عمومیکسب و کار استانها

در صورت خرابی سایبان برقی چه اقدامی بهتر است؟


هر وسیله ای پس از مدتی کارکرد ممکن است نیاز به تعمیر و بازسازی پیدا کند. تعمیر سایبان برقی نیز از این قاعده مستثنی نیست. امروزه به دلیل گسترش استفاده از سایبان برقی، شغل تعمیرات سایبان برقی نیز از اهمیت ویژه ای برخوردار شده است.

اجزای مختلفی دارد که هر کدام از آن ها در صورت خرابی به طور جداگانه قابل تعمیر و در نهایت قابل تعویض هستند. ویژگی تعمیر سایبان برقی باعث صرفه جویی در وقت و هزینه می شود چرا که دیگر نیاز نیست کل مجموعه سایبان را تعویض کنید .

مزایای تعمیر سایبان برقی به جای تعویض

تعویض کامل سایبان برقی به هنگام خرابی مسلما هزینه زیادی به شما تحمیل خواهد کرد، از این رو یکی از مزایای  صرفه جویی در هزینه هاست. صرفه جویی در زمان از دیگر مزایای تعمیر سایبان به جای تعویض آن است.

اگر در فکر تغییر ظاهر سایبان خود هستید، می توانید با بازسازی به جای تعویض این عمل را به بهترین شکل ممکن انجام دهید. به عنوان مثال جهت تغییر ظاهر سایبان می توانید فقط به صورت جداگانه پارچه آن را بازسازی کنید که در اینصورت نیازی به تعویض کل مجموعه سایبان برقی ندارید.

یکی از ویژگی های سایبان، تعمیر سایبان برقی و یا تعویض قطعات معیوب به صورت جداگانه است که شما را از تعویض کلی سایبان بی نیاز می کند. مثلا تعمیر و یا تعویض موتور به صورت مجزا.

سایبان برقی تبریز | سایبان برقی ترب | سایبان برقی چیست

تعمیر سایبان برقی مغازه

سایبان برقی مغازه برای محافظت از محصولاتی که در معرض تابش نور خورشید قرار دارند به کار می رود . عملکرد معیوب این سایبان سبب آسیب رسیدن به محصولات می شود . بنابراین برای تعمیر سایبان برقی مغازه باید در سریعترین زمان ممکن اقدام کنید .

خرابی سایبان مغازه می تواند به علت عدم کارکرد صحیح موتور برقی و یا کارکرد ناقص بازویی ها باشد . برای تشخیص صحیح مشکل و تعمیر سایبان برقی به صورت اصولی باید با اجزای سایبان و نحوه عملکرد هر کدام آشنایی داشته باشید .

کاربرد دیگر سایبان برقی مغازه ، زیباسازی فضای بیرون آن است که مربوط به پارچه سایبان می شود . پارچه در دراز مدت بر اثر تابش آفتاب و گرد و خاک مستهلک می شود . شما می توانید با تعمیر و یا تعویض پارچه ، جلوه اولیه سایبان مغازه را بازسازی کنید .

تعمیر سایبان برقی بازویی

  • سایبان برقی بازویی از پرکاربردترین انواع سایبان است که تقریبا در همه اماکن قابل نصب است . این سایبان اجزای مختلفی دارد که هر یک از آن ها به صورت جداگانه قابل تعمیر هستند .
  • در سازه این سایبان از بازو های متحرک استفاده می شود که وظیفه باز و بسته کردن چادر را بر عهده دارند . بازوها معمولا از جنس آلومینیوم ساخته می شوند که در صورت خرابی قابل تعمیر و همین طور قابل تعویض هستند .
  • بازو ها به کمک تسمه پلاستیکی ، زنجیر و یا سیم بکسل به هم متصل می شوند که معیوب شدن آن ها عملکرد سایبان بازویی را با مشکل روبرو می کند .
  • باکس نگهدارنده اجزای سایبان در مدل فول باکس ، به مرور زمان بر اثر تابش آفتاب و عوامل محیطی مستهلک می شود . جهت تعمیر سایبان برقی فول باکس می توانید باکس معیوب را تعویض کنید و موجب محافظت بیشتر اجزای سایبان در برابر مخاطرات محیطی شوید .

