای دارند که موجب می شود به راحتی بتوانید با آنها کار کنید . همچنین این محصولات از وزن بسیار پایین تری در مقایسه با سایر آتشدان ها برخوردار هستند ، که موجب می شود یک ویژگی مناسب برای این محصول به حساب بیاید . همچنین آتشدان سطلی می ‌تواند به صورت دوگانه سوز باشد . به این صورت که شما می توانید برای تولید گرما از انرژی گاز یا هیزم و حتی زغال استفاده کنید ‌.

اما برای اینکه گزینه های بیشتری به لحاظ اقتصادی پیش رو داشته باشید ، یک مورد دیگر نیز به شما پیشنهاد می کنیم . اگر قصد داشتن یک آتشدان ارزان قیمت را دارید ، پیشنهاد میکنیم گزینه های ساخت یک آتشدان را نیز در نظر بگیرید . اگر شخصی اقدام به ساخت یک آتشدان نمایید ، با استفاده از مثال های ساده و در دسترس ، می‌توانید قیمت تمام شده آتش آن را تا حدود زیادی کاهش دهید. شما می توانید با مبلغ پایینی در حدود چند صد هزار تومان ، یک آتشدان آجری یا سیمانی برای خود بسازید . همچنین شما می توانید با کمی خلاقیت و نوآوری با استفاده از ضایعات آهن ، یک آتش دان زیبا و کاربردی برای خود بسازید .

البته برای ساخت یک آتشدان فلزی باید مهارت هایی در زمینه کار با فلزات داشته باشید ، در غیر این صورت پیشنهاد میکنیم گزینه‌های دیگر را مورد بررسی قرار دهید .

بهترین فروشگاه برای خرید یک آتشدان

بسیاری از ما زمان زیادی را صرف انتخاب بهترین مکان برای خرید می کنیم . برای اینکه بتوانیم بهترین تولیدی یا فروشگاه را برای خرید محصول مورد نظر را انتخاب کنید ، از روشها و راهکارهای مختلفی استفاده می کنیم . یکی از روشهایی که برای این کار از آن استفاده می کنیم ، تحقیق در مورد سابقه تولیدی یا فروشگاه مورد نظر می باشد ‌.

همچنین بررسی می‌کنیم که فروشگاه یا تولیدی مورد نظر دارای مجوز های لازم ، برای تولید یا فروش محصولات خود می باشد یا نه . مجوز ها می تواند در هر قسمت متفاوت باشد ، از علامت های استاندارد گرفته تا تاییدیه های بهداشتی یا پروانه کسب ، می‌تواند به عنوان مجوزهایی برای تولید محصولات یا فروش آنها در نظر گرفته شود .

همچنین می توانیم نظر افرادی که قبل از آن تولید یا فروشگاه خرید کرده اند ، در مورد قیمت و کیفیت محصولات را جویا شویم . گروه تولیدی موجود در کشور برترین تولیدی کشور در صنعت تجهیزات فضای باز ، به لحاظ تنوع محصولات تولیدی می باشد . شما می توانید طیف وسیعی از محصولات مختلف را در سایت یا فروشگاه ما مشاهده کنید .

همچنین سایت ما دارای نماد اعتماد الکترونیکی می باشد که بهترین تضمین برای خرید اینترنتی میباشد . سایتهای مختلف برای کسب نماد اعتماد الکترونیکی مجوز های مختلفی را به ارگانهای ذیربط ارائه می‌کنند ، که در صورت تایید تمام آنها نماد اعتماد الکترونیکی به سایت مورد نظر تعلق میگیرد.

ما با داشتن چندین شعبه اقدام به تولید و فروش انواع اتشدان کرده و این امکان را برای مشتریان فراهم میکیم تا مراجعه به یکی از شعب امکان خرید اتشدان را داشته باشید. همینطور با فراهم کردن بستر اینترنتی این امکان را برای مشتریان فراهم کرده ایم تا از هر کجای کشوران ایران اقدام به خرید اینترنتی آتشدان کرده و در کمترین زمان ممکن این محصول را در شهر خود تحویل بگیرند.

فروش عمده آتشدان

همکاران عزیزی که نیاز به خرید عمده آتشدان دارند با تماس به شرکت میتوانند از شرایط نمایندگی و خرید عمده اتشدان مطلع شوند.

منبع: تحریریه فروشگاه اینترنتی سوبیا

دکمه بازگشت به بالا