علمی و پزشکی

جان‌های مقدسی که در راه خدمت تقدیم می‌شوند زمینه اعتلای وطن را فراهم می‌کنند

رییس‌کل سازمان نظام پزشکی، ضمن عرض تسلیت شهادت رییس جمهور و همراهانش در حین خدمت ، گفت: جان‌های مقدسی که در راه کشور و خدمت به مردم تقدیم می‌شوند به طور حتم زمینه رشد و اعتلای کشور را فراهم می‌کنند.

دکتر محمد رییس‌زاده در گفت‌وگو با ایسنا، با بیان اینکه شهادت رییس‌جمهور یک حادثه سخت است، اظهار کرد: شهادت رئیس‌جمهور مجاهد و پرتلاش و تیم همراه ایشان را تسلیت می‌گویم.

رییس‌کل سازمان نظام پزشکی با اشاره به آخرین دیدارش با آیت‌الله رییسی گفت: روز شنبه، یک روز پیش از وقوع این حادثه، من در جلسه رویداد جایزه ملی جمعیت که در سالن اجلاس سران برگزار شد در خدمت رییس‌جمهور بودم و سیمای مهربان ایشان را به‌خاطر دارم. رییس‌جمهور را از دست داده‌ایم و این موضوع بسیار سخت است. حسین امیرعبدالهیان نیز از پرکارترین و  پرتحرک‌ترین وزاری امور خارجه کشور بودند.

وی گفت: اگرچه شهادت رییس‌جمهور یک ضایعه بزرگ به حساب می‌آید اما بنا بر فرمایشات مقام معظم رهبری، کشور باید بدون وقفه با حداکثر توان و تلاش به‌پیس برود و خللی در کار کشور ایجاد نخواهد شد.

رییس‌زاده با بیان اینکه جامعه پزشکی در کنار مسئولان و مردم حضور دارند، اظهار کرد: اگرچه غم و غصه‌، دل‌های مردم را فراگرفته است و تمام مردم داغدار هستند اما راه خدمت ایشان باید ادامه یابد.

انتهای پیام

بخش علوم پزشکی

هدفم این است که با ارائه محتواهای علمی و امیدوارکننده، به شما کمک کنم تا از جدیدترین تحقیقات در زمینه سلامتی مطلع شوید و اقدامات مناسبی را برای بهبود و حفظ سلامتی خود بگیرید.
دکمه بازگشت به بالا