تعمیر موتور الکتریکی

می توانید به منظور تعمیر سایبان برقی ابتدا موتور آن را چک کنید . خرابی موتور الکتریکی عملکرد سایبان برقی را کاملا دچار مشکل می کند و مانع از باز و بسته شدن آن خواهد شد . انتخاب نامناسب موتور برقی با توان کششی پایین برای سایبان بزرگ و سنگین ، باعث وارد شدن فشار بیش از حد به موتور و در نهایت از کار افتادگی آن می شود .

موتورها نیاز به سرویس های دوره ای دارند که باید کاملا دقیق و به موقع صورت گیرند . بدین منظور باید موتورها از مراکز معتبر با گارانتی اصلی تهیه شوند .

خرابی موتور می تواند از میکروسوئیچ ، برد ، ریموت کنترل و یا سیم کشی باشد . برای تعویض و یا اضافه کردن ریموت کنترل باید از افراد متخصص و کار بلد استفاده کنید .

یکی از عوامل سر و صدا هنگام باز و بسته شدن سایبان برقی می تواند عملکرد معیوب موتور باشد. علت آن ممکن است تراز نبودن موتور و یا محکم نبودن براکت ها باشد .

تعمیر پارچه سایبان برقی

اگر پارچه سایبان برقی اصولی انتخاب نشود ، بر اثر تابش آفتاب دچار رنگ پریدگی و پوسیدگی می شود و از آنجایی که نمای سایبان را تحت تأثیر قرار می دهد باید در اسرع وقت ترمیم و یا تعویض شود .

انتخاب صحیح پارچه سایبان برقی متناسب با شرایط محیطی منطقه نیازمند تخصص و تجربه است که باید توسط افراد مجرب و ماهر انجام شود .

پارچه را نمی توان از بدنه سازه سایبان برقی جدا کرد . جهت تعویض آن باید کل مجموعه سایبان باز شود . در صورت پارگی اگر میزان آن کم باشد می توانید در همان محل اقدام به ترمیم کنید ولی در صورت پارگی شدید حتما باید پارچه کاملا باز شود و در کارگاه های دوخت پارچه ترمیم شود . تعمیر سایبان برقی و همچنین تعمیر پارچه آن نیاز به دانش فنی بالایی دارد که از عهده افراد عادی خارج است.

تعمیر آپشن های سایبان برقی

یکی از آپشن های سایبان برقی سنسور نور ، باد و باران است که در صورت خرابی عملکرد اتوماتیک سایبان در شرایط مختلف آب و هوایی مختل می شود .

گزینه دیگر تنظیم کننده زاویه شیب است که اگر این عمل با مشکل روبرو شد و نتوانستید شیب سایبان را تنظیم کنید ، باید قطعه آن را تعمیر کنید .

کلیه قطعاتی که برای نورپردازی سایبان برقی به کار می روند مانند LEDها ، قابلیت تعمیر و یا جایگزینی با قطعه سالم را دارند که در صورت نیاز می توانید اقدام کنید .

هیتر گرمایشی و مه پاش آپشن های دیگری هستند که ممکن است بر اثر کارکرد زیاد دچار مشکل شوند . جهت تعمیر سایبان برقی می توانید هر کدام از این موارد را به طور جداگانه تعمیر کنید و در صورتی که خرابی آن ها جدی باشد قابل تعویض هستند .

