ورزشی

اتفاقی که صدای هواداران استقلال را در آورد

آفتاب‌‌نیوز :

سامانه بلیت‌فروشی دیدار استقلال و نساجی چند ساعت شلوغ را داشت و بعد از باز شدن در مدتی کوتاه با فروش همه بلیت‌های این مسابقه سریعا بسته شد.

مسئولان برگزاری بازی نساجی و استقلال ۶ هزار بلیت را به فروش گذاشتند، که از این تعداد فقط ۶۰۰ بلیت و ۱۰ درصد ظرفیت سهم استقلالی‌ها بود. جالب اینکه همه بلیت‌ها در مدت کوتاهی به فروش رفت.

اتفاق ویژه‌ای که در سایت بلیت‌فروشی مسابقه مشهود بود، به اختلاف قیمت بلیت‌ها برمی‌گردد. بلیت سکوی طرفداران نساجی مازندران به قیمت ۵۰ هزار تومان و برای تماشاگران استقلال به قیمت ۲۵۰ هزار تومان بود که این مسئله در فضای مجازی بازتاب گسترده‌ای داشت.

اگرچه بلیت‌های سکوی استقلالی‌ها با ۵ برابر قیمت سکوی فولادی‌ها به فروش گذاشته شد و همه آن‌ها نیز به فروش رفت، اما در صفحات مجازی و طرفداری مورد اعتراض طرفداران استقلال قرار گرفت.

دیدار نساجی و استقلال ساعت ۱۹:۴۵ روز سه‌شنبه در ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر برگزار می‌شود.

بخش ورزشی

با استفاده از تحلیل‌های دقیق و ارائه‌ی آمار و ارقام، من به عنوان نویسنده‌ی ورزشی به ارائه‌ی داده‌ها و آمارهای جالب و کاربردی درباره‌ی عملکرد تیم‌ها، بازیکنان و رویدادهای ورزشی می‌پردازم. هدفمندی خود را در افزایش دانش و اطلاعات ورزشی خوانندگان قرار می‌دهم. همراه با من را بپذیرید و به دنیای داده‌های جذاب و آماری ورزشی همراه شوید.
دکمه بازگشت به بالا