تعمیر سایبان برقی با پایین ترین هزینه

اگر می خواهید تعمیر سایبان برقی شما با هزینه کمتری انجام شود باید کاملا با اجزای سایبان برقی و عملکرد هر کدام از آن ها به طور جداگانه آشنایی داشته باشید . قطعا این کار از عهده همه افراد بر نخواهد آمد که بهتر است جهت تعمیر سایبان برقی به صورت اساسی و دقیق از افرادی که در این زمینه اطلاعات کافی دارند استفاده شود .

بدین منظور شایسته تر است که از همان ابتدا خرید سایبان برقی خود را از فروشگاه ها و شرکت های معتبر در این زمینه انجام دهید . این مراکز در کلیه مراحل از مشاوره خرید ، نصب سایبان ، خدمات پس از نصب و گارانتی به شما کمک خواهند کرد و لذت شما از خرید سایبشاید بخواهید علت خرابی را بدانید، اما می توانید با سرویس به موقع سایبان برقی از بروز مشکلات جلوگیری کنید. می توان گفت که به طور متوسط یک سایبان برقی بادوام می تواند حدود 5 تا 15 سال برای شما کار کند.

شاید فکر کنید که سایبان برقی را فقط با فشار دادن یک دکمه باز و بسته می کنید و برای مدت طولانی از آن استفاده می کنید. اما ممکن است راندمان سایبان برقی به مرور زمان کاهش یابد و روزی سایبان برقی از کار بیفتد. برای نگهداری از سایبان برقی هر چند وقت یک بار باید آن را توسط یک متخصص تعمیر کنید. این از مشکلات جدی برای سایبان جلوگیری می کند.

یکی از مشکلات احتمالی سایبان ها این است که نمی توانید آنها را باز و بسته کنید. از دلایل باز و بسته نشدن سایبان برقی می توان به خرابی گیربکس، قفل شدن بازوها و خارج شدن از ارتفاع اشاره کرد. یکی دیگر از مشکلات احتمالی سایبان خرابی موتور است. در این صورت مشکل سایبان برقی با تعمیر یا تعویض موتور قابل حل است. در صورت نیاز می توانید از کارشناسان و کادر مجرب مجموعه ما کمک بگیرید.

بهترین اقدام در صورت خرابی سایبان برقی چیست؟

در صورت خرابی سایبان برقی باید از نیروهای ماهر و متخصص کمک گرفت. در غیر این صورت مشکل سایبان برقی شما دو چندان می شود. نیروهای متخصص ما با به روز رسانی دانش خود در خدمت شما هستند. کارگران ماهر گروه ما در وهله اول به فکر تعمیر سایبان برقی هستند.

با تعمیر سایبان برقی هزینه های خود را کاهش خواهید داد. کارشناسان ما با تعمیر قطعات و قطعات آسیب دیده سایبان برقی کارایی آن را حفظ می کنند. همچنین نیروهای ماهر ما در صورت نیاز قطعات آسیب دیده سایبان برقی را برای شما تعویض خواهند کرد. هزینه تعویض قطعات بیشتر از تعمیر آنهاست. نیروهای متخصص ما با توجه به مهارت و وجدان کاری بالای خود بهترین و ارزان ترین راه را برای شما انتخاب خواهند کرد.

علت خرابی قطعات سایبان برقی

ارائه کلیه خدمات تعمیر و تعویض قطعات سایبان برقی توسط سایبان برقی شاهد

مجموعه در راستای رفع نیاز مشتریان عزیز کلیه خدماتی از قبیل تعمیر و تعویض قطعات و سازه های سایبان برقی را به آنها ارائه می دهد. نیروهای ما آماده ارائه خدمات با کیفیت و قیمت مناسب به شما هستند. همچنین با تهیه تمامی قطعات می توانیم نیاز شما عزیزان را برطرف کنیم.

کارکنان ماهر ما در صورت نیاز قطعات سایبان برقی را با قطعات اصلی تعویض خواهند کرد. در این صورت بازده سایبان برقی کاهش نخواهد یافت. می توانید برای مدت طولانی از آن استفاده کنید.

خرابی موتور سایبان برقی

در صورت خرابی موتور سایبان برقی چه باید کرد؟

علت خرابی سایبان برقی می تواند خرابی موتور آن باشد. در برخی موارد استفاده طولانی مدت از موتور سایبان برقی باعث داغ شدن بیش از حد موتور و از کار افتادن آن می شود. در این صورت بهتر است موتور سایبان برقی را به مدت 10 تا 15 دقیقه خاموش کنید. سپس دوباره از آن استفاده کنید.

اگر این راه حل به مشکل شما پاسخ نداد، می توانید با سازنده موتور سایبان برقی تماس بگیرید. البته تعمیر موتور سایبان برقی کار همه افراد نیست. شما باید تعمیر آن را به یک متخصص بسپارید. مجموعه ما با کادری مجرب قادر است در کمترین زمان ممکن مشکل موتور سایبان برقی شما را برطرف کند.

نکات مهم در نگهداری سایبان برقی

نکات مهم و کلیدی در نگهداری سایبان برقی

با در نظر گرفتن یک سری نکات مهم و کلیدی می توانید از بروز مشکلات رایج در سایبان ها جلوگیری کنید. یکی از راه های نگهداری سایبان برقی این است که در مواقعی که نیازی نیست آن را تا کنید تا آسیب نبیند. همچنین برای افزایش ایمنی خود از آویزان کردن وسایل سنگین به قاب سایبان خودداری کنید. این باعث شکستن سایبان و هزینه های اضافی برای شما می شود.

یکی از دلایل خرابی سایبان برقی شرایط بد آب و هوایی است، بنابراین در شرایط بد جوی سایبان برقی را باز نکنید. هر چند وقت یکبار سایبان را با آب و مواد شوینده بشویید. هیچ فشاری به سایبان وارد نکنید تا در صورت قطع برق بسته شود. در صورت آسیب دیدن سایبان برقی بهتر است از یک نیروی ماهر و متخصص برای تعمیر آن کمک بگیرید تا آسیب جدی به سایبان برقی وارد نشود.

تعویض پارچه سایبان برقی

امکان تعمیر و تعویض پارچه سایبان برقی در طول زمان

یکی از دلایل خرابی سایبان برقی آسیب دیدن پارچه سایبان است. در این صورت کسب و کار شما مختل خواهد شد. اما جای نگرانی نیست، با تعمیر یا تعویض پارچه سایبان برقی برقی می توانید کارایی سایبان برقی را حفظ کنید.

در صورت نیاز به یا تعویض پارچه سایبان برقی می توانید با مجموعه ما تماس بگیرید. کارگران ماهر ما در اسرع وقت در محل حاضر خواهند شد.

شما در صورت خراب شدن سایبان برقی باید از نیروهای ماهر و متخصص پرگولا کمک بگیرید. در غیر اینصورت مشکل سایبان برقی شما دوچندان خواهد شد. نیروهای متخصص ما با به روز کردن دانش خود در خدمت شما عزیزان هستند. نیروهای ماهر مجموعه ما در صورت خراب شدن سایبان برقی در وهله اول به فکر تعمیر کردن آن می باشند.

شما با برقی سبب کاهش هزینه های خود خواهید شد. کارشناسان ما با تعمیر قطعات و قسمت های آسیب دیده سایبان برقی سبب حفظ کارایی آن می شوند. همچنین نیروهای ماهر ما در صورت نیاز قطعات آسیب دیده سایبان را برای شما تعویض می کنند. هزینه تعویض قطعات از تعمیر آن ها بیشتر است. نیروهای متخصص ما به دلیل مهارت بالا و وجدان کاری بهترین و ارزان ترین راه را برای شما انتخاب خواهند کرد.

ارائه تمامی خدمات تعمیر و تعویض قطعات سایبان برقی توسط دیدگاهان غرب

مجموعه ما برای رفع نیاز مشتریان عزیز خود تمامی خدمات از قبیل تعمیر و تعویض قطعات و را به آن ها ارائه می دهد. نیروهای ما آماده ارائه خدمات با کیفیت و در عین حال با قیمت مناسب به شما عزیزان می باشند. همچنین ما می توانیم با تأمین تمامی قطعات نیاز شما عزیزان را برطرف کنیم.

نیروهای ماهر ما در صورت نیاز به تعویض قطعات سایبان برقی را با قطعات اورجینال عوض می کنند. در اینصورت کارایی سایبان برقی کاهش پیدا نخواهد کرد. شما می توانید به مدت زمان طولانی از آن استفاده کنید.

در صورت از کار افتادن موتور سایبان برقی چه کنیم؟

از علت خرابی سایبان برقی می توان به از کار افتادن موتور آن اشاره کرد. در برخی مواقع استفاده دراز مدت از موتور سایبان برقی سبب داغ شدن موتور و از کار افتادن آن خواهد شد. در اینصورت بهتر است به مدت 10 الی 15 دقیقه موتور سایبان برقی را خاموش کنید. سپس به استفاده مجدد از آن بپردازید.

در صورتیکه این راه حل پاسخگوی مشکل شما نبود شما می توانید با شرکت سازنده موتور سایبان برقی تماس بگیرید. البته تعمیر موتور سایبان برقی کار هر کسی نیست. شما باید تعمیر آن را به دست فرد متخصص بسپارید. مجموعه ما با دارا بودن نیروهای با تجربه قادر هستند در کوتاه ترین زمان ممکن مشکل موتور سایبان برقی شما را حل کنند.

نکات مهم و کلیدی در نگهداری از سایبان برقی

شما با در نظر گرفتن یکسری نکات مهم و کلیدی می توانید از ایجاد مشکلات رایج در سایبان ها جلوگیری کنید. یکی از روش های نگهداری از سایبان برقی این است که در صورت عدم نیاز آن را جمع کنید تا آسیب نبیند. همچنین برای افزایش امنیت خود هیچگونه وسایل سنگینی را به چهار چوب سایبان ها آویزان نکنید. این امر سبب شکسته شدن سایبان و هزینه های اضافی برای شما خواهد شد.

از علت خرابی سایبان برقی شرایط بد آب و هوایی است، بنابراین در شرایط بد جوی سایبان برقی را باز نکنید. هر چند وقت یکبار سایبان را با آب و مواد شوینده شست و شو دهید. در صورت قطع شدن برق هیچگونه فشاری بر روی سایبان برای بسته شدن وارد نکنید. در صورت هر گونه خرابی در سایبان بهتر است از نیروی ماهر و متخصص برای تعمیر آن کمک بگیرید تا صدمه جدی به سایبان وارد نشود.

امکان ترمیم و تعویض پارچه سایبان برقی به مرور زمان

یک علت خرابی سایبان برقی آسیب دیدن پارچه سایبان است. در اینصورت در کسب و کار شما اختلال ایجاد خواهد شد. اما نیازی به هیچگونه نگرانی نیست شما می توانید با ترمیم و یا تعویض برقی کارایی سایبان را حفظ کنید.

در صورت نیاز به ترمیم یا تعویض پارچه سایبان برقی می توانید با مجموعه ما تماس بگیرید. نیروهای ماهر ما در اسرع وقت در محل حاضر می شوند و پارچه سایبان برقی شما را ترمیم و یا تعویض خواهند کرد. در اینصورت در کوتاه ترین زمان ممکن می توانید سایبان را به روز اول برگردانید. این امر مانع از اختلال در کسب و کار شما خواهد شد. بهتر است بدانید که هزینه ترمیم و یا تعویض پارچه سایبان برقی زیاد نیست.

 

دکمه بازگشت به بالا